No pisz coś. :D Co tam u Ciebie? :) Nadal u sąsiada jesteś? :D
I co z bannerami? :D
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Tak w ogóle skomentowałam Ci notkę. ^^[/COLOR][/SIZE]
O ile zdjęć ! :multi: :cool3:
Jakie śliczne. :loveu: Najładniejszy ze wszystkich tych psów jest Chester. :loveu::loveu:
Ale fajniutkie są też te goldenki. :cool3: :loveu:
Słodko razem wyszliście. :loveu::loveu::loveu: :iloveyou:
:krolik: :krolik::krolik::krolik::krolik: Atak króliczków xD