Ojj to chyba zła wiadomość :-(
Ja jeszcze w ogóle książek nie mam, dostaniemy wykaz dopiero 1 września. :lol: Głupio, bo wolę teraz kupować i mieć to z głowy, a nie stać w kolejce po książki.. :roll:
Hejo :loveu::loveu::loveu:
[url]http://i452.photobucket.com/albums/qq241/zuziaczek12/P8149094.jpg[/url] oo oo ojej, czy to jaa? :crazyeye::crazyeye::loveu:
Sorry, edytowałam posta, bo źle zrozumiałam :evil_lol: Myślałam, że ci chodziło o dzień - 18 sierpnień :evil_lol::evil_lol: Ale już wiem, że na urodziny :evil_lol: