Hej. :D
Oj Iza, nie łatwo nie siedzieć długo przy komputerze, kiedy tak bardzo Ciebie wciąga Dogomania. :evil_lol:
No, ale teraz mniej czasu będę spędzać na komputerze, przyczyną jest oczywiście nauka i szkoła. Niestety. :shake:
Co tam u Was? :lol:
Przeczytałam to wszystko, co tam napisałaś o zmianie kierownika. Nie no, po prostu bardo mi szkoda tych psów! :-( Biedne... Mam nadzieję, że się coś da zdziałać.
O jak dobrze, że był. I naprawdę te zdjęcia mi się bardzo podobają. :loveu: Ale się musiał cieszyć, jak Ciebie spotkał. :) Wyczuwa, że jesteś dobrą osobą, która chce mu pomóc.
Ja też trochę na blogu, ale właśnie mi sie zaciął, kiedy Isi pisałam... :angryy: Głupie blogi.
A ja ogólnie to robię ćwiczenia z fizy i jestem na wątku o Freddym. :D :loveu:
O Kabi skejt rządzi. :D
Ale miał długie włoski. :cool3:
Haha, jaka ładna panienka. :D Fajną ma sukieneczkę. :cool3:
[url]http://img376.imageshack.us/img376/4831/wochacz1wo1.jpg[/url] A to jakie cudneeeee! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mój włochacz. :D
A co tam u Was? :cool3:
Jak ślicznie. :loveu: Na ostatnim tak słodko :loveu:
[url]http://images23.fotosik.pl/182/652c4f529162d855.jpg[/url] A tu ja cudownie. :loveu: Jaki długi jęzorek. :cool3: