Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Łojej, jakie cudaśne foty. :loveu: Ta pierwsza najleepsza. :cool3::eviltong:
  2. No wreszcie Kabuś ma galeryjkę. :multi: Śliczne fotki. :cool3::loveu::loveu::loveu:
  3. Łeee... Ale szkoda. :-(:-(
  4. Wszystkie zdjątka pięęęękne. :D :loveu: Ucałuj go ode mnie. :cool3:
  5. Łojej, cuuudo. :loveu::loveu:
  6. Tak myślałam, że przerobione. :evil_lol: Czekamy na dalszą część fooot. :cool3:
  7. Szkoda.. Ale może niedługo foty będą. :D Czekamy z niecierpliwością. :eviltong::eviltong::eviltong:
  8. Wszystkiego naj naj! :D Fajniaste foty :cool3::loveu:
  9. Łojej, jakie footy. :loveu: Z Twoją ręką i jago łapą rzeczywiście najlepsze. :cool3: Ale on jest cudny. :loveu:
  10. Hehe. :D Fajniusie foty :loveu: Stefcio naj. :eviltong:
  11. Łojej, jakie cudne. :loveu: No więcej fotek! :D Ucałuj Bona.:cool3:
  12. No dokładnie! :D Chcemy foty! Chcemy foty! :eviltong:
  13. Trzecia! :evil_lol: No fotencje śliczne. :loveu::loveu::loveu: Cudny był, kiedy miał 2 miesiące. :cool3::roll: Przystojny maluch. :) A teraz jaki cudny. :D Będę baardzo często wpadać, nie pozbędziesz się mnie tak łatwo. :diabloti: W każdym razie pozdrowienia dla Was! :multi:
  14. Śliczne foty, jak zawsze. :loveu: O to ja do Acctiually też wpadam. :roll: Pozdrowienia dla Ciebie i Jackiego!:cool3:
  15. Cześć Saro! Cudne fotki. :loveu::loveu: Wszystkie, a szczególnie to ostatnie. :eviltong::cool1: No u mnie było tak samo z Frankiem - bał się wszystkich, jak nie wiem czego! Ale nie martw się, na pewno po jakimś czasie się oswoi z tym wszystkim i już się świniaczek nie będzie bał. :) Liczę na to. ;) Pozdrowienia dla Was!
  16. Łojej, jaka cudna świnka.. :loveu::loveu:
  17. Ale śliczna świnka! :loveu: Cudna jest, też chcę! :roll: Przypomniał mi się mój świnek... :-( [*]
  18. Śliczne fotki :loveu: Śpiący Jacky! ^_^
  19. Ale Arisek jest fotogeniczny. :loveu: Cudnie, jak zawsze. :D
  20. No i to wielkie szczęście :) Cudne fotki :loveu::loveu:
  21. Przykro mi... [*] Śliczny był... :placz: Mam identyczny schowek na komórkę z Sagi :evil_lol:
  22. Łojej, jakie to straszne! :( Bardzo współczuję Ariskowi... Na Twoim miejscu też bym bardzo to przeżywała... Ale dobrze, że z ogonkiem jest wszystko dobrze. :) Już się wystraszyłam, że coś mu się stało :placz: Biedny, dla niego to był pewnie wielki szok. Na pewno mu przejdzie po jakimś czasie ;) Ja, kiedy wyprowadzam czasem Bazylka, go w ogóle nie puszczam do wszystkich psów, szczególnie większych. Nawet kiedy Bazyli szarpie się do psów lub ludzi i tak go trzymam. Ostatnio z większym się prawie pogryzł... Ale ja go pociągnęłam i odszedł. Ucałuj Ariska.
  23. Hej! Śliczne nowe fotki :loveu: Dużo ich :cool3: Słodko śpi. Wg. mnie najlepiej mu w fioletowej i czerwonej kokardce :D Ale się ładnie oblizał :roll: Pozdrowienia dla Was! :multi:
  24. Witaj :multi: Cudne fotki śpiącego Ariska :loveu: Ładna kokardka :cool3:
  25. O jakie śliczne fotki :cool3:
×
×
  • Create New...