Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='chester07']dzięki :) no pewnie tak.. albo ma coś w psychice dziwnego :roll: u mnie wichury w ogóle nie było xD co prawda wiało, ale żadnego drzewa ani nic nie wywróciło, nawet dachówki nie latały od sąsiada, więc źle nie było :evil_lol: a dzisiaj u mnie padał śnieg, a szliśmy do teatru i musiałam iść w kozakach :angryy: w których wyglądam jak down, szczególnie do spódnicy :cool1: głupi śnieg.. wiosnę chcę ! krokusy mi przemrozi ;/ o Zemsta jest spoko według mnie :) pewnie będziesz w 3 klasie, chociaż nie wiadomo.. w każdym razie jakbyś czytała, omijaj opisy, bo są 3 stronwe, albo nawet więcej a nie ma w nich nic ważnego :eviltong: dla mnie najgorsza jest chyba środa, bo w szkole siedzę długo, a na czwartek fizyka, historia, angielski.. same rzeczy na które się trzeba uczyć. A to dobrze :D :buzi::buzi::buzi:[/quote] Haha. :D No to fajnie miałaś. :D U mnie była straszna wichura, w niektórych miejscach były drzewa itd porozwalane. :P Cóż. Ale już jest ok. :) U mnie dzisiaj śnieg trochę padał, ale niedużo go było. Gdzieś takiego małego śnieżyku z 2 min padało, a potem już w miarę ciepło było... :loveu: Mam nadzieję, że będzie wreszcie wiosna, bo się tego ciepełka doczekać nie mogę. :D No ok, co do opisów to trochę za późno, bo ja lekturę przeczytałam w ferie. :D A pojutrze chyba omawiamy, dzisiaj mieliśmy prezentowanie projektów 'jeszcze przed omawianiem lektury' i jutro dokańczamy... Aha ... Ja mam najwięcej wolnego w czwartek i piątek. ;] Przynajmniej w miarę trochę wolnego, bo zawsze coś zadadzą lub zawsze jakaś kartkówka czy sprawdzian będzie... Tak poza tym to wspaniałe uszyska! :loveu: :D Ale inne zdjęcia są również śliczne. :loveu::loveu: :buzi::buzi::buzi:
  2. Oh jakie romantyczne zdjęcie z Tboą, Bonem i paluszkiem. :D :loveu: Jak sie Bono rozsiadł na tej kanapie. :D
  3. Wszystkiego najlepszego! :loveu:
  4. U mnie też nawet ładnie było. :D Tylko trochę pochmurnie... Jutro ma jeszcze u mnie padać, ale podobno na poaczątku następnego tygodnia ma być już wiosna. :D Wreszcie! ^^ A tak w ogóle to kiedy następne foty? :lol:
  5. Raczej Jacky. :D Śliczny bannerek i avatarek. :cool3: Czekamy niecierpliwie na zdjęcia! :D
  6. O jaki Drakkarek posłuszny! :cool3: Śliczne zdjęcia! :loveu::loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/166/bd80c2787e7e0046.jpg[/url] Ahh ten nochalek! :loveu:
  7. Ojej, i te oczy... :( Smutno się robi. :( Niech ktoś przygarnie tego kochanego ślicznego i wiernego Kapselka. :(
  8. [quote name='Anka_ZG']Narazie cos strona na którą zawsze dawałam fotki aby zmniejszyć jak na złość nie działa:angryy::mad: Spróbujemy później. A Martunia ty masz jakieś psiaczki??[/quote] No nie. :( Musi zacząć działać! :D A psów niestety nie mam. :( Narazie cały czas namawiam na zwierzę i mam nadzieję, że kiedyś mi się uda! :D :cool3: A chciałabym cockerka. :loveu:
  9. Ahh śliczne zdjęcia. :loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/166/5ad044bbda180583.jpg[/url] Jej, co za wzrok! :loveu::loveu:
  10. Ja też tak myślę. ;) Niektórzy ludzie przekonają się dzięki temu artykułowi, że psy to nie jest samo zło i agresja. Psy mają uczucia. I mogą pomóc ludziom w potrzebie. :roll:
  11. No to będziemy tyle czekać, aż fotki się pojawią. :) Czekamy niecierpliwie. :loveu:
  12. Ahh wszystkie zdjęcia śliczne. :loveu: Kochany ten Twój Spajki. :loveu: O no to czekamy na zdjęcia domowe! :D
  13. Biedactwo. :( Tyle czeka i czeka... W nadziei na nowy dom.
  14. No właśnie, pies po szkoleniach, w dodatku śliczniuchny kochany... Musi go ktoś przygarnąć. :roll: Musi znaleźć dom!
  15. O ja też jestem ciekawa. Czekamy na infomacje. :roll:
  16. O tak, po prostu musi! I trzymam za to mocno kciuki.
  17. No właśnie, ważne, że chce! Musi się udać! Trzymam za Lewiska kciuki! :cool3:
  18. To bardzo dobra wiadomość! :multi: Oby się udało !!!!
  19. [quote name='McDzik']Martunia, nie możesz porównywać, bo one są tu w różnym wieku :cool3: ..[/quote] No wiem. :D Ale i tak LuĆ jest najładniejszy. :D A co to? Galerii Arna i Dianki ni ma?
  20. Ahh Kabi w roli ninja jest najlepszy! :loveu: :lol: Ślicznie wygląda. :D Ogólnie to cudowne mu fotki porobiłaś. :)
  21. Ehh... :shake: Mam nadzieję, że ktoś go zechce. Podnoszę.
  22. Ja też podnoszę. W górę!
  23. Ahh co za sesja. :D [url]http://i27.tinypic.com/154c2og.jpg[/url] Ta mordka przypomina mi mojego dawnego psa. :roll: [url]http://i26.tinypic.com/282i346.jpg[/url] Aaaa jakie śliczne! :loveu:
×
×
  • Create New...