-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Ojj Ewa, Ty się lepiej bój o siebie! :mad: :diabloti:
-
Trochę mnie nie było i ile tu zdjęć! :multi: Obejrzałam sobie parę i jak zawsze uważam, że są świetne :D Mizianko dla Bobika i całuski dla Olci :loveu:
-
Powrotu do zdrowia! ;)
-
Tylko troszeczkę :evil_lol: Witaj, w końcu tu zajrzałaś! :multi:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ale wpierw te spotkanie wypolić musi:evil_lol::evil_lol: O to zaroz podosz mi linka do Twoi galerii na dogo:diabloti: pittbulo podhalanem:diabloti:[/QUOTE] Hej :loveu::loveu::loveu: Wypali, wypali, jeszcze ja tego dopilnuję :lol: Już, już, tylko poprawię małe szczególy :diabloti: No oczywiście, przecież to jest najgroźniejszy pies zlotu, do tego podhalan!
-
[quote name='Sweet']to nie pokazuj tylko powiedz:eviltong::eviltong: bo sie nie pokazuje palcami na kogos:eviltong::evil_lol:[/QUOTE] Dlatego napisałam, że to przenośnia. :mdleje: [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]No Marta wróciła i od razu miło rodzinno atmosfera sie zrobila:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No wiadomo :diabloti:
-
Nie pokażę palcem. :p [U](przenośnia, żeby nie było!)[/U]
-
Nie tylko ja się tu przeliczam. :evil_lol: :diabloti:
-
No ja myślałam, że będzie o wiele więcej postów, no ale cóż. :diabloti:
-
Wszystkich nie przypisuje, pisałam tylko o ruchu. :p I nie był znów taki duży, bo nadrobiłam w krótkim czasie. :D Z ostatnim zdaniem się zgadzam. :evil_lol: Cała ty. :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='gordonowa']Już mi się odwidziało, chcę cię widzieć :loveu::loveu:. Nareszcie galeria wróci do opłakanego stanu... :diabloti::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Ta jasne, bez łaski. :cool1: :evil_lol: [quote name='Sweet']ja nie popadłam w depresje a jeśli to nie przez nią:eviltong: a fotki dałam jak marty jeszcze tutaj nie było wiec to tez nie jej zasługa:evil_lol: ale ogólnie dzisiaj jakiś tu ruch niesamowity jest:razz:[/QUOTE] Ojejej. :evil_lol: Biedna Adusia. :evil_lol: Ruch dzięki mnie. :evil_lol: Ale tego nie przyznasz. :diabloti: [quote name='gordonowa']Ano szybko. Jak sobie przeczytałam jeszcze raz, ten kawałek gdzie nie było Marty, to tak smutno mi się zrobiło, bo galeria taka pusta, cicho... Nawet w depresję wpadłaś - tylko dwie foty wstawiłaś... A jak Marta przyszła to od razu lepiej! :D:D:D[/QUOTE] No nie chce się przyznać do tego. :evil_lol: Jak ja byłam to tak źle się nie czuła. :diabloti: [quote name='Sweet']ja:eviltong: bo ja już jej nie lubię od zlotu:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie czytałaś jak o tym pisałyśmy od razu po zlocie??:evil_lol::eviltong: potem ją z galerii wygoniłam:diabloti:[/QUOTE] No bo ty taka ostra jesteś przecież. :evil_lol: Tylko się bać i uciekać jak najdalej. :evil_lol:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Taaaa do nos:evil_lol: fajnie by było no ino nie wiem czy Ty bys chciała no ale cóż że nie mo żadnego wyra wolnego niestety [/COLOR][/QUOTE] No co ty, ja się nie wpraszam. :eviltong: Spotkanko w następne wakacje mi wystarczy. :D [quote name='dog193']Marta, to kiedy założysz swoja galerie na dogo? :diabloti: :evil_lol:[/QUOTE] Ooo Ewa! ^^ A wiesz, całkiem niedługo, już mam przygotowane zdjęcia. :evil_lol: Taak, Bono jest bardzo zUym pitbullem. :evil_lol:
-
No :) Ooo że ja do was :D ? Ale miło :)
-
No jeszcze dużo czasu :D Może akurat się uda :D Mizianko dla Bonka :loveu:
-
Noo... Ja już trzymam kciuki :D :thumbs:
-
A tam, poczeka się. :eviltong: Fajnie by było za rok... :cool3:
-
Ok skoro tak mówisz. :diabloti: A zdjęć to już ci wystarczająco nachwaliłam. :evil_lol:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Dzięki Ci bardzo:loveu::loveu::loveu: No bo z Ciebie taki fotograf to trza trocha Cie wykorzystać:diabloti: [/COLOR][/QUOTE] No pewnie. :eviltong: Piękne zdjęcia. :loveu: Już mi Bonka brakuje. :D
-
[quote name='gordonowa']Chwała, że nie ma Marty, bo miałabym ze sto stron... :roll: :evil_lol:[/QUOTE] Kolejna, co mnie tu widzić nie chce. :evil_lol: Nie to nie. :evil_lol: A obrazić się być może obrażę. :obrazic:
-
Już posłałam. ;) Ale cieszę się, że moje zdjęcia chcesz posłać na konkurs. :D :loveu:
-
A pisałam Ci dziś gdzieś tak popołudniu :eviltong: Mogę Ci wysłać jeszcze raz :D Haha no nie wiem, zastanowię się :eviltong: Ale na pewno znajdziesz zdjęcia i relację na moim fbl. :cool3: :eviltong: Ojej, Bonek jest straszny xD
-
:loveu::loveu::loveu: No masz rację, ale już nie chciałam marudzić :evil_lol: Ale co tam, można było sobie trochę poczytać :evil_lol: E tam, olympusy są fajne :eviltong: No pisałaś mi, ale choć napisałam ci odp na gg, to coś cisza :eviltong:
-
Ale u Was ruch :D Pełno pięknych zdjęć :loveu:
-
Hej :hand: Chcemy zdjęcia !!! :evil_lol: ;)
-
Hej !!! :loveu: Ale tu zacięta pogadanka :D Trochę miałam do nadrabiania, dużo fajnych zdjęć :loveu: I te grupowe nasze super :D No ale o mopsiku (cudowne psy :loveu:) i lustrze mi już się pochwaliłaś na kom. :D Olympusy są naprawdę dobre, ja jestem bardzo zadowolona ze swojego, znad morza wyszły boskie :-o Aż mi się wierzyć nie chce, że takie porobiłam :evil_lol: Wymiziaj od nas Bonka :loveu::loveu::loveu: No i oczywiście przekaż pozdrowienia :D