[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P niestety:P a zobacze co z tymi banerkami:P
A u mnie tez nic ciekawego:P
własnie mnie sąsiad na kompa wpuścił bo je kolacje:p HEHE:):)
Ogólnie to sobie gadamy i nam sie nudzi b onie wiemy co mamy robic:P hehe:)[/quote]
Może wstaw na jakiś czas jeden, a drugi po jakimś czasie sobie też wstawisz. :) Oba są ładne. :D
Aha. ^^ E tam, na pewno jest fajnie. :D
Kiedy nowe fotki mojego Kabisiątka? :D :loveu:
Hehe, ale z głosowania wyszło, że wygrywa numerek 1. :D Przegłosowane. :p A tak ogólnie to mi jest obojętnie, bo oba bannerki są śliczne. :loveu:
U mnie nic ciekawego. :eviltong:
Lepiej powiedz, co u Ciebie. :D
[quote name='Izabela124.']Ja glosuje na pierwszy bannerek[/quote]
Oto dowód. :D
[quote name='xxSweetGirl93xx']Chyba nie glosowała:P nie wiem:P
a jak glosowała to znajdziesz??
bo ja juz ide niestety:(
znaczy ide do sąsiada:)
Moze u niego nachwile wejde
papa:*:*[/quote]
Tak więc znalazłam. :D
A no i czekamy. :roll: