-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Witam. :hand: No właśnie, jak tam poszło? ;)
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
E tam, najważniejsze,, że to ogłoszenie będzie. ;) Może ją ktoś wypatrzy...? :roll: -
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) pewnie:) czasu a czasu:) dziekuje:) no wiem ze próbne:P nie przejmuje sie ale z tego nam oceny wystawiają podobno..;/ fajnie masz:P tez tak chce a co bedziesz robic??:D hehe:P a co robili??:D[/quote] Ale głupio macie. :razz: Ale co tam się będziesz tym przejmowała. ;) Spotkam się z koleżanką z dawnej klasy, z kol z mojej klasy i zobaczę te chomiczki. :) Mam nadzieję, że udda mi się na nie namówić. Ja sobie chcę zamówić białego. :D A wydurniali się. Jeden śpiewa jakąś piosenkę, i razem klaskają, ale jeden trzyma zeszyt. I raz prawa ręka, raz druga. :eviltong: Śmiesznie to wyglądało. :D Ale poza tym to też jeszcze różne śmieszne rzeczy robili. :D
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
A ja zobaczę, czy u mnie będzie już jutro. -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O już jutro Cyganka będzie w PP. :multi: Na pewno ją ktoś wypatrzy. :D -
[quote name='xxSweetGirl93xx']witam:) oj.. napewno w końcu na cos sie zdecydujesz:) mamy czas:D O to gratulacje:D ja dostałam 5 z gegry dzisiaj... po za tym to pisałam kartkówke z anglika:P dobrze mi poszła;) dominik nadal gada ale to standard:D hehe:) fajnie jest:) u mnie tak średnio luźno:P jutro testy... aaa!!!:P boje sie:) ale to tylko próbne wiec jest dobrze;) No a po za tym to za tydzień bede z koleżankami kibicowac naszym dziewczyną bo śpiewają w szkolnym konkursie "Zostań Gwiazdą":D:D ma byc wtedy spr z anglika ale mi sie wydaje ze w tych godz moze byc wystep wiec nie bedzie go:P bo od nas 3 dziewczyny spiewają wiec nasza klasa musi byc:) Co tam??[/quote] No mamy czas. :D Jeszcze ponad rok, więc się coś jeszcze poszuka, wymyśli,... ^^ O to gratuluję ocen. :) A bo Ty masz testy próbne. E tam, próbnym się nie przejmuj, to tylko próbny. ;) A ja będę miała 2 dni wolnego! :multi: I już mam zaplanowane. :cool3: O no to fajnie. :cool3: Kurczę, przypomnieli mi się tacy dwaj z mojej klasy, jak się na geografii wygłupiali. :eviltong: Nie no, nie mogę z nich do teraz. :D Trzeba by ich zobaczyć, żeby mnie zrozumieć. :eviltong: Fotki chcemy!
-
Leń! :D Nie no, dobrze pójdzie. ;) Zawsze jest więcej stresu, niż tego warte. ;) :kciuki:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Może gdzieś pisze na stronie tej gazety? Bodajże pies.pl -
O jak Bardo biega! :cool3: Musiał się nieźle na tym spacerku wyszaleć!
-
Trzymam mocno kciuki na egzaminach. :kciuki: Oj leń z Ciebie, że się uczyć nie chce, ale coś o tym wiem. :diabloti: Dobrze pójdzie. :)
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Oj nie mów tak, nadzieja jest najważniejsza. ;) Na pewno się uda. ^^ -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Szkoda, że tego nie widziałam. :cool3: -
:cool3: A jak tam przygotowania do egzaminu? ;)
-
Trzymam kciuki, by się udało! :kciuki:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
A Pakuś nadal domku szuka ... Kiedy wreszcie go odnajdzie ? :-( -
Witam. :) Ale nie słonecznie. :eviltong: Do wieczora było pięknie i nawet ciepło, ale niedawno jest u mnie pochmurno. :( A tak się ładnie zapowiadało... Co tam u Bona? :loveu: Jak tam przygotowania na egzaminy?
-
Jakie ślicznie foteczki! :loveu: O jak się Bobiś skupił na tym smakołyku. :cool3: Kochana mordka. :loveu:
-
Jasne, że skomentuje! :D Będziemy czekać w takim razie na fotki z tego wspaniałego spacerku oraz na dołączone filmiki. :D :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Trzymam za nią kciuki, żeby się wreszcie Cygance poszczęściło. :) -
O gratulacje Majaczko. :cool3: Pokaż się w górze Tuptusiu! :)
-
Podrzucam w górę!
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Podrzucam Pakunia w górę. -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ją ktoś wreszcie wypatrzy. :) -
[SIZE=5][COLOR=Red]Gratuluję 500 stronki[/COLOR][/SIZE] [SIZE=6][COLOR=Magenta]!!![/COLOR][/SIZE] :multi::grins::Rose::smilecol::sweetCyb::sweetCyb: :iloveyou::ylsuper::ylsuper::klacz::Cool!::Cool!::BIG::laola: :laola::pepsi::cunao::beerchug::drink1: