Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O, przypomniałaś mi, bym i ja powstawiała foty. :evil_lol: A mi Bonek dawał buzi kilka razy, szczegónie rano mnie budząc. :eviltong:
  2. Ale fajnie Haker pływa. :D [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/pies%20lipiec/kolobrzeg/DSC03042.jpg[/url] to jest boskie :loveu::loveu::loveu:
  3. Ooo dodałaś zdjęcia z mojego lustra. :D ^^ Ładne zdjęcia, widzę, że ci się znów nie chce czegoś robić, teraz - dodawać tu zdjęć. ;)
  4. Hej. :D Wpadłam do Was. :D Fajne zdjęcia, czekam na więcej. :evil_lol:
  5. Nie, mam mniej zdjęć. :evil_lol: Nieco ponad 750. :evil_lol: Fajna nowa nazwa wątku :D
  6. Ok, jeszcze muszę zdjęcia 'poukładać'. :evil_lol: No ciekawe, jak będzie za rok. ;)
  7. No to tak jak mówiłam, porobiłaś potem więcej zdjeć. ^^
  8. No wiem, że długa, ale na razie muszę jakoś się ogarnąć, bo niedawno wróciłam. :evil_lol: Racja, musiałabyś przejeżdżać całą Polskę.. mi by się nie chciało, więc cię rozumiem. :eviltong:
  9. Chyba że więcej zrobiłaś.. bo ostatnio miałaś 1208. :diabloti:
  10. A no tak, zapomniałam. :lol: Hm fajnie. :evil_lol: A czemu ciebie nie było?
  11. Fajne foty z plaży. :loveu: Podobają mi się. :loveu: Nadrobione wszystkie. :D
  12. Obejrzałam fotki, nadrobiłam też z pozostałych dni, co prawda nie było ich wiele, ale zawsze coś. :lol: :loveu: ;)
  13. I jak tam, byliście już u weta? Obejrzałam wszystkie zdjęcia z agility. ^^
  14. Gratuluję 100 strony !!! :multi::multi::multi: :cunao: Jeszcze się załapałam. ^^ Świetne zdjecia. :loveu::loveu::loveu:
  15. Obejrzałam filmiki, super sobie Mickey radził. :) Ogółem chyba obóz udany. :)
  16. O, kolejny pies się szykuje. :cool3: No no, szalejesz normalnie. :lol: Ale fajnie, dogi są boskie. ^^
  17. Cudowne robisz zdjęcia. :loveu: Ale to straszne jak ktoś je kradnie, niech sam trochę popróbuje takie porobić, a nie bezczelnie sobie przywłaszcza. :razz:
  18. Udanego wyjazdu. ;) Widziałam trochę fotek, śliczne jak zawsze. :D
  19. No nie, wywiało was. :shake: Śliczne zdjęcia, wracajcie szybko. ;)
  20. A ja wiem ile maaa !!! :evil_lol: Mogę powiedzieć ? :cool3:
  21. Czekamy na Ciebie Anulcia. :D Ja niedługo wstawię tu zdjęcia od siebie.
  22. Nadrobiłam zdjęcia. ;) Wszystkie śliczne. ;) :loveu:
  23. Czekamy na relację. :evil_lol:
  24. Super zdjęcia. :) :loveu:
  25. Ale fajne zdjęcia. :) Ja się żegnam na tydzień! :hand:
×
×
  • Create New...