Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O jakie śliczne fotencje. :loveu::loveu: I jaka apetyczna pianka. :cool3:
  2. [quote name='chester07']hehe to jednak nie tylko Chester kocha jeść :eviltong: a u Chestera dosyć dobrze. Znów z kuchni nie wychodzi dzisiaj xD ;*;**[/quote] Aha. :D A to Ci głodomorek. :lol: Tak samo Bazyl, tylko by jadł i spał. :roll:
  3. [quote name='chester07']dokładnie xD albo jak je bo wtedy na nic nie zwraca uwagi ;P przynajmiej Chester wszystko żerny, wszędzie śpiący i wszystko gryzący :D[/quote] No dokładnie. :cool3: Bazylowi też udało mi się zrobi,ć kiedy jadł. :eviltong: Wtedy najłatwiej psu zrobić zdjęcia. :lol: A co tam u niego? ;)
  4. O no to dobrze. ;) Napewno jutro będzie lepiej. :cool3:
  5. [quote name='Acctiually']Nie amstafka tylko amstaf:eviltong: Roki taki młody fajny ale już wole omijać z daleka...[/quote] Pomyliło mi się. :eviltong: No i się Tobie nie dziwię, też bym wolała omijać takiego psa z daleka...
  6. Śliczne zdjęcie. :loveu: Ojej, biedny Bono. :-( Mam nadzieję, że będzie mu lepiej. :) Jak ta amstafka mogła?! :razz:
  7. [quote name='chester07']Majaczko nie bądź taka zachłanna xD muszę najpierw zrobić nowe żeby były ;P. A jemu się da zrobić jak śpi xD bo inaczej chce zjeść aparat xD ewentualnie da sie go przytrzymać, albo zawołać i robić na *auction* po trzy fotki na raz to jest szansa że któraż będzie wyraźna ^^[/quote] Aha, no rozumiem. :roll: Ja coś o tym wiem, Bazylowi najłatwiej zrobić, kiedy leży, zmęczy się albo śpi. :lol: Inaczej nie wychodzą zdjęcia, bo zamazane wszystkie, przez jego ruchliwość. :razz: Ale jestem niecierpliwa! :eviltong: Śliczne te foty. :loveu::loveu::loveu:
  8. No i wreszcie fotoblog Chestiego! :multi: Śliczne fotki. :cool3: Czekamy na więcej. :loveu:
  9. Te czerwone miśki są najlepsze. :loveu: Czekamy na następne footy. :eviltong: Te są śliczne. :cool3:
  10. Ojej, jakie śliczne ma oczka. :loveu: O jaki smakowity żelek. :diabloti:
  11. O no wreszcie doczekaliśmy się zdjęć! :multi: Cudne. :loveu:
  12. Ej, nie zapominajcie o mnie! :eviltong: :cool3: Ja też tu wpadam. :evil_lol: Zdjęcia piękne. :cool1:
  13. Witam! :multi: Ojej, jak ślicznie razem wyglądają. :loveu: Zdjęcia piękne. :cool3: Czekamy na następne. :eviltong: Pozdrowienia dla Was. :)
  14. Fotkę nie wiem jaką dać. :eviltong: Nie chcę zaśmiecać galerii Bona. :cool3:
  15. O rany, to straszne. :eviltong: Jak go tak mogłaś puścić na tory?! :evil_lol: :mad:
  16. O nowe foto. :D Widzę, że dodałaś minutę temu. :evil_lol: Co Bono przy tych butelkach zasiadł? :eviltong: Spodobały mu się? :cool3:
  17. No zdjęcia Bonusia śliczne. :cool3: Ah, na tej ostatniej jakie cudne oczka, a ten nos.. :loveu: Suczki za nim latają, nie? :evil_lol: O jaki fajniusi bokserek. :)
  18. Aha, czyli to tylko skóra, tak? :eviltong: Weź nas nie strasz. :eviltong: Pozdrowienia dla Was. :loveu:
  19. Oj jak ślicznie. :loveu: :loveu::loveu::loveu: Pozdrowienia dla Was. :D
  20. No wreszcie fotki. :D Najlepiej Bono wyszedł na drugiej fotce, taki wesoły. :loveu: O fu, jaki pająk! :P Twój? :eviltong:
  21. O jakie śliczne zdjęcia. :D Pozdrowienia dla Was. :loveu:
  22. No foty cudne. :loveu: O widzę nowa linia jest u Ciebie w podpisie. ;D Piękne. :cool3:
  23. [quote name='Yorkie']Smakuje mu wszystko, co jest niezdrowe i dla ludzi, i dla zwierząt :lol:[/quote] Aha. :D Oby mu nic nie zaszkodziło. Jak ładnie Ariskowi w tej zieleni. :D
  24. Ojoj, jak śliczne. :loveu: W basenie tak ślicznie się uśmiechnął. :) Ładnie mu na niebieskim tle. :roll:
  25. Jakie cudne foty.. :loveu::loveu: Ooo chipsy. :D I jak, smakowały mu? :cool3:
×
×
  • Create New...