Witam wieczorkiem. :cool3:
Jednak byłaś na prześwietleniu? I co, skręcona jest?
A to nie chodź dużo, może do jutra będzie lepiej i będziesz mogła pójść. :)
A ja jutro też mam na 9.50, bo nie mam dwóch lekcji. :D I też się w końcu wyśpię. :) I skończę prawdopodobnie o 12.25, bo też nam odwołali ostatnią lekcję. :lol: Mi tam pasuje. :)
A co tam u Kabisia? Kiedy nowe zdjęcia? :D