Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Witam. :hand: No właśnie, jak tam poszło? ;)
  2. E tam, najważniejsze,, że to ogłoszenie będzie. ;) Może ją ktoś wypatrzy...? :roll:
  3. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) pewnie:) czasu a czasu:) dziekuje:) no wiem ze próbne:P nie przejmuje sie ale z tego nam oceny wystawiają podobno..;/ fajnie masz:P tez tak chce a co bedziesz robic??:D hehe:P a co robili??:D[/quote] Ale głupio macie. :razz: Ale co tam się będziesz tym przejmowała. ;) Spotkam się z koleżanką z dawnej klasy, z kol z mojej klasy i zobaczę te chomiczki. :) Mam nadzieję, że udda mi się na nie namówić. Ja sobie chcę zamówić białego. :D A wydurniali się. Jeden śpiewa jakąś piosenkę, i razem klaskają, ale jeden trzyma zeszyt. I raz prawa ręka, raz druga. :eviltong: Śmiesznie to wyglądało. :D Ale poza tym to też jeszcze różne śmieszne rzeczy robili. :D
  4. A ja zobaczę, czy u mnie będzie już jutro.
  5. O już jutro Cyganka będzie w PP. :multi: Na pewno ją ktoś wypatrzy. :D
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']witam:) oj.. napewno w końcu na cos sie zdecydujesz:) mamy czas:D O to gratulacje:D ja dostałam 5 z gegry dzisiaj... po za tym to pisałam kartkówke z anglika:P dobrze mi poszła;) dominik nadal gada ale to standard:D hehe:) fajnie jest:) u mnie tak średnio luźno:P jutro testy... aaa!!!:P boje sie:) ale to tylko próbne wiec jest dobrze;) No a po za tym to za tydzień bede z koleżankami kibicowac naszym dziewczyną bo śpiewają w szkolnym konkursie "Zostań Gwiazdą":D:D ma byc wtedy spr z anglika ale mi sie wydaje ze w tych godz moze byc wystep wiec nie bedzie go:P bo od nas 3 dziewczyny spiewają wiec nasza klasa musi byc:) Co tam??[/quote] No mamy czas. :D Jeszcze ponad rok, więc się coś jeszcze poszuka, wymyśli,... ^^ O to gratuluję ocen. :) A bo Ty masz testy próbne. E tam, próbnym się nie przejmuj, to tylko próbny. ;) A ja będę miała 2 dni wolnego! :multi: I już mam zaplanowane. :cool3: O no to fajnie. :cool3: Kurczę, przypomnieli mi się tacy dwaj z mojej klasy, jak się na geografii wygłupiali. :eviltong: Nie no, nie mogę z nich do teraz. :D Trzeba by ich zobaczyć, żeby mnie zrozumieć. :eviltong: Fotki chcemy!
  7. Leń! :D Nie no, dobrze pójdzie. ;) Zawsze jest więcej stresu, niż tego warte. ;) :kciuki:
  8. Może gdzieś pisze na stronie tej gazety? Bodajże pies.pl
  9. O jak Bardo biega! :cool3: Musiał się nieźle na tym spacerku wyszaleć!
  10. Trzymam mocno kciuki na egzaminach. :kciuki: Oj leń z Ciebie, że się uczyć nie chce, ale coś o tym wiem. :diabloti: Dobrze pójdzie. :)
  11. Oj nie mów tak, nadzieja jest najważniejsza. ;) Na pewno się uda. ^^
  12. Szkoda, że tego nie widziałam. :cool3:
  13. :cool3: A jak tam przygotowania do egzaminu? ;)
  14. Trzymam kciuki, by się udało! :kciuki:
  15. A Pakuś nadal domku szuka ... Kiedy wreszcie go odnajdzie ? :-(
  16. Witam. :) Ale nie słonecznie. :eviltong: Do wieczora było pięknie i nawet ciepło, ale niedawno jest u mnie pochmurno. :( A tak się ładnie zapowiadało... Co tam u Bona? :loveu: Jak tam przygotowania na egzaminy?
  17. Jakie ślicznie foteczki! :loveu: O jak się Bobiś skupił na tym smakołyku. :cool3: Kochana mordka. :loveu:
  18. Jasne, że skomentuje! :D Będziemy czekać w takim razie na fotki z tego wspaniałego spacerku oraz na dołączone filmiki. :D :loveu:
  19. Trzymam za nią kciuki, żeby się wreszcie Cygance poszczęściło. :)
  20. O gratulacje Majaczko. :cool3: Pokaż się w górze Tuptusiu! :)
  21. Podrzucam w górę!
  22. Tak bardzo bym chciała, żeby było z nim lepiej. :(
  23. Mam nadzieję, że ją ktoś wreszcie wypatrzy. :)
  24. [SIZE=5][COLOR=Red]Gratuluję 500 stronki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=Magenta]!!![/COLOR][/SIZE] :multi::grins::Rose::smilecol::sweetCyb::sweetCyb: :iloveyou::ylsuper::ylsuper::klacz::Cool!::Cool!::BIG::laola: :laola::pepsi::cunao::beerchug::drink1:
×
×
  • Create New...