Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Haha no ciekawe, kto będzie następną ofiarą... :diabloti:
  2. Ładne fotki :D A sesja z Willym super, duużo fotek wstawiłaś, aż nie wierzę :eviltong: Jej, tak mało ważysz.. :crazyeye:
  3. Ojj to chyba zła wiadomość :-( Ja jeszcze w ogóle książek nie mam, dostaniemy wykaz dopiero 1 września. :lol: Głupio, bo wolę teraz kupować i mieć to z głowy, a nie stać w kolejce po książki.. :roll:
  4. Nie no super :):) I jeszcze mnie wybrałaś, ah czuję się taka wyróżniona :D:D
  5. Hej Wam :loveu::loveu: Ale fajnie z tymi końmi :) A zdjecia super :loveu:
  6. Hejo :loveu::loveu::loveu: [url]http://i452.photobucket.com/albums/qq241/zuziaczek12/P8149094.jpg[/url] oo oo ojej, czy to jaa? :crazyeye::crazyeye::loveu:
  7. Samą prawdę mówimy :loveu: I jeszcze fotografowanie, ah :eviltong: chyba zaraz schodzę, grrr..
  8. No to żegnaj :hand: Słodkich snów.. :loveu: :eviltong:
  9. Super rysujesz! :D:D:D
  10. Ah tak :eviltong: A ja się chyba też zaraz położę, bo przysypiam :evil_lol:
  11. :lol: A to czekam na następny :evil_lol::evil_lol:
  12. No co, źle przeczytalam. :evil_lol: Ale dzięki za radę :evil_lol::evil_lol:
  13. Pokazała stronę temu :evil_lol:
  14. Sorry, edytowałam posta, bo źle zrozumiałam :evil_lol: Myślałam, że ci chodziło o dzień - 18 sierpnień :evil_lol::evil_lol: Ale już wiem, że na urodziny :evil_lol:
  15. Aaa no się zobaczy :D:D
  16. Aha :D Ale szaleje :eviltong: Mizianko dla Bonka.. ale raczej wymiziaj go jutro, bo dziś pewnie dawno śpi :D
  17. Ładnie rysujesz, super :cool3: Ale cię natchnęło :eviltong:
  18. Wiem, tak sobie piszę :evil_lol::evil_lol: No mnie też już zaczyna, ale jeszcze się trzymam :evil_lol:
  19. No tak, rozumiem :D Czyli trzeba oszczędzać pieniążki :evil_lol: Ty mi o szkole nie przypominaj! :roll: Ja tak wcześnie nie zasypiam :diabloti:
  20. Dawaj, dawaj :D:D:D
  21. Ale ci fajnie, w końcu będziesz jeździła na koniu :):) A tak tego chciałaś, pamiętam :D
  22. Haha ale fryzura :lol: :eviltong:
  23. Hihi fajne ostatnie zdjęcie :evil_lol: [url]http://i28.tinypic.com/2j9wev.png[/url] to cudne :loveu::loveu::loveu:
  24. Ok to czekamy :eviltong: :cool3:
  25. Ładne zdjęcia natury ^^ A Bono ładnie obcięty :loveu:
×
×
  • Create New...