[quote name='Pinczerek-Jacky']Jestes jedyna osoba ktora tu zaglada.
[/quote]
A ja to co?! :eviltong:
Śliczne foteczki :cool3: Wreszcie ich trochę jest :evil_lol: Ucałuj Jackusia :eviltong:
Witaj Saro! :multi:
Nie widać tam było oczek, dlatego ładniej z kokardką :loveu:
Ale ślicznie wygląda z tą czarną... :cool3: Ładnie mu :eviltong: Fajniusio się przygląda :loveu:
Pozdrowienia dla Was!
Witam ^^
Ale śliczne zdjęcia Misia! :loveu: Kochany :loveu: Ucałuj go ode mnie :cool3:
A tak poza tym, to jestem! :eviltong: Mówiłam, że wpadnę :lol: I będę tu wpadać :eviltong: Bo nikt inny mnie nie chce :-(
Ucałuj Misia :loveu: