[quote name='chester07']ja też, ale tak myślę, bo ostatnio moja mam mu chciała wyjąc tylko coś chusteczką to się nie bał .. :roll:
A u mnie leje dalej, i nie pojechaliśmy przez to na szkolenie :angryy:
A mi babcia wczoraj mówiła ze w poniedziałek czy tam wtorek ma być śnieg :evil_lol: ale ja nie chcę, absolutnie :eviltong:
Ja również.. ostatnio strasznie dużo kartkówek, sprawdzianów itp.. masakra.
A jeszcze na poniedziałek następny muszę przeczytać Faraona, zostało mi jedyne 200 stron.. :cool1:
A Chester niedobry od rana ^^
A u Majaczki II? :lol:
:buzi::Buzi::buzi::buzi::buzi:[/quote]
Śliczne zdjęcia. :loveu::loveu:
No to na pewno przez te płyny. :P
Szkoda. :( U mnie też leje, ale wichury już nie ma. :D
O nie, ja też nie chcę śniegu. :( Ja już chcę wiosnę!
Faraona? :p Ja jeszcze tego nie przerabiałam, ale na środę czy czwartek mam 'Zemstę' przerabianą w szkole. I w ogóle na jutro mam tyle zadane... Tyle tych kartkówek itd... Poniedziałek jest dla mnie najgorszy, bo prawie nie mam czasu na nic.
U mnie dobrze. :D Może być. ^^'