-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Na pewno się uda! Wierzę w to.
-
To jest po prostu okropne! Jak można testować na chorych psach? Nie rozumiem. Szkoda mi tych wszystkich piesków, na pewno się bardzo nacierpiały. :( Przykra sprawa ...
-
W takim razie czekamy. :roll: Tuptuś czeka na domek!
-
Ojej, jak ślicznie wyszedł Drakuś na tym zdjęciu! :loveu: Oczu oderwać nie można :roll: :) :loveu:
-
[quote name='chester07']koma przeczytam chyba dopiero jutro, bo przerwa techniczna na mylogu..:roll: a u mnie wiało dzisiaj, ale nie padało na szczęście ;) jutro ma padać w Polsce, tylko na południu nie, ja na południu to może nie będzie ^^ no u mnie też już większość lodowisk pozamykanych, a na reszcie kicha.. trzeba czekać na następną zimę :eviltong: to miłego uczenia :lol: :buzi::buzi::buzi: PS a Chester ok, dzisiaj mu próbowaliśmy wyczyścić uszy, ale się nie da..:roll: czyścimy mu od dziecka, a od paru miesięcy świruje, i musimy go trzymać z każdej strony żeby mu wyczyścić.. a poza tym coraz więcej na polu siedzi, nie chce do domu wracać.. coś czuję że za niedługo nawet nocować będzie na podwórku.. trzeba budę kupić ^^ [/quote] No to czekam aż przeczytasz. ^^ Ale Ci fajnie. :D Ja nie chcę deszczu, dziś u mnie ogólnie pogoda była piękna, ciepło było, tylko ok. 10.00 lekko deszcz popadał. A potem to już fajniusio i przyjemnie było. :D Aha, rozumiem... Chester sobie nie da umyć uszu? :D Hmm... w sumie mu się nie dziwię, taka ładna pogoda jakoś jest i też sama bym tylko na podwórku siedziała. :D :buzi::buzi::buzi:
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
Martunia replied to Basia i Barni's topic in Galeria
O Barni już drugą bułę je. :D No, ale po takiej zabawie na pewno się wymęczył. Na pewno na tym spacerku bardzo fajnie czas spędził. Widać po fotkach. :D Jeeeej, jak śliczne. :loveu: -
No bardzo fajnie by było, jakby się nowe zdjęcia pojawiły. :) Tuptuś czeka na dom!
-
Ojej, jakie cudowne te zdjęcia! :loveu: Śliczniuchny ma pyszczek. :) :loveu::loveu::loveu:
-
Jestem tego samego zdania. Ja też o Misiu nie zapomniałam.
-
[quote name='chester07']no pewnie :eviltong: tylko wieczorkiem, bo muszę się chemii jeszcze pouczyć ^^ no u nas też coś pod to, tylko wiatr wieje, ale ciepły :) ale teraz już słoneczka nie ma :-( poszło w pirony :evil_lol: a ja chciałam jeszcze na łyżwy jechać jakoś :eviltong: ja też się cieszę, że w weekend bo w tygodniu nie zawsze bym mogła jeździć przez szkołę. A tak to jeżdżę jak tylko chce. cmokaski xD :buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] A u mnie jutro ma padać. :( A tak było dzisiaj pięknie. U mnie już lodowisko chyba zamknięte, bo dziś był ostatni dzień. Bo ferie się kończą, wiosna nadchodzi, lodowisko by się stopiło. :diablotin: Niedawno odpowiedziałam Ci na komentarz. :diablotin: Ok, ja już lecę. Jutro szkoła, a ja przygotowana nie jestem. :shake: :buzi::buzi::buzi: PS. A co tam u Chestera? :cool3:
-
Nafia jest świlczna! :loveu:
-
Cudowne są te Wasze szczeniaczki. :loveu: Oczu oderwać nie można. :roll:
-
Jakie śliczniochy. :loveu::loveu::loveu: Takie cudne mają mordki. :loveu:
-
Jakie śliczne te szczeniaki! :loveu::loveu: Szybko rosną! :D Ahh a ich tatuś jaki dostojny :cool3:
-
Ooo fajnie by wyglądał w takich warkoczykach! :D
-
Mój Kochany Labrador Barni i Sasza oraz ich wspólni Kumple -zapraszamy
Martunia replied to Basia i Barni's topic in Galeria
Jakie śliczne zdjęcia ze spaceru. :loveu: Ale fajnie, Barni w wodzie. :roll: Najlepsze to jest te ostatnie, gdzie Barni je bułę. :cool3: Musiał być wykończony po takim spacerku. :cool3: -
Mnie też się w ogóle nie podobają farbowane psy. #shake Może niektórym osobom takie się podobają, ale mi w ogóle. Dziwnie tak trochę wyglądają. Pierwszy raz o tym słyszę.
-
Do góry! Po domek.
-
Jakie cudowne zdjęcia! :loveu: A i moro moim zdaniem pasuje do Drakusia. :)
-
Śliczne zdjęcia kochanych Yorków. :loveu: Karin jest cudowny. :loveu::loveu:
-
[quote name='chester07']no tak, ale ja będę czasem odpisywać na komy :eviltong: np dzisiaj mam zamiar przeczytać Twoją notkę i Mcdziki, bo wczoraj patrzyłam, ale już nie zdążyłam. Szkolenie jest w soboty, niedziele i środy, ale w środy mój tata nie może, więc jeździmy w soboty, i czasem w niedziele będziemy(dzisiaj nie):). :buzi::buzi::buzi: A Chester właśnie leży pod szafkami w kuchni i zipie, bo wróciliśmy ze spacerku, słońce świeci, a dosyć daleko poszliśmy więc się zmęczył. Tylko zjadł ser, wypił prawie całą miske wody i padł :evil_lol: źli ludzie psa wymęczyli :roll::diabloti:[/quote] O no i bardzo dobrze. :D Hura, mają notkę będziesz czytała! xD Biedny, pewnie się wymęczył. :eviltong: Ale rzeczywiście pogoda piękna, ja sama wyszłam na spacer i na rolki, prawie 20 stopni jest. :crazyeye: Fajny luty. :cool3: Aha. :) No to fajnie tak w weekendy jeździć. :) Chesterek się podszkoli. ^^ :buzi::buzi::buzi::buzi:
-
Jakie śliczne. :loveu: Jak się kąpie. :cool3:
-
Ojej, jakie śliczne! :loveu: