Ooo jakie śliczne foty! :loveu::loveu::loveu: Fajnie, że wreszcie masz swojego wymarzonego Yorka. :D I widzisz - szybko minął ten czas oczekiwania na Dragona. :cool3: A czemu zmieniłaś mu imię? :roll:
Spóźnione: wszystkiego naj dla Dragona! :multi: :BIG: :tort:
No tak, ale lepsze to, niż miesiąc czekania, nie? :cool3:
Mam nadzieję, że moje marzenie też się spełni. :loveu:
Ślicznie wygląda ten Twój Lucky. :roll:
Fajne foteencje. :cool3:
O 12 dni, to niedługo. :D Zanim się obejrzysz - już go będziesz miała. :) Ciesz się nawet, kiedy będziesz go mieć za 12 dni, 14 czy ileśtam. Lepsze to niż w ogóle go nie mieć! ;) :eviltong: :roll:
Wszystkie fotki śliczne. :loveu::loveu::loveu: :cool3:
No i mam nadzieję, że już nikt sobie Twoich fot Chestika nie przywłaszczy, bo ma do czynienia ze mną! :mad:
[quote name='chester07']już mnie uaktywnili i odpisałam,a temat został zablokowany :)[/quote]
No i bardzo dobrze. :) Jak ona śmiała tak zrobić... :shake:
[quote name='Kincia']Dzieki ;)
Tak juz jest zawsze jak mi cos mama kupi to ona tez musi miec takie cos :mad::mad:[/quote]
No dokładnie. :shake: To jest wkurzające. :eviltong:
[quote name='chester07']dzięki wszystkim :)
chciałam tej złodziejce odpisać na tym forum bo tam sie ludzie rzucają, ale nie przysyłają mi linku aktywującego i się nie mogę zalogować ;/
ma ktoś tam może konto?
mógłby wkleić to co ja napisze? bo czekam na kod od wczoraj i nic.. ;/[/quote]
Ja niestety nie mam dgm. :roll: Chętnie bym jej coś napisała... :evil_lol:
[quote name='chester07']Jestem wściekła, zaraz zacznę klnąc i się we mnie gotuje:angryy:
jakaś szmata na forum pasja psy dała zdjęcia Chestera i popisała takie pierdoły ze zaraz się uderzę.. kur..
zobaczcie sami:
http://www.psy.vdd.pl/viewtopic.php?t=323&postdays=0&postorder=asc&start=0
szmata....
Nie martw się nią. Zazdrości Ci tylko Chesterka. Myślała chyba, że może się podszywać pod właścicielkę Twojego psa... :shake: Poprostu żal...
Nie warto się nią przejmować. ;)
[quote name='chester07']dzienki xD
mi też się podoba ;P i zjeszce kochanie jak śpi ;)
;*;*[/quote]
O tak. :) :loveu:
Czekamy na nowe fotosy. :diabloti:
O wreszcie foty! :multi: Doczekaliśmy się. :roll:
Wszystkie śliczne, jak zawsze. :loveu: Na trzecim tak słodko wyszedł... :cool3:
Czekamy na następne. :diabloti:
[quote name='Acctiually']Witam wszystkich:)
Jutro pojawią się new foteczki:)Dziś nie chce mi się dodawać
pozdrawiam:diabloti:[/quote]
Dopiero jutro?! :shake: No nie, my chcemy dzisiaj! :evil_lol:
[quote name='chester07']hehe dzięki :))
no xD bo Anka siedziała przy szybie i go wołała a on ja chciał pożreć :P
a widziałaś Bazylka?
a jak tam w szkole? albo nie pisz bo teraz 4 dni wolnego ! xD :lol:
;*;*;*;*;*;*[/quote]
Aha, rozumiem. :roll: Ale fajniutko wyszedł. :loveu:
A o tym, to w newsie napiszę. ;) Zaraz powinien być. :cool1:
Ojoj, jakie śliczne. :loveu::loveu:
I wreszcie te foty dałaś! :lol: Wszyscy się o to domagali od kilku dni! ;)
Jak ślicznie się popatrzył przez szybę na drugim zdjęciu (jeżeli się nie mylę :eviltong:). :loveu::roll: