-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
No to znów ja daję. :) Z wypadu na Ślężę. :) Zmęczony :eviltong:: [IMG]http://i25.tinypic.com/15eagk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/9hks4p.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/1z71s77.jpg[/IMG] Pozujemy :): [IMG]http://i29.tinypic.com/25jjhpt.jpg[/IMG] Buntujemy się :eviltong:: [IMG]http://i32.tinypic.com/33p9hys.jpg[/IMG]
-
Fajny spacerek. :) A po spacerku błogi odpoczynek. :eviltong: :loveu:
-
[url]http://i526.photobucket.com/albums/cc344/fairytalle3/IMG_4033.jpg[/url] heh, tu uciekał od Ady. :evil_lol: :eviltong: Widzicie tą przerażoną minę? :evil_lol:
-
Haha, taniec w czasie agility, super. :eviltong: ;)
-
Śliczne zdjęcia. :loveu: Nawet ja się na jedno załapałam. :lol:
-
A Owczarkowej nie ma, bo hasła zapomniała. :(
-
[quote name='olekg89']Może się dowiem w końcu czym go psikałaś z matką przed i po spacerach.[/QUOTE] Anula mi napisała, że to był preparat na kleszcze. I pryskała go tylko przed spacerem.
-
No że nie będę spamowała, kiedy wyjadę. :p Ty też narzekałaś. :eviltong: Nie tylko ja. :eviltong: Skoro wyganiasz to się nie będę wpraszać. :evil_lol: Do kiedyś tam. :hand:
-
No pewnie, tam było bardzo głęboko. :diabloti: :lol:
-
Nie zmyślam. :lol: Jak to po co, już mnie ze swojej galerii wyganiasz? :evil_lol: Pisałam, że potem nie będę pisała, nie teraz. :diabloti: No bo ty zawsze gadałaś i się czepiałaś. :diabloti:
-
Nie, ja cały czas mówiłam, że cię nie lubię. :diabloti: Chodzi mi o to, że tak bardzo nie będę spamowała. A z chęcią pojadę. :D Nie mogę się doczekać. :eviltong: Tak, Ada jest taka niegrzeczna. xD A ja cały czas nie siedziałam cicho. ;p
-
No cały czas gadałaś. :eviltong: Teraz będzie wielka cisza, a potem znów dłuuugie rozmowy na gg, fbl, dgm, nk jednocześnie. :diabloti: Albo i nie, nic nie wiadomo. Bo przecież ja cię nie lubię. :diabloti: No i będzie tu cicho, jak wyjadę, to na pewno. :D
-
[quote name='Sweet']na zlocie się nagadałyśmy:eviltong::eviltong: szczególnie ja :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: tak jakoś wyszło:eviltong: Bo Marta już mnie nie kocha ja jej już nie lubię:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] No właśnie. :p Nawet na gg ucichło. :cool3:
-
[IMG]http://i27.tinypic.com/abrrr5.jpg[/IMG] Ze mną :eviltong:: [IMG]http://i27.tinypic.com/28jeau0.jpg[/IMG] Biegamy: [IMG]http://i25.tinypic.com/243kqh0.jpg[/IMG] Anulka :): [IMG]http://i27.tinypic.com/a2tajd.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/25umnts.jpg[/IMG] Na dziś koniec ode mnie. :)
-
No to teraz zdjęcia ode mnie. :) Bonek zmęczony po spacerku: [IMG]http://i25.tinypic.com/289et51.jpg[/IMG] Nad jeziorem: [IMG]http://i32.tinypic.com/2mngahg.jpg[/IMG] Pływamy: [IMG]http://i32.tinypic.com/29p25u8.jpg[/IMG] Prawie jak fajka :lol:: [IMG]http://i30.tinypic.com/densp5.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/kd0qaq.jpg[/IMG]
-
A tam wymyślałyśmy różne odmiany imienia Bona. :evil_lol: Dużo ich było. :eviltong:
-
Fajne foty. :D O, Bobi jest popularny. :evil_lol:
-
Najlepsiego dla Soni !!! :cunao:
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
Martunia replied to dadiii's topic in Foto Blogi
O, w końcu zdjęcia ! Ale Tila już duża. :loveu: -
[IMG]http://i28.tinypic.com/2lau993.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/63zvk0.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/33w1dle.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/16bnd35.jpg[/IMG] I na koniec Anulka :) [IMG]http://i31.tinypic.com/2qsxh09.jpg[/IMG]
-
Ok, dziś dam 10 zdjęć tak na dobranoc. :diabloti: [IMG]http://i32.tinypic.com/2lt6bkk.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2zrzthh.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/jjb9me.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/15i6r90.jpg[/IMG]
-
Ja swoje też niedługo wstawię, może jeszcze dziś? :hmmmm:
-
Pływał, choć czasami coś nie chciał. :eviltong: