Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No to super! :multi: Czekamy niecierpliwie. :mad:
  2. Wreszcie fotki! :multi: Cudownie wygląda na wszystkich. :loveu: Ślicznie na tym pierwszym. :D I cudownie z jęzorkiem. :loveu: Ma fajną zabawkę, tego dalmatyńczyka. :D Ja miałam podobnego, tylko, że Domina. :D :diabloti:
  3. Witaj Saro. :) Ślicznie wygląda Arisek na wszystkich zdjęciach. :loveu: Naprawdę, do twarzy mu w tej fryzurce. :cool3:
  4. Wszystkiego naj naj. :D I tak Tobie wcześniej składałam życzenia. :cool3:
  5. No no. :D :cool3: Wiedziałam, że ma wielbicielki, ale żeby taka sytuacja była... :cool3:
  6. Aha. :D A z resztą trudno by się dziwić suczkom, na pewno Bono ma wiele wielbicielek. :cool3:
  7. Ahh zakochany jest. :loveu: A czy z wzajemnością? :cool3: Śliczne fotki. :cool3: :loveu: Cudowne to zdjęcie z góry. :loveu: No i jaką ma teraz piękną klatę. :D
  8. Szkoda, że Bono nie ma rodowodu... Ale mimo tego ślicznie wychodzi na zdjęciach. :D
  9. Śliczne fotki. :loveu: Luck elegancko wygląda. :cool3:
  10. O ale ślicznie wygląda :loveu:, moim zdaniem tak, jak ma teraz, jest lepiej. :)
  11. Śliczne zdjęcia. :loveu: Scurecek. :loveu: A co do filmika, to fajny jest. :D Fajny układ. :D
  12. O no to czekamy na zdjęcia z obstrzyżoną klatą. :D
  13. Witam. :D O jaki piękny bannerek. :D
  14. Śliczne fotki. :loveu: Ładne te widoczki. :) Te trzecie zdjęcie mi się podoba. :D
  15. O jak pięknie wygląda w nowej fryzurce. :loveu: Mi też się podoba. :D Ładnie został obstrzyżony. :cool3:
  16. O tak, zgadzam się. :D Chester jest fotogeniczny. :loveu::loveu::loveu: Ślicznie wygląda na wszystkich zdjęciach. :) Porządna porcja zdjęć, ale mimo tego prosimy o więcej. xD :loveu:
  17. Huuuuura! :multi::multi: Na pewno Bono jest ucieszony z nowej zabaweczki. :cool3: O jaki ciekawy, co będzie na obiad. :cool3: Śliczne fotki. :loveu: A no i ogonek ładnie obcięty. :)
  18. Wreszcie fotki! :multi: Cudowne. :loveu: O znowu widzę małego głoda. xD Czyżby go prześladował? :eviltong: Maaaatko.... jakie śliczne jest to zdjęcie [url]http://i15.tinypic.com/866jjvr.jpg[/url] ! :loveu::loveu::loveu: Jeeejuu.... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :cool3: I zgadzam się z przedmówcą, Chesterek jest bardzo fotogeniczny! :loveu:
  19. Trudno mu się dziwić. :eviltong: Przez jakiś czas w ogóle nie widział swojej pani, smutno mu pewnie było. :( No i ferie niestety nie trwają długo, ale dobrze, że są. :D Ja będę miała ferie ostatnia. :placz: Co do wampirka to jeszcze raz przepraszam. :( Zawsze wszystko muszę spaprać... :shake:
  20. Wróciłaś! :multi: Jak fajnie. :) Szkoda tylko, że ferie się nie udały, ale co tam. ;) Opiekowałam się wampirkiem, ale chyba nie jest w najlepszym stanie, nie wiem dlaczego... :placz: W ogóle nie mogłam trenować, bo nie miał kasy. Jak by coś, to baardzo przepraszam!
  21. Bardzo mi przykro... [*] :placz:
  22. Witam! :multi: Wróciłam. :D Śliczna dawka zdjęć. :loveu::loveu::loveu: Za dużo by pisania, po prostu wszystkie są boskie. :loveu:
  23. Śliczne fotki. :loveu: Kabiś ślicznie ostrzyżony. :cool3:
  24. Foooty! :multi: Wszystkie cudowne. :loveu: Ciekawe co tam wypatrzył. :roll: Ślicznie! :loveu::loveu::loveu:
  25. Nowe zdjęcia! :multi: Cudowne. :loveu: I ten sweterek. :loveu: Śnieg jest u Was? Zazdroszczę. :cool3:
×
×
  • Create New...