Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_9264.jpg[/url] jak się ładnie uśmiecha :cool3:
  2. Jakie boskie zdjęcia :-o Super :loveu::loveu: Hejo :D
  3. Ojj, pogoda musiała przeszkodzić :shake:
  4. grrrrr muszę już iść, ale jutro obejrzę na pewno :D:D Baju :loveu:
  5. Czekam, czekam.. nadal czekam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Lubię spamować :evil_lol: :eviltong:
  6. Totalnie :lol::lol::lol::evil_lol: Jasne jasne, nie zauważyłaś, phi :eviltong: Nie to nie, bez łaski :evil_lol: Choć ostatnio zaczęłaś mi mówić o jakimś drugim .... :cool3:
  7. Haha, żem ci tu naspamowała :evil_lol: no ale.. czekam :lol: :evil_lol:
  8. Huuura!!! :multi: No to poczekam :D:D :loveu:
  9. Aha, aha :D No dobra.. może jakoś uda mi się poczekać. :evil_lol:
  10. Ooo dziś już? :cool3: Chcemy fotki, chcemy fotki! :multi: :evil_lol:
  11. No twoje są bardzo wiesz, tak się uśmiałam :evil_lol: Hmm nie widać mnie.. jak zawsze.. :evil_lol: Chociaż! Wczoraj i przedwczoraj dostępna byłam i to wtedy kiedy ty. :cool3: A przed zlotem pisałas do mnie nawet jak byłam niewidoczna i co. :cool1:
  12. No i zapomniałam się zapytać o nowe zdjęcia Maksia.. :cool3: To kiedy? :evil_lol::evil_lol:
  13. Nie no, posta mi wcięło, znów cos nie tak z dgm :roll: Heloł :D:D
  14. Post mi przeskoczył na następną stronę.. Oj oj, Ada spokojnie, ja się nie chcę znowu kłócić ::loveu: :eviltong: Z tym że ryczę to był żart. :evil_lol: edit: O, a z obrażaniem to się nie obrażałam xD Gdyż myślałam, że obrażona byłaś ty, bo zero kontaktu na gg itd.. :cool3:
  15. :loveu::multi::loveu: ależ wy mili :cool3:
  16. Huuura, przynajmniej wy mnie chciecie :multi: :eviltong:
  17. Na początku było śmiesznie, ale potem cały czas to samo słyszałam. :evil_lol:
  18. Nie, bo mnie wyrzuciłaś z galerii :D O co chodzi? Chyba źle zrozumiałaś, bo mnie nie lubisz już przecież :eviltong: Więc do wszystkich się nie zaliczam :D
  19. Zgadzam się z Cavy :eviltong: :loveu:
  20. No bo wtedy znów ci coś nie odpowiadało :-( Wszystkich kochasz, ale mnie nie i do tego wyrzucasz z galeryi :placz: A tak niedawno było inaczej :placz: [SIZE="1"]czuję się jak w jakimś filmie :lol: :evil_lol:[/SIZE]
  21. A co mam myśleć skoro caaaały czas coś na mnie jest i wciąż to samo powtarzasz :-( Skoro to żarty to bardzo miłe :-( I już tak codziennie się do mnie nie odzywasz np. na gg :eviltong:
  22. Oj szkoda.. no ale może być fajnie i tak :)
  23. Ale fajnie :D I w sobotę do Szczyrku, super :D A na ile jedziesz?
  24. No zauważyłam :eviltong: Co tam :D ?
  25. Piękny Tofik :loveu: [url]http://i42.tinypic.com/293koyp.jpg[/url] haha, już ją pożera :evil_lol:
×
×
  • Create New...