Post mi przeskoczył na następną stronę..
Oj oj, Ada spokojnie, ja się nie chcę znowu kłócić ::loveu: :eviltong: Z tym że ryczę to był żart. :evil_lol:
edit:
O, a z obrażaniem to się nie obrażałam xD Gdyż myślałam, że obrażona byłaś ty, bo zero kontaktu na gg itd.. :cool3: