Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ooo jakie artystyczne zdjęcia Majaczeńka porobiła. :cool3: Piękne są te kwiatki. :loveu: A no i musisz zrobić zdjęcie tym polom itd gdzie byłaś. ^^ Fajna okładka i misiek. :evil_lol: A no i piękna praca na plastykę. :cool3: Ja to bym gorsze zrobiła, nie martw się. :eviltong: Ja nie mam talentu do rzeczy na plastykę. ^^ Dziś np. lepiliśmy z twardej kilogramowej plasteliny (xD) lub z gliny, a ja wzięłam plastelinę, nie wiedziałam, że można glinę. No i moja praca wyszła... orginalnie. :lol: Tak źle nie było, ale 4 dostałam, a namawiałam na 5, bo się bardzo starałam (trudno coś ulepić z twardej plasteliny...). PS. O widzę nowy avatarek! Cudowny. :loveu:
  2. Trzymam za to kciuki. :) Tymczasem hopamy w górę.
  3. I nadal skaczemy w górę.
  4. Zdaje Ci się, zdaje. :cool3: :diabloti: Słodka kotka. :loveu::loveu::loveu:
  5. Mam nadzieję, że się uda. :) :kciuki:
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P No cóż możemy... ale juz nie bedziemy ... mamy tylko nadzieje że nikt nas nie wyda ze to my byłyśmy bo jak sie dowie to... nie bedzie dobrze;P heh;P śmieszne sa:P najlepsza jest mina bartka i śpiący dominik:P hehe:) :) a dziekuje mi sie nie podoba:P hehe:P on sam nie wiedział czy ma wyskoczyc czy nie:P co powiesz??[/quote] No miejmy nadzieję, że się nie dowie, bo może być z Wami źle. :D Co prawda go nie znam, ale ja np. nie byłabym zadowolona, kiedy by mi ktoś taki kawał robił. :D :eviltong: Ale śmiesznie jest. :D Haha. ^^ Nie wiem... mam nową fryzurkę. :eviltong:
  7. Trzymam kciuki za nowy domek. :kciuki:
  8. W górę kochany Tuptusiu! :loveu:
  9. No tak, tylko się dziwić... Do góry! Kiedy wreszcie będzie ten szczęśliwy dzień?
  10. Kcemy śpiącą Platynkę! :loveu:
  11. Ejj nie, trzeba mieć nadzieję na domek. Może już niedługo los się do niego uśmiechnie?
  12. No to fajnie. :) Na pewno Cyganka się załapie i wzrośnie szansa na domek dla niej. :)
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']witam:) no u mnie mało kto szedł gdzieś indziej:P Ja tez nie wiem ale wiem że do poznania;P hehe:) a:) łe tam ja bym ci dała 5:) sama nie przepadam za plasteliną:P hehe:) A u mnie zaraz mówie:P hehe:) Wiec po kolei:[...] hehe;) i chyba tyle:):) dam zaraz nasze fotki:D hehe:P[/quote] Ja też nie lubię z niej lepić, potem takie strasznie klejące ręce są. Ale jesteście, jak możecie biednemu chłopakowi dokuczać. :eviltong: Wstyd. ^^ Ja widziałam te foty na nk. :eviltong: Niezłe. ^^ Hahaha. :D Ale on ma głupio. :D Haha. :D Biedak. ^^ A co do fot, to ślicznie razem wyglądacie. :loveu: Filmiki zaraz obejrzę. :) PS. Na pierwszym biedak musiał tyle sygnałów dawać, byś zauważyła, że chce wyjść. ;p A na drugim jaki wyskok. :D Moje. :loveu:
  14. O no to dobry pomysł. ;) Na pewno się Cygance uda załapać do gazety. :D
  15. Śliczne foty. :loveu:
  16. No tak, Pakuś to mieszaniec i trochę ma z jack russel teriera. ;) Mam nadzieję, że wreszcie znajdzie domek.
  17. No możliwe. :cool3: Jak tak patrzę na pierwszą stronę tego wątku to rzeczywiście trochę jest podobny. ;)
  18. No trochę ma z Jack russel terriera. ^^ :loveu:
  19. Ile jeszcze Mozarcik może czekać?
  20. Hmm... nie wiem. :hmmmm: Do góry!
  21. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) cos o tym wiemy:D Do szkoły a po klasach jestesmy porozdzielani:P heh:P ja i tak musze isc do poznania bo niedaleko mnie jest liceum ale kiepskie a do innego swarzedziekiego mam za daleko:P wole do poznania bo mam chociaz bliżej autobus:P hehe:) No super by było:) Co tam u ciebie??[/quote] Witanko! :hand: No do szkoły to też dobrze, my się podzieliliśmy i najwięcej osób z byłej mojej klasy jest tam, gdzie teraz ja jestem. :D Ogólnie to nasza klasa jest złożona z ludzi z różnych klas z sp + 3 osoby z innych szkół.:eviltong: Aha, no to też dobrze. ^^ A ja nie wiem, do którego pójść jeszcze. Zobaczę, do jakich szkół będzie chodzić większość ludzi ze szkoły. :D U mnie? W sumie nic ciekawego. ^^ Lepiłam dziś z plasteliny (twardej i ciężkiej), podzieliłam się z Kubami, bo oni nie mieli, a ja i tak miałam jej dużo. No i 4 dostałam, a tak się starałam... 5 dostawali, jakby to było coś 'nadzwyczajnego'... :shake: Ale co tam, nie chce mi sie już lepić od nowa. :cool3: A co u Ciebie?
  22. Kiedy wreszcie będzie ten szczęśliwy dzień...?
  23. No nie, jaka szkoda... :( A już była nadzieja. Ale oczywiście nadzieja jeszcze nie znikła, może niedługo los uśmiechnie się do suni?
  24. Śliczne foteczki. :loveu: Z Tobą jak fajnie psy wyglądają. :D :loveu: Słooooodko. :loveu:
×
×
  • Create New...