Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ooojej, jakie śliczne.. :loveu::loveu: Haha, Babulinka. :lol: :loveu:
  2. Ooo jakie śliczne foty! :loveu::loveu::loveu: Fajnie, że wreszcie masz swojego wymarzonego Yorka. :D I widzisz - szybko minął ten czas oczekiwania na Dragona. :cool3: A czemu zmieniłaś mu imię? :roll: Spóźnione: wszystkiego naj dla Dragona! :multi: :BIG: :tort:
  3. O wreszcie się doczekaliśmy nowych fot. :multi: Wszystkie śliczne. :loveu: Fajniusie ma zabawki. :D :loveu::loveu::loveu:
  4. Ojej, jakie śliczniochne psiaki. :loveu::loveu::loveu:
  5. No tak, ale lepsze to, niż miesiąc czekania, nie? :cool3: Mam nadzieję, że moje marzenie też się spełni. :loveu: Ślicznie wygląda ten Twój Lucky. :roll:
  6. Fajne foteencje. :cool3: O 12 dni, to niedługo. :D Zanim się obejrzysz - już go będziesz miała. :) Ciesz się nawet, kiedy będziesz go mieć za 12 dni, 14 czy ileśtam. Lepsze to niż w ogóle go nie mieć! ;) :eviltong: :roll:
  7. Śliiiczne fotki. :loveu: Fajniutkie zabaweczki. :cool3::cool3::cool3:
  8. Wszystkie fotki śliczne. :loveu::loveu::loveu: :cool3: No i mam nadzieję, że już nikt sobie Twoich fot Chestika nie przywłaszczy, bo ma do czynienia ze mną! :mad:
  9. [quote name='chester07']już mnie uaktywnili i odpisałam,a temat został zablokowany :)[/quote] No i bardzo dobrze. :) Jak ona śmiała tak zrobić... :shake:
  10. O no to super! :multi::multi::multi: 3mamy kciuki! :cool3:
  11. [quote name='Kincia']Dzieki ;) Tak juz jest zawsze jak mi cos mama kupi to ona tez musi miec takie cos :mad::mad:[/quote] No dokładnie. :shake: To jest wkurzające. :eviltong:
  12. Jakie śliczne foty. :loveu::loveu: Ja coś wiem o zgapiających sąsiadkach.. :angryy::angryy::angryy:
  13. [quote name='chester07']dzięki wszystkim :) chciałam tej złodziejce odpisać na tym forum bo tam sie ludzie rzucają, ale nie przysyłają mi linku aktywującego i się nie mogę zalogować ;/ ma ktoś tam może konto? mógłby wkleić to co ja napisze? bo czekam na kod od wczoraj i nic.. ;/[/quote] Ja niestety nie mam dgm. :roll: Chętnie bym jej coś napisała... :evil_lol:
  14. No to czekamy, czekamy. :D
  15. [quote name='chester07']Jestem wściekła, zaraz zacznę klnąc i się we mnie gotuje:angryy: jakaś szmata na forum pasja psy dała zdjęcia Chestera i popisała takie pierdoły ze zaraz się uderzę.. kur.. zobaczcie sami: http://www.psy.vdd.pl/viewtopic.php?t=323&postdays=0&postorder=asc&start=0 szmata.... Nie martw się nią. Zazdrości Ci tylko Chesterka. Myślała chyba, że może się podszywać pod właścicielkę Twojego psa... :shake: Poprostu żal... Nie warto się nią przejmować. ;)
  16. O zmieniłaś sobie nazwę użytkownika. :cool3: Chcemy więcej fot! :cool3:
  17. [quote name='chester07']dzienki xD mi też się podoba ;P i zjeszce kochanie jak śpi ;) ;*;*[/quote] O tak. :) :loveu: Czekamy na nowe fotosy. :diabloti:
  18. Jak się ślicznie rozciąga. :cool3:
  19. Jakie śliczne foty. :loveu::loveu: Z tą miską i z dalmatyńczykiem fajniusio wyszedł. :cool3::roll:
  20. O wreszcie foty! :multi: Doczekaliśmy się. :roll: Wszystkie śliczne, jak zawsze. :loveu: Na trzecim tak słodko wyszedł... :cool3: Czekamy na następne. :diabloti:
  21. [quote name='Acctiually']Witam wszystkich:) Jutro pojawią się new foteczki:)Dziś nie chce mi się dodawać pozdrawiam:diabloti:[/quote] Dopiero jutro?! :shake: No nie, my chcemy dzisiaj! :evil_lol:
  22. Ooo nasz ukochany Stefek! :loveu:
  23. [quote name='chester07']hehe dzięki :)) no xD bo Anka siedziała przy szybie i go wołała a on ja chciał pożreć :P a widziałaś Bazylka? a jak tam w szkole? albo nie pisz bo teraz 4 dni wolnego ! xD :lol: ;*;*;*;*;*;*[/quote] Aha, rozumiem. :roll: Ale fajniutko wyszedł. :loveu: A o tym, to w newsie napiszę. ;) Zaraz powinien być. :cool1:
  24. Śliczne foty. :loveu: Fajniusi ten cocker spaniel. :) Oj wpółczuję tej rany na dłoni. :-(
  25. Ojoj, jakie śliczne. :loveu::loveu: I wreszcie te foty dałaś! :lol: Wszyscy się o to domagali od kilku dni! ;) Jak ślicznie się popatrzył przez szybę na drugim zdjęciu (jeżeli się nie mylę :eviltong:). :loveu::roll:
×
×
  • Create New...