[quote name='Dagusia1992']no przyszła napisała jedno słowo i poszła xP[/quote]
Nie e! xD Przywitałam się, spytałam, napisałam 222 i wyszłam! xD
A poza tym i tak nikogo oprócz Ciebie tam nie znam, więc... :p
Śliczne fotki :loveu:
[quote name='Dagusia1992']acha xD dziękujemy za info;] heh zaraz wszyscy się do niej rzucą xP[/quote]
Hahahah ^-^ Możliwe ;P ALe ja narazie nie :p
[quote name='Dagusia1992']a ja dzisiaj nie poszłam bo byłam na pobraniu krwi a później mi się nie chciało isć:D[/quote]
A Ty leniu! Żeby do szkoły nie chodzić?! xDD
Oo fu... nienawidzę pobierania krwi... :/
Obyś nie miała anemi!!! ;p Moja była 'przyjaciółka' ma chyba... :-o
Aa nie, bo skończyłam! xD Religii nie było, bo nauczycyielka w ciąży :-o :lol:
Więc mamy looz i w poniedziałki mamy 5 lekcji ;P
A czemu Ty w szkole, hmm? ;]
[quote name='Dagusia1992']To juz wiesz gdzie jesteś xP taa serio xP a i jakby co nie mam teraz nic na koncie :evil_lol:[/quote]
Eh... nikt mi zawsze nie wierzy no! ;p Nawet zapytać się nie można o co chodzi z tymi strzałkami! Mogłam się nie odzywać... :p
NIe mam komy... jak miałam zadzwonić?!
Okey, ja tu się nie chcę kłócić :eviltong: Ale słowo honoru - nie dzwoniłam!!!
[quote name='Dagusia1992']a nikt Ci nie każe tego robić xD Ci wyjaśnie właśnie jestes w galrerii Fiony :evil_lol:
Aa serio? xD Bo wiesz, ja tu się mało orientuję gdzie co jest ;]
ALe ja Ci tego nie wysyłałam! Słowo honoru! NIe mam i tak komy, bo popsuta... :/ Eh... proszę uwierz mi! Jak mam to udowodnić? :eviltong:
[quote name='Dagusia1992']no sygnały na kome;] czyżbyś cos o tym wiedziała?:D[/quote]
A skąd! ;P Nawet numeru nie znam! WIęc jak miałabym Ci puszczać sygnały? :eviltong:
[quote name='Dagusia1992']no sie nie dziwić jak tu pierwszy raz jesteś ;]
się dzieje właśnie ze nikt nie wie co się dzieje... Pati nie ma i ani widu ani słuchu:([/quote]
Aa rozumiem :( Jak widać - wszyscy rozpaczają :-(
Jakaś smutna atmosfera :placz:
[quote name='Dagusia1992']ja odiwdzam twoja galerię xD
Yoreczeq? :multi:[/quote]
Tak tak :) Jak widzisz zarejestrowałam się :p Haha! Mądra jestem xP
[quote name='Dagusia1992']przyznać się kto mi puszcza strzałki (och przepraszam to było tylko jeden raz:P) :evil_lol: i mi nie podał numeru :p[/quote]
Jakie strzałki? :p