Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O jaka fajna zabaweczka. :D Piłka. :cool3: Śliczne oCko. :loveu:
  2. Ojej, jak na początku powiało grozą. :razz: :eviltong: Wreszcie foty! :multi: Śliczne. :loveu: No fajne mają koce. :D O Luck ciąga ze sobą butelkę "3 cytryny". :evil_lol:
  3. No i nie będzie strajku.. Przynajmniej przez jakiś czas. :cool3: A no i na bloga też masz dać. :D
  4. O zdjęcia! :multi: Śliczne są. :cool3: Kochany Barn-mikołaj! :loveu: Podarował swojej pani najlepszy prezent. :roll:
  5. Jeee! Wreszcie foty!!! :multi: Ojejuniu, jaka śliczna fota z jęzorkiem! :loveu: No MiĆ już zarośnięty. :lol: Czas na fryzjera. :cool3:
  6. O ile zdjęć! :cool3: Śliczne zdjęcia. :loveu: Ale Arisek jest ciekawy nowych przyjaciół. :roll: No i śliczne ma ubranko. :D Cudownie razem wyglądacie. :loveu:
  7. Chcemy zdjęcia! :mad::mad::mad: Teraz, a nie później! :eviltong: Prosiiiimy. :-(
  8. Fooooty! :multi: Jakie śliczne! :loveu::loveu::loveu: Luck jak cudownie wygląda. :D O i jest też Tigerek. :cool3: :loveu::loveu::loveu:
  9. Co tak cicho? :-(
  10. Oo doczekałam się, masz szczęście. :mad: :lol: Jak dumnie się patrzy Jack. :cool3: A gdzie Luck? :eviltong:
  11. No dawaj foty, bo się niecierpliwimy. :evil_lol: :mad:
  12. O wreszcie fotki! :multi: :mad: No języczek ma dłuugaśny. :lol: Ale cudownie wygląda. :loveu:
  13. U mnie za wejście się płaci 2 zł, a za łyżwy 6. :[
  14. [quote name='chester07']no dobrze jak zrobię nowe to dam nudziaro :eviltong:;*;* ale teraz go nie będę maltretować, bo śpi ^^ ale ma fajną pozycję i jedną fotkę zrobiłam, ale będzie dopiero jak więcej pozycji uzbieram :lol: wredna jestem pies śpi, a ja mu zdjęcia z lampą robie :evil_lol: w spince też mu było ładnie xD ale wyglądał jak przerośnięty, niekształtny yoreczek płci żeńskiej xD ;*;*;*[/quote] Że ja nudziara?! :razz: No wiesz! :angryy: :mad: Phi! :diabloti: No to czekamy na zdjęcia. :D Uu Ty wredna! :mad: Hahaha. :lol: Ale mu pojechałaś. :eviltong: Wiesz, jaka to dla niego obraza? :-o :evil_lol:
  15. No bo chcę. xD Tak jak większość osób zapewne. ;] Ładnie mu w tej chuście. :loveu: Spinka mu nie potrzebna. :D
  16. O zdjęcia ze stojącymi uszami! :multi: Wszystkie cudowne. :loveu: Pięknie mu uszy stoją. :cool3: Łii! Nochalek! :loveu: Jak elegancko wygląda w tej chuście. :cool3: No no. :razz: Czekamy na następne. :mad:
  17. O Luck w kombinezonie. :loveu: Fajnie, że idziesz na lodowisko. :p Ja byłam niedawno. :lol: I 4 razy mocno gleby zaliczyłam. :-( Buu, bolą mnie kości. xD
  18. O jaki piękny mini ołtarzyk. :cool3:
  19. Wszystkożerca! :lol: A to on dużo waży. ;) W końcu to owczarek niemiecki. :cool3:
  20. No to dostał wspaniały prezent. :cool3: Widocznie mu się spodobał, tak szybko go spałaszował. xD :lol: A fotki śliczne! :loveu::loveu::loveu: Jaki on już duży jest! :-o Szybko rośnie. :loveu: Aaaa! Atak małego głoda! :evil_lol:
  21. Jaka wielka ta kość! :-o Widzę, że Bonowi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie. :lol: :loveu:
  22. [quote name='chester07'] a jak po Wigilii?:lol:[/quote] A dobrze. ;] Opiszę jutro wszystko. :D Bo dużo by pisać. ;] A u Ciebie? :D Co Chesti dostał?
  23. Jaka porcja fotek! :multi: Piękne zdjęcia. :D I te nastrojowe foty. :cool3: O prezenty od Mikołaja! :diabloti: :razz: Na pewno się chłopcy ucieszyli. :eviltong: Ojoj, jak ślicznie Luck wyszedł w ostatnim zdjęciu! :loveu: PysCek! :loveu:
  24. O jakie śliczne! :loveu: Ten języczek! :roll: :loveu::loveu: Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. :D
  25. O świąteczne zdjęcia. :D Jaka piękna choinka. :cool3: I śliczne psie Mikołaje. :loveu:
×
×
  • Create New...