Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Nie, chyba nawet za 17 dni. :P Wreszcie. :D
  2. No właśnie! On tyle czeka i co? Po prostu ktoś musi w końcu go przygarnąć. :(
  3. Trzymam za niego moooocno kciuki!
  4. Oh, jaka urocza czwórka. :loveu: Hmm ... Lucky moim zdaniem jest najładniejszy z rodzeństwa. :loveu: :roll: Jaka fajniutka ta Daisy. :loveu: Sama słodycz. :D :cool3:
  5. O jest szansa na znalezienie Kapselkowi domku! :multi: Oby się udało.
  6. No to niecierpliwie czekamy w takim razie na jutrzejsze fotki. :loveu:
  7. Śliczny ten bannerek. :loveu:
  8. [quote name='Sabina02']Cioteczki, sa dwa domy z ktorych tymczasowicze jada do domkow stalych, moze ktorys z tych DT zgodzilby sie przyjac Kapselka....[/quote] Miejmy nadzieję, że go wezmą. :) Trzymam za niego mocno kciuki.
  9. Ahh jakie apetyczne te pierwsze dwa zdjęcia. :D Spajki ślicznie wygląda na wszystkich zdjęciach. :D A jak uroczo razem wyglądacie! :cool3:
  10. Ahh... te zdjęcia są po prostu cudowne! :loveu: Ślicznie na wszystkich wygląda, jakiż on fotogeniczny. :cool3: Cudo. :loveu:
  11. Aaaa! Jakie cudowne zdjęcia Drakusia! :loveu::loveu::loveu: Fajniutkie ma uszka. :D
  12. [quote name='chester07']ja też, ale tak myślę, bo ostatnio moja mam mu chciała wyjąc tylko coś chusteczką to się nie bał .. :roll: A u mnie leje dalej, i nie pojechaliśmy przez to na szkolenie :angryy: A mi babcia wczoraj mówiła ze w poniedziałek czy tam wtorek ma być śnieg :evil_lol: ale ja nie chcę, absolutnie :eviltong: Ja również.. ostatnio strasznie dużo kartkówek, sprawdzianów itp.. masakra. A jeszcze na poniedziałek następny muszę przeczytać Faraona, zostało mi jedyne 200 stron.. :cool1: A Chester niedobry od rana ^^ A u Majaczki II? :lol: :buzi::Buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote] Śliczne zdjęcia. :loveu::loveu: No to na pewno przez te płyny. :P Szkoda. :( U mnie też leje, ale wichury już nie ma. :D O nie, ja też nie chcę śniegu. :( Ja już chcę wiosnę! Faraona? :p Ja jeszcze tego nie przerabiałam, ale na środę czy czwartek mam 'Zemstę' przerabianą w szkole. I w ogóle na jutro mam tyle zadane... Tyle tych kartkówek itd... Poniedziałek jest dla mnie najgorszy, bo prawie nie mam czasu na nic. U mnie dobrze. :D Może być. ^^'
  13. O właśnie, dobry pomysł. :D Hop na pierwszą!
  14. Podrzucam! Niech ktoś zechce Tuptusia. :(
  15. Hopaj Kapselku po domek!
  16. No warto spróbować. Hop na pierwszą!
  17. Przepiękne są te pawie! :loveu:
  18. Arn jest śliczny. :loveu: Tylko zdjęcie trochę duże. A na fotki Jackiego niecierpliwie czekamy. :D
  19. Mam taką nadzieję. Kapselek musi w końcu znaleźć dom.
  20. Ślicznie zdjęcia. :loveu: Ooo czyżby to były ząbki? ;)
  21. Biedactwo. :( Musi go ktoś wziąść! Dodałam do podpisu.
  22. Śliczny jest. :loveu::loveu::loveu: [url]http://img225.imageshack.us/img225/5196/18818249wo8.jpg[/url] Oh, jak musiało wiać! :D Dobrze, że go miałaś na smyczy. :D
  23. Aaa! Jaki on śliczny jest! :loveu: Cud miód. :loveu:
  24. Na pewno ktoś go weźmie. :) Musi! Tygrysek, ja Ciebie też podziwiam. :roll:
×
×
  • Create New...