Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ooo wszystkiego najlepszego dla Barnusia ! :multi::multi::multi: :new-bday: :BIG:
  2. O jaka śliczna kokardka. :loveu: I ładniusia linia pod koniec postu. :cool3:
  3. Wreszcie fotki! :multi: Wszystkie śliczne. :loveu::loveu::loveu: Hehe. :) Śmieszne opisy. :lol: Niuch niuch. :cool1: :eviltong:
  4. [quote name='chester07']dzieki :)) ;* co tydzień to najwięcej postaram się co parę dni :) ;*;*;*;*[/quote] Tak! Ma być co parę dni! :mad: :evil_lol: ;)
  5. Oo serial! :loveu: xD No zdjęcia cudowne. :cool3: Te ostatnie słodkie. :loveu: A co ile dni będzie serial? :cool3: Mam nadzieję, że szybko. :roll:
  6. O, kolejny sweterek. :loveu: Śliczne ma szelki z idendyfikatorem z imieniem. :cool3:
  7. Ooojej, jaki śliczny sweterek! :loveu: Słodko w nim wygląda. :)
  8. Nie no, śliczne zdjęcia. :loveu: Biedny, zmęczony po spacerku.. :eviltong:
  9. No wreszcie zdjęcia! :loveu: :mad: Ahh, ten uśmiech jest zabójczy. :loveu:
  10. Oo no wreszcie foty! :loveu: Ale ich dużo! :cool3: Tyle ile ma być! :cool1: Haha, ale słodko wygląda Chesterka. :-o :lol: Śliczny ma kwiatuszek. ;) :cool1: Ale słodko wyszedł na zdjęciu, gdzie język pokazał i ucho jedno 'wydłużył'. :eviltong: :loveu: To pierwsze w 'c.d.'. :evil_lol: Ślicznie na śniegu. :loveu::loveu::loveu: Bałwanek! :diabloti: Ale duży chłopak. :cool3: Rośnie, jak na drożdżach. ;) :crazyeye: U mnie dziś stopniał śnieg. :-( I ma być przez cały czas deszcz... :shake: Pozdrowienia dla Was. :multi: PS. Wygadałam się. :lol:
  11. Witaj Sara. :cool3: No Arisek ma piękną sierść, mi się taka podoba. :loveu: A jakie ma śliczne ubranko! :loveu: Pozdrawiam. :)
  12. O jakie śliczne. :loveu: A jak się Bono rozsiadł na tej kanapie. :lol: Widać, że przeżył naprawdę męczący dzień. :roll: ;)
  13. No i ja również się podpisuję pod tą zdjęciową petycją. :cool3: :mad: Chcemy foty!!! :roll: Och, jakie ogromne wypowiedzi twórczości McDzika. :evil_lol: :cool3:
  14. Fajniusio wygląda Luck. :loveu::loveu::loveu::loveu: Ale pięknie wyszedł z tą piłką. :eviltong: :loveu:
  15. Wreszcie fotki! :loveu: Wszystkie śliczne. :cool3: Ah, jak ładnie było, tak zielono... :roll: A teraz śnieg. Ale i tak pięknie wygląda. :loveu: Niezła zabawa. :cool3: U mnie nie było śniegu. :-(
  16. Ale śliczne! :loveu::loveu::loveu: W ostatnim zdjęciu ma taką pozę, jak Bazylek, kiedy słucha swojej pani. :diabloti:
  17. Oo ale fajny mały głód. xD Ale nie dobry, bo zaatakował Chestiego. :shake: :diabloti: Śliczne zdjęcia. :roll::loveu::loveu: Duży już jest. :cool3:
  18. Jaki śliczny skok. :) I fajniusie z piłką. :cool1: Śliczne. :loveu::loveu::loveu:
  19. No wreszcie jakieś zdjęcia. :D:multi: Śliczne. :loveu::loveu::loveu::loveu: Fajniusio wygląda Arisek ze świneczką. :loveu:
  20. Śliczne foooty. :loveu: Wreszcie jakieś z Tobą i Chestim. :cool3:
  21. Witam. :) Śliczny jest ten Barni. :loveu: Kochany. :cool3:
  22. Śliczne fotki. :loveu: Chociaż ich niewiele. :razz: Czekamy na więęęcej. :cool3:
  23. Śliczne zdjęcia. :loveu: Fajniusi ten Lucky. :loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. O no wreszcie foty. :loveu: Śliczne. :loveu::loveu:
  25. O jakie śliczne foty. :loveu: A bannerek słodziusi. :)
×
×
  • Create New...