Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Spełnisz marzenie i swoje i Tuptusia. :)
  2. Fajniusio wyszła na zdjęciu Dianka. :loveu: Ahh jaki dostojny tatuś Arniego. :loveu: Piękny. ^^
  3. Haha. :D Jak dobrze, że nic nie zaszło. :D Poza tym, to zdjęcia śliczne. :loveu: Arn wśród tych psów wyszedł najładniej. :D
  4. Trzymam za Areska kciuki. Hop na pierwszą stronę!
  5. O tak, zgadzam się! Więcej dodawaj jego zdjęć! :loveu: No i wreszcie Arn ma galerię. :D
  6. Ale fajniusi jest ten Twój Spajki! :loveu: Fajna sesja z parówkami. :D
  7. O dzielisz galerię z Mc? :D Fajnieeee. :cool3: Tak w ogóle ślicznie wyszedł Arn. :loveu:
  8. Witam. :D Śliczne zdjęcia. :) Kochaną masz spanielkę. :loveu:
  9. Jeju, aż się płakać zachciało. :(:(:( Teraz za TM jest napewno szczęśliwszy. [*] [*] [*]
  10. Ja też tego nie rozumiem ... Ale i tak wierzę w to, że Ares wkrótce odnajdzie swój wymarzony i długo oczekiwany domek.
  11. W takim razie czekamy niecierpliwie na zdjęcia. :loveu:
  12. No właśnie. :D Bierzcie Tuptusia!
  13. Dzwoniła? I co? Jeszcze nie jest zdecydowana? Ja mam nadzieję, że go weźmie. :roll:
  14. Biedactwo. :( Śliczny jest i tyle czeka... powinien znaleźć wreszcie wymarzony dom!
  15. Słyszałam o tym bezdomnym oraz o psie. Ten artykuł jest oparty na prawdziwych zdarzeniach, o ile się nie mylę (?). To się nazywa miłość człowieka do psa... Po prostu wzruszające. :(
  16. Biedactwo, tyle lat w schronisku... :( Tyle musiał czekać... Trzymam za niego mocno kciuki. Musi w końcu znaleźć dom. Dodaję do podpisu.
  17. No właśnie! Popieram przedmówczynię. :cool3: Hopaj po dom.
  18. Bardzo przepraszam za podwojenie postu, ale Dgm mi się wieszała i kilka razy zatwierdzałam odpowiedź. Myślałam, że post się nie dodawał.
  19. [quote name='chester07']u mnie też nie było deszczu ;) no, nie dał, chował się i warczał przez kaganiec nawet.. :roll: ale jak mu mój tata już zaczął czyścić, a ja go trzymałam to leżał spokojnie.. nie wiem może tego płyny, zapachu albo nie wiem czego, się boi.. :evil_lol: ta siedź cały czas na podwórku :eviltong: u mnie się trochę ochłodziło, ale i tak wiosennie jest :) a co u Majaczki nowego? ^^ :buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] Witam. ^^ No możliwe, że przez te płyny. Ja tam się nie znam. ;P U mnie jak narazie deszczu nie było. Dziś tylko jakoś tak pochmurnie, ale ogólnie to tydzień cieplutki. :) Bardzo przyjemnie. Podobno od połowy marca ma być już na stałe wiosna, jeszcze może popadać deszcz, może być zimno itd. A u mnie nic ciekawego. :cool3: Cieszę się, że już jest wolność od tej szkoły. ;] Choć i tak mam następny tydzień zawalony. :( A co u Majaczki słychować? :D :buzi::buzi::buzi:
  20. [quote name='chester07']u mnie też nie było deszczu ;) no, nie dał, chował się i warczał przez kaganiec nawet.. :roll: ale jak mu mój tata już zaczął czyścić, a ja go trzymałam to leżał spokojnie.. nie wiem może tego płyny, zapachu albo nie wiem czego, się boi.. :evil_lol: ta siedź cały czas na podwórku :eviltong: u mnie się trochę ochłodziło, ale i tak wiosennie jest :) a co u Majaczki nowego? ^^ :buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] Witam. ^^ No możliwe, że przez te płyny. Ja tam się nie znam. ;P U mnie jak narazie deszczu nie było. Dziś tylko jakoś tak pochmurnie, ale ogólnie to tydzień cieplutki. :) Bardzo przyjemnie. Podobno od połowy marca ma być już na stałe wiosna, jeszcze może popadać deszcz, może być zimno itd. A u mnie nic ciekawego. :cool3: Cieszę się, że już jest wolność od tej szkoły. ;] Choć i tak mam następny tydzień zawalony. :( A co u Majaczki słychować? :D :buzi::buzi::buzi:
  21. Na pewno ktoś go zechce. Takiemu pieskowi trudno się oprzeć. :roll:
  22. Jest szansa! :milti: Liczę na to, że ta pani go zechce. :)
  23. O tak, ślicznie wyszedł. :roll: Hop na pierwszą stronę!
  24. Hopaj na pierwszą!
  25. [quote name='Sara_i_Aris']Jeszcze tylko parę tygodni. Najbardziej lubię wiosnę, wszysto się budzi do życia, nie jest ani zimno, ani gorąco. W sam raz :loveu:[/quote] O tak, ja też uwielbiam wiosnę. :loveu: Tak pięknie jest wszędzie, słonko w sam raz przygrzewa ... :roll: Lepsze jest samopoczucie. I tylko wychodzić na dwór całymi dniami i podziwiać piękne drzewa, kwiaty,... :loveu:
×
×
  • Create New...