Oo no wreszcie foty! :loveu: Ale ich dużo! :cool3: Tyle ile ma być! :cool1:
Haha, ale słodko wygląda Chesterka. :-o :lol: Śliczny ma kwiatuszek. ;) :cool1:
Ale słodko wyszedł na zdjęciu, gdzie język pokazał i ucho jedno 'wydłużył'. :eviltong: :loveu: To pierwsze w 'c.d.'. :evil_lol:
Ślicznie na śniegu. :loveu::loveu::loveu: Bałwanek! :diabloti:
Ale duży chłopak. :cool3: Rośnie, jak na drożdżach. ;) :crazyeye:
U mnie dziś stopniał śnieg. :-( I ma być przez cały czas deszcz... :shake:
Pozdrowienia dla Was. :multi:
PS. Wygadałam się. :lol: