-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Wskakujemy na pierwszą!
-
[quote name='Izabela124.']No sa piekne, ale ja mam ine marzenie, szetlanda i doga arlekina[/quote] Szetland też mi się podoba. :loveu: A dog jest śliczny. :)
-
No namawiam, może się kiedyś uda. ;) A najbardziej podobają mi się cocker spaniele angielskie. ;)
-
Mi one w ogóle nie wychodzą. :eviltong:
-
Kurczę, posty się mieszają. Nad Twoim postem jest odpowiedź. :eviltong:
-
A to niewiele. :evil_lol: Ale jest słodka. :loveu: No niestety... Ale i tak w przyszłości sobie kupię. ;)
-
My też biegamy, ale wolę biegi od skoków wzwyż. :eviltong:
-
No od dzisiaj będę do Was cały czas wpadała. :D Właśnie je obejrzałam. :loveu: Śliczny jest ten dog. :cool3: Jakie sceny tam razem z Bobikiem. :eviltong: Nie spodziewałam się tego po nim. :evil_lol: O a co to za śliczny maluszek leżący w łóżku razem z Bobikiem? :)
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom:P niech ma za swoje:P a moja mama jest sprzedawczynia:) w sklepie z recznikami obrusami itp bedzie pracowac i sprzedawac:) no mam nadzieje:P hih:) ja jestem ciągle ne dgm:)[/quote] Aha, no to fajnie. :) Ja od teraz też. :D Nie gram już w tamtą grę. :eviltong: Mam nadzieję, że będzie jutro ciepło. ;) A najlepiej, żeby było w czwartek i piątek, bo wolę mieć wf na dworze. :D
-
Gapa. :D No teraz to będę wpadać do Was częściej. :) Pod warunkiem, że będzie dużo fotek. :D
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']no bardzo mu dobrze;P niech ma za swoje:P nom ja tam sie ciesze:) bo cały czas nie pracowała bo nie było takiej potrzeby a teraz stwierdziła ze my i tak zaraz idziemy do liceum wiec bedziemy same jezdziły autobusami (bo wczesniej mama nas do szkoły woziła) to moze sobie dorobic a w końcu każdy grosz sie przyda:):) No a co robisz\?? ciekawe kiedy mi zeszyty przyniosą.. mam nadzieje ze jutro do szkoły:P bo im powiedziałam ze w niedziele albo do szkoły....[/quote] No właśnie, zasłużył sobie na takie przezwisko. :eviltong: Aha, no to dobrze. :) A jaki będzie miała zawód? Co będzie robiła? Pewnie Ci w szkole przyniosą. ;) Ja gram. :D I piszę co jakiś czas na DGM. ;)
-
A mi się nie odpowie. :shake: :eviltong:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']no innego wyjscia nie mam.... ale teraz bede go zaniast piotrus nazywac Piotruch:eviltong::eviltong: bo jest niedobry bo nie chodzi do kościoła...:eviltong: To sobie poczekacie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: No ja tez nie wiem co mówić:P Może sie pochwale że moja mama chyba idzie do pracy:D:D znaczy była juz dwa razy ale to tak na próbę dopiero bo jeszcze do końca sie nie zdecydowała:) ja tam bym chciała żeby poszła jednak na stałe:) hihi:)[/quote] Haha. :D No i dobrze mu tak. :eviltong: O no to fajnie, że będzie miała pracę. :) A jaki będzie miała zawód?
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']ja narazie myśle że może byc chory.... ale nie wiem juz sama.... jak nie to dziadkowi powiem zebu sprawdził kiedy on ma że ma służyc na mszy... hehe:P nie wstawiłam jeszcze;p musze zgrac a siostra narazie zgrywa wszystko na swojego kompa bo dostała nowego:P no moze nie całkiem nowego ale nowszego niz miała:P hehe:) no;/ ja na anglika sie musze jeszcze pouczyc:P ale mam łatwe słówka teraz;P tylko 22 ich jest;P a i mam rozprawke:D:D hihi:) co powiesz jeszcze??:D[/quote] No też możliwe. :roll: Najwyżej się dziadka spytasz. ;) Aha. ^^ No to czekamy na zdjęcia. :D No to dobrze ogólnie jest u Ciebie. :) Ja nie wiem, co jeszcze mówić. :roll:
-
Hej. :hand: Dawno tu mnie nie było... :oops: :eviltong: Bobiś jak zawsze pięknie na zdjęciach wychodzi. :loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Martunia ty masz psa? jesli tak to daj linka do galerji[/quote] Niestety nie mam. Ale wpadnę do Ciebie. :D
-
[quote name='Izabela124.']Martunia ty masz psa? jesli tak to daj linka do galerji[/quote] Niestety nie mam.
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Biedak. :( Przez 5 lat w schronisku... Mam nadzieję, że w tym roku go ktoś wreszcie wypatrzy. -
[quote name='xxSweetGirl93xx']no nie wiem... jak za tydzien go nie bedzie to nie wiem co zrobie... za dwa tyg pójde na wszystkie msze i znowu bedą mi mówic ze jestem szalona:P hehe;) A nauczyłam sie juz prawie:P musze rozprawke napisac:) foty juz mam na aparacie tylko zgrac bedzie trzeba wieczorkiem:) O fajnie:) co powiesz jeszcze??:D[/quote] No, ale przynajmniej w ten sposób zobaczysz, na której godzinie jest na mszy. W takim razie będziemy czekać na fotki. :loveu: Już myślałam, że wstawiłaś. :roll: A jutro do szkoły. :razz: :placz: W ogóle się nie uczyłam. :lol:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ją ktoś w końcu wypatrzy. -
[quote name='xxSweetGirl93xx']witam:) tak bedą fotki rokusia:) Nie było go:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: No bede dzisiaj pisac:P musze tylko argumenty wymyslic :) dasz rade a u nas dobrze... zaraz ide sie na anglika słówek uczyc:P teraz tylko szybko wpadłam bo siora ma właczony komp a poszła do kościoła:P hehe A co u ciebie???[/quote] Ojej, to jest straszne! :-( Mam nadzieję, że będzie za tydzień... A może jest w inne godziny? No to miłej nauki angielskiego. :) Czekamy na fotki. :loveu: A ja przed chwilką wróciłam z 2-godzinnej jazdy na rowerze. :D :loveu:
-
O ile zdjęć! :cool3: Nie będę dawała linków do fotek bo dałabym chyba wszystkie. :loveu: Jak ślicznie razem Bardo i Platynka powychodzili na zdjęciach! :loveu: O i jaka u Was wiosna! :cool3: U mnie też już wiosna panuje wokół. :roll:
-
O sunieczka będzie miała tymczasik! :multi:
-
Wskakujemy w górę!