-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
O, przypomniałaś mi, bym i ja powstawiała foty. :evil_lol: A mi Bonek dawał buzi kilka razy, szczegónie rano mnie budząc. :eviltong:
-
Ale fajnie Haker pływa. :D [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/pies%20lipiec/kolobrzeg/DSC03042.jpg[/url] to jest boskie :loveu::loveu::loveu:
-
Ooo dodałaś zdjęcia z mojego lustra. :D ^^ Ładne zdjęcia, widzę, że ci się znów nie chce czegoś robić, teraz - dodawać tu zdjęć. ;)
-
Hej. :D Wpadłam do Was. :D Fajne zdjęcia, czekam na więcej. :evil_lol:
-
Nie, mam mniej zdjęć. :evil_lol: Nieco ponad 750. :evil_lol: Fajna nowa nazwa wątku :D
-
Ok, jeszcze muszę zdjęcia 'poukładać'. :evil_lol: No ciekawe, jak będzie za rok. ;)
-
No to tak jak mówiłam, porobiłaś potem więcej zdjeć. ^^
-
No wiem, że długa, ale na razie muszę jakoś się ogarnąć, bo niedawno wróciłam. :evil_lol: Racja, musiałabyś przejeżdżać całą Polskę.. mi by się nie chciało, więc cię rozumiem. :eviltong:
-
Chyba że więcej zrobiłaś.. bo ostatnio miałaś 1208. :diabloti:
-
A no tak, zapomniałam. :lol: Hm fajnie. :evil_lol: A czemu ciebie nie było?
-
Fajne foty z plaży. :loveu: Podobają mi się. :loveu: Nadrobione wszystkie. :D
-
Obejrzałam fotki, nadrobiłam też z pozostałych dni, co prawda nie było ich wiele, ale zawsze coś. :lol: :loveu: ;)
-
I jak tam, byliście już u weta? Obejrzałam wszystkie zdjęcia z agility. ^^
-
Gratuluję 100 strony !!! :multi::multi::multi: :cunao: Jeszcze się załapałam. ^^ Świetne zdjecia. :loveu::loveu::loveu:
-
Obejrzałam filmiki, super sobie Mickey radził. :) Ogółem chyba obóz udany. :)
-
O, kolejny pies się szykuje. :cool3: No no, szalejesz normalnie. :lol: Ale fajnie, dogi są boskie. ^^
-
Cudowne robisz zdjęcia. :loveu: Ale to straszne jak ktoś je kradnie, niech sam trochę popróbuje takie porobić, a nie bezczelnie sobie przywłaszcza. :razz:
-
Udanego wyjazdu. ;) Widziałam trochę fotek, śliczne jak zawsze. :D
-
No nie, wywiało was. :shake: Śliczne zdjęcia, wracajcie szybko. ;)
-
A ja wiem ile maaa !!! :evil_lol: Mogę powiedzieć ? :cool3:
-
Czekamy na Ciebie Anulcia. :D Ja niedługo wstawię tu zdjęcia od siebie.
-
Nadrobiłam zdjęcia. ;) Wszystkie śliczne. ;) :loveu:
-
Czekamy na relację. :evil_lol:
-
Super zdjęcia. :) :loveu:
-
Ale fajne zdjęcia. :) Ja się żegnam na tydzień! :hand: