Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O jak ślicznie :loveu: Widać, że lubi bawić się tą piłką... :cool3:
  2. Ale ślicznie fotki...:loveu::loveu: Ślicznie w tą włochatą piłeczką :cool3: A na jednym zdjęciu cudnie się popatrzył.. :loveu: Oka nie można oderwać od niego :eviltong:
  3. Ślicznie :loveu::loveu: Co jej tak długo nie ma na DGM? :razz:
  4. Ślicznie foty :eviltong: Ooo! Ja mam takie same czerwone buty Pumy! :eviltong: Identyczne ;) Odgapiłaś! :razz: Phi! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. Ślicznie wyszedł Aris :loveu: Ładnie uczesany :cool3: I ładne ząbeczki ;]
  6. Ślicznie xD :cool3: Tylko trochę zamazany :( Ale zawsze coś! :eviltong:
  7. Łoohoho :D Dużo fot :cool3: O latający Jacky!
  8. No biedny chomik :( Dobrze, że sobie jakoś radzi. Ale to smutne, kiedy będzie jakiś zwierzak odchodził :placz: Oby Twój chomiś jeszcze się trzymał :)
  9. Ale fajniusi ten sznaucerek :cool3: [url]http://img299.imageshack.us/img299/9883/54666311aa6.jpg[/url] <- jak się króliś tajemniczo popatrzył :eviltong: xD
  10. Hehe :D Tiger w czasie jedzenia arbuza :cool3: Ślicznie :eviltong:
  11. Łojej, ja też się boję owadów! Kiedyś miałam kleszcza za uchem :razz: Straszne wspomnienia... Ale cóż, nie przepadam za 'żyjątkami', jak to się mówi. Dobrze, że Ariskowi nic się nie stało. :) Pozdrowienia dla Was.
  12. Aaaa! Jak ślicznie ziewa Jacky... :loveu: Zdjęcia jak zawsze piękne :cool3:
  13. Teraz już 301 strona :eviltong::eviltong: No fotki bardzo fajne :cool3: Więcej, więcej! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Ale cudne fotki! :loveu::loveu::loveu: Wreszcie u nas zawitałaś! :multi: Wszyscy czekali :cool3:
  15. [quote name='Pinczerek-Jacky']To juz jutro :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Czyli wczoraj mówiłaś, że fotki będą już jutro, czyli już DZISIAJ! :cool3::evil_lol::evil_lol: Czekamy czekamy :eviltong::eviltong::eviltong:
  16. No bardzo fajniusie fotki :cool3: No właśnie, więcej prosimy! :evil_lol:
  17. Wszystkiego naj naj :new-bday: Chcemy fotek! Chcemy fotek!
  18. Ooo fotki! :multi::multi::multi: Wszystkie bardzo ładne i fajne :cool3: xD No właśnie, chcemy Fionalka! :evil_lol:
  19. Ooo nowy mieszkaniec, Stefcio? :cool3: Fajny jest xD :eviltong: Hehe :cool1: A fotki jak zawsze super :eviltong:
  20. O jest i nasza Yorkie :) Ale rozumiemy, nauki dużo jest :-( Widzę, że nowy avatar masz :cool3: Śliczny :loveu: Czekamy na fotki Ariska :loveu:
  21. Ale cudne fotencje :loveu::cool3: Czekamy na następne :eviltong::eviltong::eviltong:
  22. Dobrze, że Jackiego oplotłaś w sweterki itp. :eviltong: Ślicznie fotki, cuuudne :loveu::loveu::loveu: A no i fajniusio w kamizelce wygląda :eviltong:
  23. Śliczne fotki :loveu: Ale Tiger ślicznie się myje :eviltong: Słodkie foty xD
  24. Hehe :eviltong: Śliczne fotki Jackusia :eviltong: Czyżby kładł się spać? :cool3:
  25. Tak tak, nowy avek zagościł u mnie ^^ :cool3: Łeee... a to ci drań z tego aparatu, no! xD :angryy::angryy::angryy:
×
×
  • Create New...