[quote name='Yorkie']Nie oddam :eviltong: On jest cząstką mnie, jak ja będę żyła bez kawałka mnie?
Arisek już pozdrowiony :loveu:[/quote]
Wiem wiem, żartowałam sobie :eviltong:
Ale o tym, że jest przecudowny, prześliczny,... To nie były żarty! ;) To była prawda :eviltong: A o tym, że chcę mieć Yorka to też nie żart xD:loveu::loveu::loveu:
Ale i tak o tym wiesz... :loveu::loveu::loveu: