[quote name='chester07']no dobrze jak zrobię nowe to dam nudziaro :eviltong:;*;* ale teraz go nie będę maltretować, bo śpi ^^ ale ma fajną pozycję i jedną fotkę zrobiłam, ale będzie dopiero jak więcej pozycji uzbieram :lol: wredna jestem pies śpi, a ja mu zdjęcia z lampą robie :evil_lol:
w spince też mu było ładnie xD ale wyglądał jak przerośnięty, niekształtny yoreczek płci żeńskiej xD
;*;*;*[/quote]
Że ja nudziara?! :razz: No wiesz! :angryy: :mad: Phi! :diabloti:
No to czekamy na zdjęcia. :D
Uu Ty wredna! :mad:
Hahaha. :lol: Ale mu pojechałaś. :eviltong: Wiesz, jaka to dla niego obraza? :-o :evil_lol: