Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Huraaaa! :multi::multi::multi:
  2. Ooo no to przyszłe zdjęcia będą bardzo ciekawe. :roll: Jeszcze bardziej się doczekać nie mogę. :diabloti:
  3. W takim razie czekamy niecierpliwie na zdjęcia. :loveu:
  4. Co tu taka cisza? :-( Jaki śliczny komplecik. :) Acia wracaj! :mad:
  5. Jaki Tuptuś jest cudowny! Śliczny. Trzymam mocno za niego kciuki!
  6. Misiek jest ślicznym psem. :) Strasznie musiał być traktowany... Musi znaleźć domek!
  7. Czekamy na nowe zdjęcia. :loveu:
  8. Śliczne te zdjęcia. :loveu: Jak fajniusio wygląda na ostatnim. :cool3: Z gałązką. ;] Czekamy na następne. ;)
  9. [quote name='chester07']a zaraz przeczytam może :evil_lol: no powody są faktycznie :eviltong: aczkolwiek z mojego powodu nie zawieszaj bloga, bo będę mieć wyrzuty sumienia :diabloti: ale naprawde ^^ no pewnie :D Majaczka ma zawszę rację :D :buzi::buzi:buzi: a jak tak było na feriach Majaczko?[/quote] E tam, jakie wyrzuty sumienia. :eviltong: Majaczka źle się czuje, kiedy druga nie bloguje. :eviltong: :-( Na feriach? A wszystko na blogu opisałam. :diabloti: I tak w skrócie napisałam. :cool3: A tak poza tym to co ile dni tam chodzicie z Chesterem na te szkolenia?
  10. Ojej, biedny ten pies. :( Tyle lat przesiedział w schronisku... Aż smutno się robi. Trzymam kciuki za niego. Musi znaleźć dom.
  11. Witam. :) Ja widziałam. :loveu: Ślicznego masz psa. :cool3: A jaki słodki kiciuś. :loveu:
  12. [quote name='chester07']no właśnie :eviltong::buzi: o niedobra Majaczka też zawiesza bloga? :mad::evil_lol: widzisz Majaczki są nie dobre.. be :eviltong::diabloti: No tak Leoś buntownik :evil_lol: no ponad godzinę mi to zajęło, ale jakbym dawała w ratach to dziękuję, a tak rach ciach i już xD a to leć narwana istoto :D:shiny: tylko wracają szybciuteńko :eviltong: :buzi::buzi::buzi:[/quote] Jestem. :D I oczywiście dałam długi komentarz. :eviltong: No dobra, bez przesady. :lol: Tak, bee. :eviltong: Druga Majaczka też pewnie bloga zawiesi, a nawet z dwóch powodów! Pierwszy: mało czasu przez szkołę; drugi: druga Majaczka też ma zawieszony blog. :evil_lol: Te argumenty mówią same za siebie. :evil_lol: Hah, no tak. Bo lepiej szybko i skutecznie. :D Tak to byś się tym znudziła. :D :buzi::buzi::buzi:
  13. Ja również się dołączam! :cool3: Czekamy niecierpliwie na nowe zdjęcia! :roll:
  14. [quote name='chester07']No tak nudziło Majaczce się, a 'parę' zasłużonych osobówek tu jest :eviltong: nmzc, jakby mogła Majaczka o Majaczce zapomnieć xD Majaczeńko zawiesiłam bloga, szczegóły w notce, ale nie bij mnie, wrócę :evil_lol: No Joguś jest boski :loveu: a Leoś cały czas pyskuje, siada albo się kładzie jak mu każą, a za 5 sekund wstaje i szczeka :evil_lol: śmiechowy chłopak :eviltong: Ta Chestek cudny jest :loveu: mi sie jeszcze podoba Traver, ten dorosły golden i Joguś, tak mniej więcej na równi z Chestem, a i jeszcze Lolek, mimo że krótkowłosy :) no nadawałam się zdjęć, tylko cały czas paint, wklej z, zmniejsz, 20%, zapisz, wyczyść obraz, tinypic i od początku.. no ale musiałam dać xD :buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] Nie no, Majaczka nigdy o Majaczce by nie zapomniała. xD Że co proszę??!! :angryy: :mad: Ty zawieszasz bloga? Druga Majaczka zapewne zrobi to samo! :eviltong: Haha, no to rzeczywiście ten Leon to niezły z niego chłop. :eviltong: Chce być niezależny! :lol: Oj biedna, tyle Majaczka musiała się napracować, by dodać te kilkadziesiąt zdjęć. :roll: Ok, ja lecę na Twojego bloga, bo zaraz nie wysiedzę. xD :buzi::buzi::buzi:
  15. O rany, ile zdjęć ze szkolenia! :-o Ale oczywiście wszystkie obejrzałam. :cool3: Śliczne. :loveu: Leon jes fajny. :P I Jogurt. :loveu: Chesterek chyba najładniejszy. :eviltong: http://i26.tinypic.com/nbzwqg.jpg :loveu::loveu: Fajniusio też z Tobą wygląda. :cool3: A no i dziękuję Majaczce za pozdrowienia! Ale ich dużo! :-o :cool3: Pozdrawiam również. :buzi::buzi:
  16. Ja czytam Mojego Psa od 2006 roku. Wszystkie przeczytane numery przechowuję na biurku. :cool3: Uważam, że tematy poruszone w tej gazecie są interesujące i moim zdaniem warto je przeczytać. ;)
  17. Wzruszające. :-( To się nazywa wierność aż po grób. Co do tego filmu o terrierze Bobby'm, to również oglądałam. :) Piękna historia.
  18. Nie widziałam tego artykułu, ale mimo tego cieszę się, że mówili o tej stronie w mediach. :) Dogomania i tak jest popularna, co tu mówić. :roll:
  19. Ja widziałam. :cool3: Te reklamy karmy Pedigree są naprawdę wzruszające. :-(
  20. To jest po prostu nienormalne. Aż szkoda słów na takie osoby... :shake: Co do zdjęć, są okropne!
  21. Witam. :cool3: Dziwne, że mnie wcześniej tu nie było. :roll: Ślicznego masz Drrakara. :loveu: Ja miałam psa tej samej rasy, bardzo mi go brakuje. :-( Tą rasę od zawsze kocham. :loveu: Nie będę przeszkadzała, jak będę Was odwiedzać? :eviltong: PS. Mnie też stronka się bardzo podoba. :)
  22. Jaki on jest piękny! :loveu: A muszę przyznać, że to jedna z moich ulubionych ras. :cool3: Śliczne zdjęcia. :loveu::loveu::loveu:
  23. Śliczne zdjęcia. :loveu::loveu::loveu::loveu: Ładną ma Barni koleżankę. :cool3:
  24. Śliczne zdjęcia. :loveu: Jak Luck szybko rośnie! :-o :loveu:
  25. Powrotu do zdrowia. :D Czekamy niecierpliwie na zdjęcia. :loveu:
×
×
  • Create New...