Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='Dagusia1992']no przyszła napisała jedno słowo i poszła xP[/quote] Nie e! xD Przywitałam się, spytałam, napisałam 222 i wyszłam! xD A poza tym i tak nikogo oprócz Ciebie tam nie znam, więc... :p
  2. No okey, okey :D
  3. Też tak miałam... Na swoim innym komputerze ;P A teraz wolno mi coś chodzi... :/
  4. Hehehe LD ALe Ty kombinujesz :p
  5. Noo... śliczny ten labek :loveu: Prześliczny jest :loveu:
  6. Ojeju... :placz: Rozpłakałam się... :-( Nie lubię, kiedy zwierzęta odchodzą... Jeju... to jest straszne! ;( Dla niej: [*] [*] [*] [*]
  7. Śliczne fotki Kleksika :loveu::loveu::loveu: Oo tak tak :D Sto lat dla Jackiego! :multi: :p
  8. Śliczne fotki :loveu: [quote name='Dagusia1992']acha xD dziękujemy za info;] heh zaraz wszyscy się do niej rzucą xP[/quote] Hahahah ^-^ Możliwe ;P ALe ja narazie nie :p
  9. Noo śliczne te fotki :) Czekam na nowe :eviltong:
  10. [quote name='Dagusia1992']a ja dzisiaj nie poszłam bo byłam na pobraniu krwi a później mi się nie chciało isć:D[/quote] A Ty leniu! Żeby do szkoły nie chodzić?! xDD Oo fu... nienawidzę pobierania krwi... :/ Obyś nie miała anemi!!! ;p Moja była 'przyjaciółka' ma chyba... :-o
  11. Aa nie, bo skończyłam! xD Religii nie było, bo nauczycyielka w ciąży :-o :lol: Więc mamy looz i w poniedziałki mamy 5 lekcji ;P A czemu Ty w szkole, hmm? ;]
  12. [quote name='Dagusia1992']no Madzie porwały książki :evil_lol: [/quote] Eh... kiedy ją odeślą? :eviltong: Znów smutna atmosfera... :-(
  13. [quote name='Dagusia1992']To juz wiesz gdzie jesteś xP taa serio xP a i jakby co nie mam teraz nic na koncie :evil_lol:[/quote] Eh... nikt mi zawsze nie wierzy no! ;p Nawet zapytać się nie można o co chodzi z tymi strzałkami! Mogłam się nie odzywać... :p NIe mam komy... jak miałam zadzwonić?! Okey, ja tu się nie chcę kłócić :eviltong: Ale słowo honoru - nie dzwoniłam!!!
  14. Oojeju! Nowe foty Arisa! :multi: Są prześliczne :loveu: Wszystkie! :loveu: Przepraszam Saro, zakochałam się w nim xD Oddaj mi go! :eviltong:
  15. Oojoo :loveu::loveu::loveu: Jakie śliczne zdjęcie :loveu:
  16. [quote name='Dagusia1992']a nikt Ci nie każe tego robić xD Ci wyjaśnie właśnie jestes w galrerii Fiony :evil_lol: Aa serio? xD Bo wiesz, ja tu się mało orientuję gdzie co jest ;] ALe ja Ci tego nie wysyłałam! Słowo honoru! NIe mam i tak komy, bo popsuta... :/ Eh... proszę uwierz mi! Jak mam to udowodnić? :eviltong:
  17. Hahahah xD Niech będzie jak mówisz :eviltong:
  18. Oojeju, tylko z tym panelem xD Ale gdzie w galerii Fionki? Ja przecież 50 stron tego wszystkiego w 5 minut nie przeczytam! xD Daj spokój :P
  19. Jakiej galerii? :P Ty weź, ja jeszcze wszystkiego nie odkryłam! xD
  20. Aha :D No wiesz... ja to jestem tu pierwszy raz i dopiero się dowiaduję o co w tym wszystkim chodzi ;] Ale szkoda, że jej nie ma ;(
  21. Karaluchy na rano xD
  22. [quote name='Dagusia1992']no sygnały na kome;] czyżbyś cos o tym wiedziała?:D[/quote] A skąd! ;P Nawet numeru nie znam! WIęc jak miałabym Ci puszczać sygnały? :eviltong:
  23. [quote name='Pinczerek-Jacky'] Dobranoc:loveu:[/quote] Dobranoc, pchły na noc xD
  24. [quote name='Dagusia1992']no sie nie dziwić jak tu pierwszy raz jesteś ;] się dzieje właśnie ze nikt nie wie co się dzieje... Pati nie ma i ani widu ani słuchu:([/quote] Aa rozumiem :( Jak widać - wszyscy rozpaczają :-( Jakaś smutna atmosfera :placz:
  25. [quote name='Dagusia1992']ja odiwdzam twoja galerię xD Yoreczeq? :multi:[/quote] Tak tak :) Jak widzisz zarejestrowałam się :p Haha! Mądra jestem xP [quote name='Dagusia1992']przyznać się kto mi puszcza strzałki (och przepraszam to było tylko jeden raz:P) :evil_lol: i mi nie podał numeru :p[/quote] Jakie strzałki? :p
×
×
  • Create New...