-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Pakuś, gdzie jest Twój domek? :( -
O ale masz fajnie! I jaki ładny ten pensjonat. :) A co tam u Bona? U mnie wczoraj okropna burza, powódź na drogach, ogromny grad, pioruny i aż strach było wyjść z domu. Dopiero teraz neta mam.
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']jutro sie bede uczyc:P hehe:) ja nie lubie na 800 bo my na tyle biegamy i na 60 jeszcze;/ no wiem ze jestem niecierpliwa:D taki mój urok:P i jeszcze ciekawska jetem strasznie:P rodzice zawsze sie mnie pytają czy pisze książke....... U mnie tez burza:P ze mnie wiekszy:P[/quote] Hej. No wreszcie ten internet zaczął działać! Mi wczoraj wieczorem piorun trzasnął w sieć i mi nie działało do teraz. Ale teraz tak strasznie wolno i słabo działa... My niedługo będziemy biegać w parku na biegach przełajowych... Cały 1 km. :razz: U mnie była okropna burza, przez okno cały czas widziałam różowe błyskawice, na ulicach powódź, padał grad wielkości piłki do ping-ponga... Po prostu straszne. Potem przeminęło, ale neta nie było. :( A co u Ciebie? U mnie w sumie nic...
-
Do góry, Misiu!
-
Do góry! Spacerek na pierwszą.
-
No nie. :( Przecież musi go ktoś wypatrzeć...
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']oj:P biegów to ja wcale nie lubie;P No w trawie byly:P na dużej przerwie na dworze;P hehe:P dłubał w ziemi:P mi sie kojarzy z dłubaniem w nosie:P O fajnie:) ja mam w czw spr z bioli i musze sie dobrze nauczyc bo musze miec na koniec 5 a mam 3 z jednego spr:P a w pt kart z muzy ja juz chce niedziele 10 i wiedziec czy bedzie czy nie bo jak nie to nie wiem nie wytrzymam:) ale mam miec niedługo zdjecia z bierzmowania to moze go wypatrze:D i z wielkanocy by sie przydały:D:D Odpisuj i to szybko:D:D[/quote] Ja nienawidzę, jak jest 300m i 600m, wtedy to normalnie się duszę. Aha. No to się naucz. ^^ Aleś Ty niecierpliwa. :eviltong: Cóż, ja też taka jestem. ^^ O no to może go wypatrzysz. ^^ U mnie burza... :roll: Ale ze mnie leń. :evil_lol:
-
U mnie właśnie lać zaczęło. :razz: Grzmi i błyska. I ciemno też jest.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie umiem i nie mam odpowiednich programów. :(:(:( -
[quote name='xxSweetGirl93xx']dziekuje:) fajnie miałas:P ja tez dzisiaj nie chciałam ćwiczyc ale dobra:P jeszcze te pare razy do końca roku wytrzymam:) A jaszczurki:P szczerze mówiąc to nie wiem na trawie podobno chodziły i znaleźli:P dwie mieli:) ale fajne były:D:D nom bardzo głupio;/ ale znajac chłopaków to i tak nie wypali bo nie bedą chcieli siedziec z dziewczynami:P o to super:D:D ja jutro nic nie mam:D w czwartek i pt za to tak:P ale dobrze jest:) juz chce weekend:D:D a co powiesz jeszcze??[/quote] No wiem, też wytrzymam, ale dzisiaj bym chyba nie wyrobiła... A poza tym mnie ominęło 60m i 300m. :cool3: Tak na boisku znaleźli, czy jak? U mnie wczoraj taki jeden glizdą się bawił, z ziemi wydłubał... Ja też jutro nic nie mam. ^^ W czwartek kartkówka z religii. :eviltong: A w piątek nic. ^^ Też chcę weekend. :roll: Chyba zaraz się wezmę za odpisywanie na listy... Albo nie. :evil_lol:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
No nawet dobry pomysł z tym tv, może by się udało. Ja nie wierzę w to, że Mozart jest agresywny. :shake: Zasługuje na wspaniały dom, jest śliczny, na pewno kochany i cały czas czeka na właściciela. Mam nadzieję, że los się w końcu do niego uśmiechnie. -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No właśnie, nie wiedzą, co tracą... :shake: Podrzucam. -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Do góry, Cyganeczko! -
[quote name='xxSweetGirl93xx']o fajnie:P mnie juz nie było:P o super:D:D Ja mam fajną panią:) za skok przez kozła dostałam dzisiaj 4+ a nawet go nie przeskoczyłam tylko naskoczyłam na niego bo nie umiałam inaczej:) i sie ciesze:P ja jestem ciamajda;p i jak poszły spr?? mi kart z anglika chyba dobrze:) bedzie kolejna 5:D co powiesz?? jak w szkole?? Nasi chłopcy bawili sie dzisiaj na przerwie jaszczurkami:P hehe:) dziewczyny sie wszystkie bały no moze z wyjątkami::) No i od naszej pani wychowawczyni Maks dostał niezły opieprz:P Og[I]ólnie to [/I]pani chce nas porozsadzac dziewczyna z chłopakiem;/ i na każdej lekcji mamy tak siedziec...;/ straszne ja nie chce;/ wszystko przez chłopaków jak zawsze..... ale jak bede z jakims fajnym chłopakiem siedziec to moze to jakos wytrzymam ale i tak wole z koleżankami siedziec....[/quote] No to fajnie. ^^ Gratulacje 4. ^^ Ja całe szczęście dziś nie ćwiczyłam, bo się przeziębiłam... Jak będziemy w czwartek na dworze to może będę. :D Zależy, czy sie będę lepiej czuła. A skąd wzięli te jaszczurki? ;) Ale macie głupio z tym siedzeniem chłopak-dziewczyna. :razz: U mnie dobrze, dziś na sprawdzianie z historii mieliśmy wszystko pisać, co wiemy. :) Może się załapię na 5, bo się rozpisałam i czuję, jakbym wszystko z książki wyrecytowała. :D
-
Jakie śliczne łapki i mój ukochany nochalek. :loveu: U mnie też coś zaczyna grzmieć... A raczej raz zagrzmiało, ale tylko ciemne chmury widać ze słońcem, nic sie jeszcze nie dzieje.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
DO góry!!! -
[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) dobrze żę im sie za to dostało:P ja tam wf'u nienawidze;/ kurcze jak ja go nie lubie:P nie jestem dobra z niego poprostu:P Jeszcze jestem ide po na wspólnej suszyc włosy:p a potem ide sobie spac:P heh:) No miłej nauki:) ja musze na anglika powtórzyc jeszcze:) te glupie słówka.. jak ja ich nie lubie;P heh.., ale trzeba sie nauczyc by miec kolejną 5 i 4 lub cos wiecje na koniec z anglika;) co powiesz jeszcze jesli jestes??[/quote] No jestem na chwilkę, bo jest przerwa. :D Moja szkoła była w telewizji! Widziałam w powtórce faktów! :D Jesteśmy sławni! :evil_lol: Ja w-fu tez szczerze mówiąc nie lubię, mamy bardzo wymagającego nauczyciela, który myśli, ze w mig zrobi z nas sportswomenki. ;/ A ja muszę się uczyć na jutro z historii na sprawdzian i na może odp z biologii... Dobranoc! :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']aha to wy tak macie.... hehe:P tak to jest pracowac z chłopakami :P wiem cos o tym jak na polskim do mnie i kolezanek maks i dominik sie dosiedli do grupy i dostali za nasza prace 5:P hehe:) :(:( oj... zrób cos dodatkowego , naucz sie i zgłos do odp... poprawisz jako to... ja nie lubie biegac;P wf ogólnie nie lubie;P ide wysuszyc włosy:P zaraz bede:))[/quote] No wiesz, ale ja się po nich tego nie spodziewałam... :razz: Karolina ich za mnie okrzyczała na korytarzu. :lol: No ja mma nadzieję, że będę mogła coś takiego zrobić. Ja też ogólnie nie lubię w-f, ale bieganie jako tako ujdzie. ;) A ja zaraz idę na Szymka i się jeszcze przed i po nim uczyć. :D
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Tak więc wskakujemy do góry! -
[quote name='xxSweetGirl93xx']smakują mu:D bo mu już kupowałam je dużo razy:) a teraz mam zapas:) hehe:) no przeczytałam i odpisałam na PW:) to nie uczciwe.. powinni nosić atlas swój a nie tobie zabierać.. oj... to kiepsko ci idzie z gegry:P OJ... biedna Martusia:(:( współczuje ci:( dobrze ze ja nie jestem na nic uczulona:P hehe:) Co powiesz jeszcze??:D[/quote] O no to dobrze. ^^ Tzn. atlas jest szkolny. Wszystkie atlasy poroznosili i akurat dla mnie zabrakło! :razz: Jaki pech... W dodatku oni, zamiast pracować, to się wygłupiali, mieli do mnie jakieś wąty, bawili się atlasem itd. :razz: No kiepsko... Pzez to się poryczałam, bo ja sie tyle uczę i i tak same 2 mam. :-( No fajnie Ci, że nie jesteś alergikiem. Ja lubię biegać, ale czasem w dłuższych dystansach po prostu nie mogę, bo mi płuca siadają, a ja się duszę.
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jaka szkoda. :( Mam nadzieję, że w końcu go ktoś wypatrzy. On jest taki śliczny... :loveu: