Ale ślicznie fotki...:loveu::loveu: Ślicznie w tą włochatą piłeczką :cool3: A na jednym zdjęciu cudnie się popatrzył.. :loveu: Oka nie można oderwać od niego :eviltong:
Ale fajniusi ten sznaucerek :cool3:
[url]http://img299.imageshack.us/img299/9883/54666311aa6.jpg[/url] <- jak się króliś tajemniczo popatrzył :eviltong: xD
Łojej, ja też się boję owadów! Kiedyś miałam kleszcza za uchem :razz: Straszne wspomnienia... Ale cóż, nie przepadam za 'żyjątkami', jak to się mówi.
Dobrze, że Ariskowi nic się nie stało. :)
Pozdrowienia dla Was.
[quote name='Pinczerek-Jacky']To juz jutro :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Czyli wczoraj mówiłaś, że fotki będą już jutro, czyli już DZISIAJ! :cool3::evil_lol::evil_lol:
Czekamy czekamy :eviltong::eviltong::eviltong: