Witaj ponownie Saro! Noo, od razu jak usłyszałam o nowych fotkach, to tu wpadłam ^^ Wszystkie są śliczne :) A te pierwsze 2 zdjęcia to Twoja siostra i Ty? :) Przepraszam, jakbym się pomyliła :eviltong:
A fotki Ariska prześliczne, wszystkie! Jak zawsze zresztą ;)
[quote name='Yorkie']
Tutaj Aris się zakrztusił :-(
[IMG]http://images22.fotosik.pl/160/155638c03039f56b.jpg[/IMG][/quote]
Ojej... biedny... :(:(:( Ale nic mu się nie stało, prawda? :p
Ucałuj go ode mnie! :loveu: