Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hej ^^ Mam wczorajszą fotkę z Bazylem i jego języczkiem :] [IMG]http://i10.tinypic.com/4kk0y02.jpg[/IMG] A tu będzie większy jęzorek :p Na rękach swojej pani [mojej sąsiadki :eviltong:] ^^ : [IMG]http://i18.tinypic.com/5x8p8rc.jpg[/IMG]
  2. Witaj ponownie Saro! Noo, od razu jak usłyszałam o nowych fotkach, to tu wpadłam ^^ Wszystkie są śliczne :) A te pierwsze 2 zdjęcia to Twoja siostra i Ty? :) Przepraszam, jakbym się pomyliła :eviltong: A fotki Ariska prześliczne, wszystkie! Jak zawsze zresztą ;) [quote name='Yorkie'] Tutaj Aris się zakrztusił :-( [IMG]http://images22.fotosik.pl/160/155638c03039f56b.jpg[/IMG][/quote] Ojej... biedny... :(:(:( Ale nic mu się nie stało, prawda? :p Ucałuj go ode mnie! :loveu:
  3. Witajcie ^^ Oo widzę nowe fotki Ariska :loveu: Cudowne! :loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. [IMG]http://images22.fotosik.pl/153/de8083ce43aa299c.jpg[/IMG] Ohoho, od razu na Ariska z zębami :eviltong: [IMG]http://images12.fotosik.pl/82/5b2d2ada40f3161d.jpg[/IMG] Jeju, jaki śliczny :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images12.fotosik.pl/82/dbca32099a20dc3a.jpg[/IMG] Aah... miłość :loveu: [IMG]http://images22.fotosik.pl/153/dcf2cc6f35d78f63.jpg[/IMG] A tu ze sobą chodzą zapewne :evil_lol: Śliczne zdjęcia :loveu::loveu::loveu:
  5. Hehe :D Śliczne fotki :loveu:
  6. Witaj w klubie DaguŚ xD
  7. [quote name='dadiii'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/85/de4fd0d23a372323.jpg[/IMG][/URL] . [/quote] Oojej! Jakie śliczne te fotki! :loveu: Ta fotka jest prześliczna :loveu::loveu::loveu:
  8. Hehe :D I jest porówno ^_^ Ja już lecę :( Żegnajcie :-( Pozdrowienia dla PiDżeja i jej fanek xD Bay bay :*:*:*
  9. Remis ^_^ Ja też zaraz lecę ... :(
  10. Lat ile ma? 15 ^_^
  11. Nie płacz :( Też się popłaczę :placz: Zostańmy porówno największymi fankami PiDżeja ^_^
  12. Ja wiem! 31 lipca! :D
  13. Nie prawda! Bo ja! xD:evil_lol: :mad::mad::mad:
  14. [quote name='Asia&Misia'] FOCH! :mad: :X[/quote] Asia, mam dobry pomysł xD Stańmy w potyczkę o PiDżeja! xD :mad::mad::mad:
  15. PiDżej, zaraz wszyscy będą się o Ciebie bić xDDD Ja największa fanka! Pierwsza to powiedziałam! ^_^
  16. Teraz ja! xDD Teraz dla mnie! xDD
  17. [quote name='Pinczerek-Jacky']Ok juz zaraz dam oczywiscie :multi: Nie ma to jak moi fani :loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/quote] Ja jestem Twoją największą fanką! xD
  18. Oo dobry pomysł xD Autograf PiDżeja poproszę xDD
  19. [quote name='Pinczerek-Jacky']:D:D Wiecie teraz bedziecie sie musialy zapisywac zeby ze mna pogadac :loveu::loveu::loveu:[/quote] Hehehe xD Oo tak :D Bo PiDżej jest sławnym ludziem ^_^ xD Ma wiele fanów :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. Hehe xD A co się pytali? xD Nie no, jak byłam mała to chciałam rozmawiać w radiu i w tv xD Eh... ;]
  21. Oo tak tak! Musi być ;D Hehe xD Uciekło się ^_^ To pewnie wygladało, jakbyście były sławne i uciekały przed tv, przed fanami itd xD Nie no, gadam nie do rzeczy xD
  22. Noo właśnie xD :D:D:D
  23. Eehh.. noo nie wiem xD Pewnie za kilka lat ... :)
  24. Hehe xD PiDżej jest sławny xD
  25. Hahahah xD Wiem ;P Ale nie odchodź już z forum xD Nie żegnaj się xD Zostań ^^
×
×
  • Create New...