-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
O Bono ninja! :multi: Taki to sobie ze wszystkimi poradzi. :cool3: Jakie fajne ma te czapki! :cool1: Do pyszczka mu w nich. ;) No a na końcu widać, że Bono wykończył się tą sesją. :D Ale cóż, każdy doskonały model zasługuje na chwilę odpoczynku. :roll:
-
Śliczne zdjęcia. :loveu:
-
Oo ile zdjęć. :crazyeye: :loveu: Wszystkie śliczne. :D Ale dużo śniegu widzę. :-o Jaką dziurę wykopał Bobik. :cool3: Słodko Cię liże. :loveu:
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
Martunia replied to dadiii's topic in Foto Blogi
O no i wreszcie doczekamy się zdjęć Psoty. :loveu: Czekamy niecierpliwie. :D -
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
Martunia replied to dadiii's topic in Foto Blogi
A u mnie dzisiaj było pod koniec dnia ładnie i słonecznie. :D -
Jakie śliczne fotki. :loveu: Fajniusiego masz psa. :)
-
Jakie śliczne zdjęcia. :loveu: Słodkie jest to, gdzie na kanapie śpi Luck oraz Jack. :cool3: :loveu:
-
Ojej, jak dobrze, że wcześniej zauważyliście tego ptaka. :-o Co to by było... :-( Cieszę się, że Ariskowi nic się nie stało. :)
-
Ojej, jaki atak lisa. :razz: Ale Bono sobie zawsze poradzi. :cool3: Taki lis dla niego to pryszcz. :eviltong: Śliczne fotki. :loveu:
-
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
Martunia replied to dadiii's topic in Foto Blogi
U mnie niestety też pogoda nie jest piękna... :razz: -
Galeria Tili i Psoty (*) (zdjecia Tili od str. 155)
Martunia replied to dadiii's topic in Foto Blogi
Śliczną masz Psocię. :loveu: Cudowne są te zdjęcia! Będę często wpadać, jeśli by Wam to nie przeszkadzało. :eviltong: -
Śliczne fotki. :loveu::loveu::loveu: Co prawda trochę mnie nie było, ale narazie wszystkie fotki obejrzane. :cool3: Mmm jaka pizza. :D
-
Wszystkie fotki śliczne. :loveu: Czekamy na następne. :cool3:
-
No wreszcie doczekam się zdjęć! :cool3: Tylko szkoda, że jutro mnie nie będzie. :-( Obejrzę po powrocie. :cool3: Oczekuję dużo zdjęć. :eviltong: Pozdrawiam :) :buzi:
-
No wreszcie DGM działa! :multi: Jak słodko Ariskowi w tej różowej gumeczce. :loveu:
-
O i ode mnie też! :loveu: Śliczna jest! :cool3:
-
Majaczka wróciła! :*:*:* Łoh, jaki Chester już jest duży! :cool3: Aż trudno uwierzyć, że niedawno był taką malusią kuleczką. :loveu: Nie no, uszy powinny zostać takie, jakie były! :mad: Ale ten Reksio śliczny. :loveu: No i jak wrażenia po wyjeździe? :cool3: Opowiadać! :razz: :diabloti: Majaczka baaaardzo ciekawa. :roll:
-
A ja chcę zielony! :loveu:
-
Ale cudowną masz psinkę. :loveu: Jaka ona śliczna! :loveu: A to zdjęcie z okazji walentynek najbardziej mi się podoba. :cool3:
-
Witam! :cool3: Foty cudowne. :loveu: Ooo jaki ząbek. :cool3: A no i ja przeczytałam! Nie martw się tymi punktami, to był tylko próbny. :cool3: Na pewno Ci lepiej pójdzie na tym normalnym. :roll:
-
O Jack i Luck ze smoczkami? :cool3: A to dobre. :lol: Tak w ogóle ślicznie wyszłaś na tym balu gimnazjalnym. :cool3: Dziwię się tylko, czemu miałaś tak wcześnie, u mnie w szkole jest pod koniec roku. :razz: Poza tym wszystkie fotki śliczne. :loveu:
-
Ojej, jakie cudne. :loveu: To ostatnie jest super. :D Jaki rozweselony. :cool3:
-
Śliczne zdjęcia. :loveu: O jak się położył. :D Zmęczony? :cool3: