Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ahh cuuuudowne te zdjęcia! :loveu: [url]http://i31.tinypic.com/b9dfdx.jpg[/url] To zdjęcie podoba mi się najbardziej. :loveu::loveu::loveu:
  2. Tuptuś, wskakuj na pierwszą stronę, pokaż się ludziom !
  3. Nie no, weź go ktoś do swojego domu, spełnij jego największe marzenie i spraw, by razem z Tobą cieszył się życiem! Podnoszę kochanego Pakusia. Zasługuje na wspaniały dom!
  4. Bidulek. :(:(:( Niech go ktoś w końcu zechce!
  5. Śliczny ten bannerek! Wkleiłabym, ale nie wiem, czy czasem za dużo miejsca by nie zajmowało... :(
  6. Nie no, super jest ten Twój Elwis. :cool3: :diabloti: Tak poza tym zdjęcie przeurocze. :loveu:
  7. [quote name='Ulaa']To obecny numer :) Ale Pakuś tam nie jest głównym bohaterem, tylko jest wspomniane że brał udział w szkoleniu. I opisany ten nowatorski program. Ludzie czytający artykuł pewnie myślą, że Pakuś ma już dom... :shake:[/quote] O to sobie na pewno MP niedługo kupię. :) I tak miałam to zrobić, wcześniej jakoś czasu nie mogłam znaleźć. :razz: Hmm... ale pewnie jest szansa, że ktoś go będzie chciał. :) Na pewno ktoś go zechce, mam taką nadzieję. ;) Pakuś to pies jak marzenie. :D
  8. Hejo. :jumpie: Co tam u Was słychać? :cool3: Ja zaraz na zajęcia dodatkowe idę ... I tak jestem wyczerpana po szkole i basenie ... :shake: W dodatku mam dużo nauki i nie wiem, jak się wyrobię na poniedziałek ... :razz: Może do świąt jakoś przeżyjemy. :roll: Czekam niecierpliwie na nowe zdjęcia kochanego Kabisia i życzę miłego weekendu! :multi:
  9. O on był w MP? Nie no, jaka szkoda, że tego numeru nie kupiłam... :razz:
  10. Oby się udało!!!
  11. Biedaczek... :(:(:( Śliczniutki jest. Przygarnij go ktoś. :(
  12. Super zdjęcia. :D Czekam z niecierpliwością na Gingerkową porcję zdjęć. :cool3:
  13. O jaki cudny bannerek! Wkleiłabym, ale mam za mało miejsca w podpisie, bo chyba więcej już nie mogę dawać... Choć nie wiem. Chciałabym go wkleić. W górę !!!
  14. Ahh zdjęcia śliczne. :loveu: Cudowne. :D
  15. [url]http://i27.tinypic.com/2ujgg3d.jpg[/url] AAaaaa! Jaki pysiolek kochaniutki! :loveu::loveu::loveu:
  16. Jaki słodziutki pycholek! :loveu: :loveu :loveu: A jednak zdjęcia są. :cool3: Więcej! :D:D:D
  17. Biedaczek. :(:(:(:( Taki śliczniutki i wierny... Niech ktoś mu da dach nad głową. :(
  18. [quote name='Anka_ZG']Nie działa mi fotosik, więc dzisiaj nici ze zdjęć :( Jak na złość. Jutro sprobuje;)[/quote] No nie... :placz: Oby jutro już działał. :)
  19. Niech go ktoś wypatrzy. :(
  20. Podrzucajmy Tuptusia! Hopaj kochany po domek!
  21. No kto? Musi ktoś chcieć tego ślicznego psiaka. :roll:
×
×
  • Create New...