-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
No właśnie, zgadzam się (po raz chyba setny :cool3:) z Majaczką! Musi go ktoś wypatrzeć.
-
No wiesz, Kincia... Jak tak możesz!
-
O był w tej gazecie? :cool3: Niech ten pan po niego zadzwoni... Bo przecież.. musi się udać! ;)
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Do góry !!! Tak bardzo bym chciała, żeby Ciebie ktoś wypatrzył ... :( -
Szybujemy na pierwszą stronkę! Nie możemy się poddać!
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:) a u nas co słychac.. dobrze:P wracałam z chórku z koleżankami to kupiłam kabisiowi 60 ciasteczek za zł:D:D aż mi było gupio isc z taką torbą ciastek przez całą droge:P heh:) ale dobrze ze nikt znajomy mnie nie widział:P haha:) przy okazji obtarłam sobie pięte i palec nowymi butami i mnie teraz boli:( a mama mówiła nie idź w nich bo cie obetra:P ale adusia sie mamy nie słucha:P hehe:) trudno zagoi sie No a ogólnie to mam przed soba kartki z angliak (44 słówka po 3 odmany + tłumaczenie na polski;/) masakra;/ nie chce mi sie uczyc:P ale dam rade bo nie jest to az takie trudne:P a co u ciebie??[/quote] A no to fajnie! Pewnie Kabisowi będą smakowały. :loveu: E tam, zagoi się. :) No właśnie, dasz rację. :D U mnie? Napisałam Ci początek na PW. :cool3: Żeby nie było że mam szkołę-huliganów. :cool3: :evil_lol: No i z geografii mnie chłopacy wkurzyli, bo miałam z nimi dzielić atlas i przez ich głupie zachowanie nie miałam jak no i pani nagle kazała zebrać kartki (gdzie mieliśmy pracować) i przez nich kolejną 1 dostanę. :razz: A moja jedyna ocena to 2. :razz: Nawet nie wiem, dlaczego... No i mnie od rana strasznie gardło boli, coś czuję, że będę chora. :-( Katar tez mam i kicham... A wczoraj mówiłam, że mnie o dziwo nic nie bierze, bo ja jestem alergiczką i zawsze mnie coś brało co jakiś czas... Wykrakałam. :roll: :shake:
-
[quote name='chester07']Majaczko ktoś Ci z opisu wyleciał czy mi się wydaje?[/quote] A no rzeczywiście! Nie wiem, o co chodzi, muszę wkleić inny banner, ale tego samego psiaka. ;) Dzięki, że zauważyłaś. :D
-
Ona jest taka śliczna i kochana... Kiedy ja ktoś wypatrzy?
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Do góry, Cyganko! :) -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Do góry, Pakusiu! -
A co tam u Was słychać? :cool3:
-
E tam, na pewno się nie rozmyśli. ;) Może akurat nie miał jak zadzwonić.
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
No właśnie, oczywiście, że musi! -
Do góry kochana!
-
Hejo! :hand: Wszystkiego naj z okazji [FONT=Arial Black][SIZE=6][COLOR=Red]100 stronki! :BIG::laola::laola::laola::drinka::beerchug::cunao::pepsi::Cool!::klacz::ylsuper::bigcool::Rose: [FONT=Verdana][COLOR=Black][SIZE=2]O to Ty za 25 dni wylatujesz do Egiptu? Ale Ci faaaaajnie! o do fotek, to wszystkie są urocze. :loveu: Najlepsza jest ta! : [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/DSC00864.jpg[/url] Moooooje kochanie! :loveu::loveu::loveu: [/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
W górę, Cyguś! -
O no właśnie. ;) Tak też mogło się wydarzyć. Wierzę w to, że zadzwoni. :)
-
Niech ją ktoś wreszcie wypatrzy!
-
Ale była kąpiel. :cool3: I jak Bardo nabrudził w łazience. :lol: Brudas. :eviltong: Widać, że się nieźle bawił na dworze. :cool3: Dobranoc. :loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom ja wiem że leń jestem:P hehe:) mam juz jakies:P no moze... mam nadzieje:P a dzisiaj wogóle go chyba nie było bo specjalnie po ostatniej mszy czekałam aż wyjdą wszyscy zeby sprawdzic i tez go nie było:P na innych mszach miałam zwiadowców:P hehe:) byłam już;D tylko nie mam jak zgrac:P nom:D ja musze jeszcze gegre powtórzyc ale zaraz ide sie myc bo czuje że śmierdze:P hehe:) żart:P O fajnie:) ja byłam na zakupach i przekonuje tate na kupno nowego aparatu:D:D hihi:) oglądalismy jak bylismy w sklepie i moze kupi mi tata do egiptu:D narazie mam małą suszarke na wyjazd:D:D hih:) co powiesz??[/quote] Dla mnie lepszy by był niebieski aparat, różowy to nie zabardzo. :roll: O to cała pewnie akcja była z tym, czy jest Twój lektor. :cool3: Hahahaha. :lol: No to czekamy na jutro, na fotki. :loveu: O no to fajnie. ^^ A ja oglądam 'Teraz albo nigdy'. :cool3: I dopiero teraz wreszcie mi się net wączył, bo miał awarię znowu... PS. Jaki śliczny nowy bannerek i av. :loveu:
-
E tam, ważne, że będzie. :cool3: Większa szansa na domek dla Misia. ^^
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No właśnie. A tracić nadziei na pewno nie będziemy. ;) -
Czego się nie robi dla piękna Bona.. :cool3: Widać, że zadbany, ma troskliwą właścicielkę i jaki jest szczęśliwy. :) Bono ma same luksusy. :cool3: :eviltong:
-
O właśnie? :cool3: Do góry Misiu! Po domek!