-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Spełnisz marzenie i swoje i Tuptusia. :)
-
Fajniusio wyszła na zdjęciu Dianka. :loveu: Ahh jaki dostojny tatuś Arniego. :loveu: Piękny. ^^
-
Haha. :D Jak dobrze, że nic nie zaszło. :D Poza tym, to zdjęcia śliczne. :loveu: Arn wśród tych psów wyszedł najładniej. :D
-
O tak, zgadzam się! Więcej dodawaj jego zdjęć! :loveu: No i wreszcie Arn ma galerię. :D
-
Ale fajniusi jest ten Twój Spajki! :loveu: Fajna sesja z parówkami. :D
-
O dzielisz galerię z Mc? :D Fajnieeee. :cool3: Tak w ogóle ślicznie wyszedł Arn. :loveu:
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Martunia replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
Witam. :D Śliczne zdjęcia. :) Kochaną masz spanielkę. :loveu: -
W takim razie czekamy niecierpliwie na zdjęcia. :loveu:
-
No właśnie. :D Bierzcie Tuptusia!
-
Słyszałam o tym bezdomnym oraz o psie. Ten artykuł jest oparty na prawdziwych zdarzeniach, o ile się nie mylę (?). To się nazywa miłość człowieka do psa... Po prostu wzruszające. :(
-
No właśnie! Popieram przedmówczynię. :cool3: Hopaj po dom.
-
[quote name='chester07']u mnie też nie było deszczu ;) no, nie dał, chował się i warczał przez kaganiec nawet.. :roll: ale jak mu mój tata już zaczął czyścić, a ja go trzymałam to leżał spokojnie.. nie wiem może tego płyny, zapachu albo nie wiem czego, się boi.. :evil_lol: ta siedź cały czas na podwórku :eviltong: u mnie się trochę ochłodziło, ale i tak wiosennie jest :) a co u Majaczki nowego? ^^ :buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] Witam. ^^ No możliwe, że przez te płyny. Ja tam się nie znam. ;P U mnie jak narazie deszczu nie było. Dziś tylko jakoś tak pochmurnie, ale ogólnie to tydzień cieplutki. :) Bardzo przyjemnie. Podobno od połowy marca ma być już na stałe wiosna, jeszcze może popadać deszcz, może być zimno itd. A u mnie nic ciekawego. :cool3: Cieszę się, że już jest wolność od tej szkoły. ;] Choć i tak mam następny tydzień zawalony. :( A co u Majaczki słychować? :D :buzi::buzi::buzi:
-
[quote name='chester07']u mnie też nie było deszczu ;) no, nie dał, chował się i warczał przez kaganiec nawet.. :roll: ale jak mu mój tata już zaczął czyścić, a ja go trzymałam to leżał spokojnie.. nie wiem może tego płyny, zapachu albo nie wiem czego, się boi.. :evil_lol: ta siedź cały czas na podwórku :eviltong: u mnie się trochę ochłodziło, ale i tak wiosennie jest :) a co u Majaczki nowego? ^^ :buzi::buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] Witam. ^^ No możliwe, że przez te płyny. Ja tam się nie znam. ;P U mnie jak narazie deszczu nie było. Dziś tylko jakoś tak pochmurnie, ale ogólnie to tydzień cieplutki. :) Bardzo przyjemnie. Podobno od połowy marca ma być już na stałe wiosna, jeszcze może popadać deszcz, może być zimno itd. A u mnie nic ciekawego. :cool3: Cieszę się, że już jest wolność od tej szkoły. ;] Choć i tak mam następny tydzień zawalony. :( A co u Majaczki słychować? :D :buzi::buzi::buzi:
-
Na pewno ktoś go zechce. Takiemu pieskowi trudno się oprzeć. :roll:
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Martunia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
O tak, ślicznie wyszedł. :roll: Hop na pierwszą stronę! -
Hopaj na pierwszą!
-
[quote name='Sara_i_Aris']Jeszcze tylko parę tygodni. Najbardziej lubię wiosnę, wszysto się budzi do życia, nie jest ani zimno, ani gorąco. W sam raz :loveu:[/quote] O tak, ja też uwielbiam wiosnę. :loveu: Tak pięknie jest wszędzie, słonko w sam raz przygrzewa ... :roll: Lepsze jest samopoczucie. I tylko wychodzić na dwór całymi dniami i podziwiać piękne drzewa, kwiaty,... :loveu: