Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Oj tak, to jest najważniejsze. :roll:
  2. [quote name='xxSweetGirl93xx']hihi:) nom bywa:P hehe:) No troche jest podobny:) Nom taki chyba mieszaniec goldka to własciwie ale nie wiem:P zrobiłam tylko jedno mu zdjecie bo mój pies na niego szczekał i jego własciciele go zawołali:P hehe:) no wymeczyłam..? jego sie nie da:P dyszał jakies 15 min a potem znwou gotowy na wyjście;/ niezmorodwany jest:P nastepnym razem ide z nim na conajmniej 2 godz;P tylko musze znaleść towarzystow sobie na spacer bo samej to mi nudno:P hehe:) Mi sie wszystkie podobają:)[/quote] Haha. :D Kabi ma w sobie dużo energii. ;) No tak, samej to nudno. :eviltong: Fajnie pospacerować sobie z psem. :) Jak Bazyla wyprowadzałam, to fajnie i miło było. ;) Co u Ciebie?
  3. Ojej, jak ślicznie! :loveu::loveu::loveu: Na zdjęciach cały plan spaceru. :roll: Ten York podobny jest do Kabisia. :D Jaki fajniusi goldenek. :loveu: Ale Ty Kabisia wymęczyłaś, ładnie to tak? :cool3: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/pospacerze2.jpg[/url] To jest najlepsze. :loveu::loveu::loveu:
  4. Hej. No tak, a my to nie odpiszesz? :( Na poprzedniej stronie Ci pisałam. Już drugi raz mnie olewasz, no wiesz... :razz: :-( Czekamy na fotki. Fajnie musiało być na spacerku. Ja też byłam. :D A no i super, że już wiesz, gdzie mieszka Piotrek. :D A jak się dowiedziałaś? :cool3:
  5. To się jej zapytaj o zgodę. :cool3:
  6. Ale śliczne psiaki. :loveu: Corgi i collie najbardziej mi się podobają. :D
  7. Szkoda. :( Ciekawe, kiedy tam przyjdzie......
  8. Szkoda. :( A kiedy będzie?
  9. Piękny wiersz. O jak śliczne Baruś wyszedł! :loveu:
  10. O no to czekamy czekamy. :D
  11. Witanko. :hand: No i gdzie fotki? :cool3:
  12. Do góry, Tuptusiu! Przypomnij o sobie z rana!
  13. Hejo! :hand: Co tam u Was? Kiedy foteczki? :cool3: :loveu:
  14. Ile zdjęć. :loveu: Kochana Tysia. :D [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/29-03-08_1534.jpg[/url] Noo, ale ma apetyt pewnie. :lol: O spuszczony ze smyczy Bardo! ^^ [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/29-03-08_1442.jpg[/url] oraz [url]http://i280.photobucket.com/albums/kk172/barnachata/29-03-08_1459.jpg[/url] jak słodko. :loveu::loveu::loveu: Te foty są najlepsze. :D Ano i co do smyczy, to ja taką wyprowadzałam psa sąsiadki. :cool3: Automatic jest naprawdę wygodna itd. ;)
  15. Oj biedaczek, areszt ma. :( O to będziemy czekali na fotki. :) Do góry!
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']No mówie tak bo nikt nie wchodził to znaczy ze nikt nie lubi....[/quote] Głupek. :D Ja przez cały czas czekałam, aż mi odpowiesz. :eviltong: Jak napisałam posta o tym, że Ci wysyłam tą PW. Potem siedzę z 20 min się niecierpliwię i piszę: 'co tak cicho?', bo myślałam, że mnie olewasz. :eviltong: Na pewno każdy by nie wszedł do galerii w kilka minut, niektórzy pewnie są poza dostępem do komputera, niektórzy coś innego robią.. Pewnie jeszcze wejdzie kilka osób rano i popołudniu (w tym też i ja :D), więc nie masz się czego obawiać. ;)
  17. Do góry, Misiu, pokaż się ludziom!
  18. Ale ślicznie. :loveu: Już widać, że się oswoiła nieco. :cool3: Powodzenia. :loveu:
  19. Tak bardzo tego chce. :( Niech go ktoś wypatrzy!!!
  20. [quote name='xxSweetGirl93xx']ja tylko prawde mówie:P I nie obrażaj sie:( tylko ty mnie chyba lubisz... bo czesto tu zaglądasz...[/quote] Oj nie mów tak, przecież każdy Ciebie lubi. :eviltong: Kto Ciebie niby nie lubi? [SIZE=1]Ma ze mną doczynienia![/SIZE] :mad:
  21. [quote name='xxSweetGirl93xx']Nikt mnie nie lubi:P hehe:)[/quote] Co Ty gadasz? :eviltong: Przestań, bo się obrażę. :roll:
×
×
  • Create New...