Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Cudne fotki :loveu::loveu: O jaki fajniasty jeżol xD
  2. [quote name='Pinczerek-Jacky']Jestes jedyna osoba ktora tu zaglada. [/quote] A ja to co?! :eviltong: Śliczne foteczki :cool3: Wreszcie ich trochę jest :evil_lol: Ucałuj Jackusia :eviltong:
  3. Hej Saro :eviltong: Łojej, jak cudnie śpi :loveu: Wymiziaj go ode mnie :cool3:
  4. Dokładnie Cebulko :D Foty! Foty! :cool3: Coś Asiol jest rzadko na dgm :-(
  5. Ale cudny nietoperek xD :loveu:
  6. Witaj Saruś :multi: Śliczniuchne nowe fotki :loveu: Arisek cudnie wygląda na każdym :cool3:
  7. Nie martw się, ja tutaj wchodzę :D Śliczne fotki :cool3:
  8. Ojoj, ale śliczna! :loveu: No właśnie, czemu tylko jedna? :eviltong:
  9. Witaj Saro! :multi: Nie widać tam było oczek, dlatego ładniej z kokardką :loveu: Ale ślicznie wygląda z tą czarną... :cool3: Ładnie mu :eviltong: Fajniusio się przygląda :loveu: Pozdrowienia dla Was!
  10. Śliczne fotki ^^ :cool3: Czekamy na następne :evil_lol:
  11. Witaj Saro :) O jak ślicznie :D :loveu: Ale z kokardką Ariskowi chyba lepiej :eviltong: Chociaż i tak i tak jest śliczny :cool3: Pozdrowienia dla Was!
  12. Wreszcie się odezwała xD Łeee... nie będzie fotek? :( Wszystkiego naj naj dla Misia! :BIG:
  13. Eee tam :eviltong: Fajna torba :) A jak ślicznie Jacky z Tigerem wyszedł :loveu: I żabcia! :eviltong:
  14. [quote name='Dagusia1992']normalka xD nie no staram sie właśnie o fotki! xD[/quote] Staraj się, staraj! :D Czekamy :cool3:
  15. Hura! :multi: Dagusia wróciła! :multi::multi::multi:
  16. [quote name='Pinczerek-Jacky']Nie lepsze rozowe :D:D?:evil_lol:[/quote] A nie wiem :D I tak i tak ślicznie wygląda :eviltong:
  17. Ale ładniutkie szeleczki ma Jackuś :D :loveu: Pasują mu ^^ Taki dostojny kawaler :eviltong:
  18. Ślicznie wychodzi Jacky :D Ale piękne te szponki!
  19. Wymiziam wymiziam :D A galeryjkę postaram się zrobić :) Kiedy nowe fotki Misia?! :P
  20. On nie jest mój, tylko sąsiadki :eviltong: Ale traktuję jak swojego :cool3: A galeryjki zabardzo nie mam czasu robić :eviltong:
  21. No właśnie! :D Nowe fotki! Nowe fotki! :cool3:
  22. Noo... masz jakąś moc przekonywania :D Kiedy następne fotencje Misiaczka? :cool3:
  23. Witam ^^ Ale śliczne zdjęcia Misia! :loveu: Kochany :loveu: Ucałuj go ode mnie :cool3: A tak poza tym, to jestem! :eviltong: Mówiłam, że wpadnę :lol: I będę tu wpadać :eviltong: Bo nikt inny mnie nie chce :-( Ucałuj Misia :loveu:
  24. No to czekamy na zdjęcia :D Ooj... biedny Arisek. Wymiziaj go ode mnie :calus:
  25. Ale śliczne fotki :) Piękne krajobrazy... ^^ A gdzie Arisek? PS. Zmieniłam już poprzednie zdjęcie na link ;PP
×
×
  • Create New...