Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:):) no trafili ale musiałam ich naprowadzic:P hehe:P szczerze powiedziawszy to chyba juz myśleli że nie trafią:P:P hihi:) ale dobra jest:P Ja mam katar:P:P O a co robiłyście?? kupiłas cos??:D:D[/quote] Haha. :D No, ale trafili. ^^ Byłyśmy w kinie na ;Nie kłam kochanie' i na lodach. :D
  2. [quote name='xxSweetGirl93xx']witam:) wreszcie do nas zawitałaś:) hihi:) nom on czesto przez murek skacze:) No byli juz:P 30 min temu chyba:P:P:P ale wiedziałam ze nie bedą mogli trafic bo dzwonili bo nie mogli trafic;p hehe:) A u mnie ogólnie dobrze;P ale mam katar:(:(:( i zimno mi było jak przyszłam z dworu jak bo nich wyszłam... a co u ciebie??:D:D[/quote] No to prawdziwy z niego zawodowiec, co do parkour. :D Haha. :D No, ale po dłuższym czasie trafili. ^^ Oj, tylko się nie przeziębiaj. Ja od poniedziałku byłam trochę przeziębiona, ale mi już przeszło. :) U mnie dobrze. :) Byłam niedawno z koleżanką w pasażu. :cool3: I mi się bardzo podobało. :D
  3. Ja też nie wiem, co można zrobić. :( Co do fotek - śliczne. :D :loveu: Bardo jak biegnie. :) A jak ślicznie z Tobą wyszła Platynka. :)
  4. Noo imprezka jak trwa! :cool3: Śliczne urodzinowe fotki Bonusia. :loveu: Ale dostał tort! :cool3: Pyszny musiał być. :loveu: A ze mną się nie podzieli? :eviltong:
  5. Witam. :hand: O jakie śliczne fotki. :loveu: Kabi uprawia parkour! :cool3: I jak, chłopacy już przyszli? :eviltong: I co u Ciebie :D ?
  6. Fajnie musiałaś spędzić czas. :cool3: O jakie superowe buty! :D Ja też takie chcę. :eviltong:
  7. No jakoś ostatnio pogoda nie dopisuje... Niech ktoś wypatrzy Pakunia. :-(
  8. No właśnie! Tuptuś cały czas czeka na telefon!
  9. No właśnie, fotkę jej trzeba nową zrobić! :)
  10. Wskakujemy na pierwszą! :)
  11. To okropne. :( Podrzucam.
  12. Niech ktoś wreszcie zadzwoni o Tuptusia. : (
  13. [SIZE=7][COLOR=DarkGreen]Bono !!![/COLOR][/SIZE] dziś Twój dzień ! :multi::Rose::Rose::Rose: :smilecol::siara::sweetCyb::sweetCyb::iloveyou::klacz::ylsuper::new-bday::BIG: :tort::bday::laola: :laola::laola::drink1::beerchug::drinka: :cunao::pepsi: Wszystkiego najlepszego Bono! Dużo zdrowia, szczęścia, pociechy z pańci. :cool3: Dużo radości, wiele zabaweczek, ogromnej ilości zabawy i wszystkiego, co sobie zażyczysz! :loveu:
  14. W górę, Misiu!
  15. Racja. ^^ A do maja już niewiele zostało, czas szybko leci. ;)
  16. Jak śliczne! :loveu: Wcale fatalnie nie wyszłaś! Pasujecie do siebie. :cool3: :loveu:
  17. Idziemy na nocny spacerek na pierwszą. :)
  18. Podrzucam sunieczkę!
  19. [quote name='xxSweetGirl93xx']haha:P bardzo smieszne:P on mi sie nawet nie podoba;p fajny jest i koniec kropka;) nom;D noodkrycie stulecia:):):) napewno masz;P ja zawsze mam o czym nawet jak nie mam o czym:P o fajnie:) :D:D przekonuj rodziców na psa:D:D[/quote] No dobra, wygrałaś. :D No bo Ty umiesz gadać o czymś, bo zawsze coś wymyślisz, a ja nie. :D Łatwo Ci mówić. :eviltong:
  20. Podrzucam Tuptusia w górę!
  21. Do góry, Misiu!
  22. [quote name='xxSweetGirl93xx']no własnie:) dominik to tylko kolega z ławki:P hehe:) no fajnie jak sie zgubią:P najbardziej bede sie śmiac jak zadzwonią i beda gdzies blisko a ja bede ich widziec a oni sie beda pytac gdzie mają isc:P hehe:) to by było dobre:P no smiesznie i to bardzo:P mieszkam na nienormalnej ulicy:P wiem juz przynajmniej dlaczego jestem taka nienormalna:eviltong::eviltong::eviltong: odkryłam to:D:D hihi:) to weź przykład ze mnie i nawijaj o byle czym:P widzisz ile ja pisze o niczym:P[/quote] Tak tak, a potem się to przerodzi w zauroczenie. :cool3: Haha. :D No śmiesznie by to wyglądało. :D Hahahaha. :lol: Nie no, odkrycie. :D Ale nie mam o czym. :eviltong: Gram w opiekę nad psem. :cool3:
  23. Ja lubię oglądać zdjęcia kwiatów. :D Ale o wiele bardziej lubię zdjęcia Bona! :cool3: :loveu:
×
×
  • Create New...