Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='Yorkie']Nie oddam :eviltong: On jest cząstką mnie, jak ja będę żyła bez kawałka mnie? Arisek już pozdrowiony :loveu:[/quote] Wiem wiem, żartowałam sobie :eviltong: Ale o tym, że jest przecudowny, prześliczny,... To nie były żarty! ;) To była prawda :eviltong: A o tym, że chcę mieć Yorka to też nie żart xD:loveu::loveu::loveu: Ale i tak o tym wiesz... :loveu::loveu::loveu:
  2. Są nienormalni pewnie... :/ Bono to przecież Golden, to widać :/ Coś mają z oczami chyba ;P
  3. Coo? xD Przecież Fiona jest Twoja, więc jak mogłaś nic nie usłyszeć? xD No dobra, zaczynam sama siebie nie rozumieć xD Noo, niewtajemniczona jesteś! :D A raczej... byłaś ;P
  4. Cocker spaniela angielskiego :D Kocham go... dzięki niemu pokochałam psy....
  5. [quote name='Dagusia1992']heh Yoreczek aleś ty natarczywa na tego Ariska:P[/quote] Hehe :loveu: Ale jest przekochany! :eviltong: :loveu:
  6. [quote name='Acctiually']elo elo:)ty miałaś psa i mylili go z jakąś inną rasa tak jak Bona?:Di inne goldki[/quote] Hmm... nie przypominam sobie ;P Może... nie pamiętam, miałam psa do swoich 4 lat ;P
  7. Ajajaj! Nowe cudne fotunie! :loveu::loveu::loveu: Yorkie, proszę, oddaj mi go! xD :loveu::loveu::loveu::loveu: Zakochałam się! xD Pozdrów go ode mnie :loveu:
  8. Ale ona śliczna! Pozdrów od nas swoją Fibuśkę :)
  9. Witajcie kochane :p Przyszłam do Was :mad: xD
  10. Oo tak, lepiej... xDD
  11. [quote name='Pinczerek-Jacky']Ja sie obudzilam odrazu jak mnie wyniesli z kosciola :D I mnie tylko noga bolala bo wallam jakos na bok :D I ktos mnie chyba zlapal bo bym jebla na glowe hihi xD[/quote] Noo w kościele, jak zemdlałam to walnęłam głową o ławkę xD chyba 3 razy xD I stać nie mogłam! Ale nawet tak bardzo nie zemdlałam, bo też szybko się obudziłam xD Ale na ulicy tak jakby 'zasnęłam'. :eviltong:
  12. [quote name='arkana']No niefajnie, ale i tak chcialabym poczuc, jak to jest :razz:[/quote] Nie radzę xD ...
  13. ALe śliczna fotunia! :loveu::loveu::loveu: Piękny Yoreczek :loveu::loveu::loveu:
  14. Noo... nawet. Ja i tak nie pamiętam części, bo to dość dawno było.
  15. [quote name='Nerul']Współczuje... wiesz to ponoc jest odczucie jakby sie szlo spac tam na góre... do nieba ponoc takie odczucie podczas mdlenia...[/quote] Hmm... ja już nie wiem, nie pamiętam :P Mdlałam 2 razy. Raz w kościele, a drugi na ulicy (przez pobieranie krwi... :/). Tak jagle się robią takie kropki i nie wiesz nawet,że Ci się oczy zamykają. I tak se leżysz... I ledwo co wstajesz... Tylko to pamiętam.
  16. [quote name='butterfly15']A dziekujemy xD[/quote] Nie macie za co xD Mówię, co czuję :p Śliczne są te fotunie :loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Pinczerek-Jacky'] I fotki fotki fotki !!!! :multi::multi::multi:[/quote] Oo tak tak :multi: Fotki! :eviltong: Chcemy więcej! :eviltong:
  18. Hehe ^_^ Fajnie tu w tej galerii. Piękne focie :loveu:
  19. Ja kiedyś zemdlałam z kościele... :/ Eh... tam jest strasznie duszno!
  20. Eeeh... ;/ Głupio :P Współczuję, ale Ci przejdzie ;D Nie martw się :* Bierz dużo witamin ^_^ Normalne w wieku dojrzewania? Tylko, że ja nie mdleję ^-^ Tylko się słabo czuję w lecie, ale to inna sprawa xD
  21. Ty mdlejesz w szkole? Ojej... może jakaś osłabiona jesteś?
  22. [quote name='Dagusia1992']Hey właśnie wróciłam od lekarza i jestem zdrowa;] [/quote] Hura! :multi: xD
  23. Noo mnie też już zaczyna... :shake: Eh... ile jeszcze trza czekać?
  24. Ja też jeszcze nie mam... :(
×
×
  • Create New...