Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [quote name='xxSweetGirl93xx']:) kazdy chyba sie przejmuje;) ale ja postanowiłam sie nie uczyc przed tym testem w 3kl:) bo co sie nie nauczyłam to i tak sie nie naucze juz na ostatnią chwile;) najwyzej jakies wzory przypomne sobie:) co ma byc to bedzie:) :P ja chciałam zgrac zdjecia jeszcze ale nie ma tata programu zainstalowanego na laptopie do nagrywania:(:( poczekam aż siostra gdzies pójdzie sobie:P hehe:) to idziesz sobie?[/quote] Aha. :) A ja się będę przygotowywać, robić sobie testy (bo trochę zbierałam kiedyś i z gazet też były) i wzory też sobie przypomnę, lektury, jak się pisze jakieś prace... Ja to bym bardzo chciała mieć dużo punktów. :cool3: No ja zawsze sobie mówię 'co ma być, to będzie' i się ocenami nie przejmuję. :D No to będziemy czekać na fotki. ^^ No poszłam sobie, odpoczęłam wreszcie, miałam ang, no ale już jestem. :) Kto się cieszy? PS. Niech wszyscy się odczepią od gaduł. :D To wcale nie takie proste dla nas nie gadać. :D A to Wasz problem, jak nie możecie zdjęć potem znaleźć. :evil_lol:
  2. Co za wspaniała wiadomość!!! :multi::multi::multi: Sunieczka wreszcie będzie miała domek! :loveu: Bardzo się cieszę! Trzymam kciuki do końca, by wszystko poszło zgodnie z planem. :)
  3. O jaka ładna rameczka. :) A mnie ktoś kocha? :-(
  4. O ile ogłoszeń ma Mozarcik! :cool3: Na pewno go ktoś wypatrzy. :loveu:
  5. Aaaa! Te ostatnie jakie śliczne! :loveu: I jakaż słodka kicia w trakcie snu. :loveu: I jaki ładny profil każdego zwierza. ^^
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']nie teraz to sie nie przejmuje:P ale w 3kl napewno bede..... ja gim lepsi ludzie w klasie:D i ogólnie fajniej;P ;P Co powiesz..... nic mi sie nie chce......masakra[/quote] No wiem, ja też się będę przejmować. ;) A u mnie na odwrót. :cool3: Mi też się nic nie chce. Odpoczną sobie od komputera, bo cały czas na poszkole jeszcze siedziałam.
  7. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe;P ja umiem udawac ze sie nie rpzejmuje bo tymi na koniec bede sie przejmowac... ja wole gimnazjum od mojej podstawówki... :P mam nadzieje bo jak nie to :mad::mad::mad: hehe:P a jutro znowu te głupie testy... jak jak mi sie nie chce ich pisac... mam nadzieje ze nie wymyslili nasi nauczyciele czegoś głupiego.... nudno mi..... co ja mam do wieczora robic.... juz wole miec normalne lekcje... jutro musze sie uczyc na histe i na pt na infe troche bo chyba w czwartek ok.18 pojede sobie do mamy do pracy bo ma w czw jechac a tam bede do 21 wiec uczyc sie nie bede:p HIH:) no ogólnie to nic mi sie nie chce:P[/quote] Aha, czyli Ty udajesz? :eviltong: A ja nie, wolę podstawówkę, bo łatwiej było i w ogóle fajniejsi ludzie. :D E tam, dobrze pójdzie. ^^ Aha. ^^ Co Ty gadasz, ja już wolę mieć tak niż mieć normalne lekcje! :eviltong: Mnie też. :D
  8. [quote name='xxSweetGirl93xx']ja tam mam zawsze luźne podejście do testów:) im wiecej sie przejmujesz tym gorzej:P heh:) Nom tez mi sie podoba:P no gryzł moją zabawke;P on zawsze takiego aniołka udaje:P a wyprowadziłam go potem i dałam smakołyki jak widac:D:D dobrze ze sie nie obraziłas:) O fajnie:) jak ja dawno nie byłam w starej szkole:P ale nie chce tam wracac:P u mnie pogoda ładna była:D:D hihi:) cos chciałam mówić ale zapomniałam:P o wiem:) kiedy napiszesz mi list wreszcie bo ja do ciebie wysłałam juz z miesiąc temu albo i dwa;P hehe:) co ??[/quote] No niby tak. :D Ale ja tak nie umiem. :eviltong: No to masz szczęście. :D Bo byłoby z Tobą źle! :diabloti: Ja tam moją podstawówkę lubiłam, lepsza niż gimnazjum. ^^ To fajnie u Was było, u mnie było pochmurnie i deszczowo. :eviltong: Hmmm... no dobra, postaram się odpisać jutro na listy. :D Bo będę miała akurat wolne i może nic innego nie będę robiła. :D
  9. No i fajnie. :) Zawsze się znajdzie rozwiązanie. ^^ :kciuki:
  10. [quote name='xxSweetGirl93xx']:):) no ale za mnie to kciuków nie trzeba było trzymac;D ja jestem zawsze do testów optymistycznie nastawiona;) jak bym sie przejmowała to wcale bym nie napisała tego:P a tak napisałam w godzine i poszłam sobie do domku:D: hihi:) no ja mysle ze jakies 40p bedzie;) ale to tylko moje optymistyczne myslenie:):) naprawde to nie wiem ile dostane;) co powiesz?? co robiłas dzisiaj?:D[/quote] O no to fajnie. ^^ Ja to nie umiem się nie przejmować. :D Na pewno dobrze poszło. ^^ A jakie śliczne zdjęcia! :loveu: Fajnie wyszedł z tym Berneńczykiem. :loveu: O jak się Kabi gryzie z Twoją zabawką o Ciebie. :eviltong: A później jaki aniołek z niego się zrobił, niewiniątko. :evil_lol: Oj, biedaczek... Ty znowu go nie wyprowadzasz, tylko robisz zdjęcia! :D No wiesz... No, ale później dałaś mu smakołyk, to się nie obrażę. :diabloti: Wymiziaj go ode mnie. :loveu: A dziś byłam z koleżanką w mojej dawnej szkole, odwiedziłyśmy nauczycielki i poszłyśmy na spacer, choć co prawda trochę padało. :roll:
  11. Trzymam mocno! :kciuki::kciuki::kciuki:
  12. Śliczne fotki i super filmiki. :D :loveu: A co on ma na pyszczku? :D
  13. Trzymam za Ciebie kciuki na następnym teście. ;) :kciuki: O jaka śliczna foteczka dla mnie! :loveu::loveu::loveu: Moja kochana mordeczka. :D
  14. Ja już się boję, co mnie będzie czekało za rok... :roll:
  15. O wspaniała wiadomość. :) No to będziemy czekać na jej zgodę. :cool3: :kciuki:
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']witam panią:) No poszło jakos:) dobrze jakos:P proste było;) jednego zad nie zrobiłam bo wzoru z fizy nie pamietałam bo sie nic nie uczyłam bo po co:P jakie relacje?? nie ma co relacjonowac;) teraz odpoczywam:) ZARAZ FOTKI:D[/quote] O no to bardzo dobra wiadomość! :multi: Opłacało się trzymanie kciuków. :D E tam, to nic. :D Ważne, że większość zrobiłaś dobrze. :D Czekamy na fotki!!! :loveu::loveu::loveu:
  17. Ja również trzymam kciuki, by się wszystko udało. :kciuki:
  18. E tam, na pewno nie było tak źle, na pewno dobrze napisałaś. :) Śliczne fotki. :loveu: Trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin. :D :kciuki:
  19. Ok, ja będę usuwała. :D I bardzo się cieszę, że Misiu będzie w telewizji. :cool3: Trzymam kciuki za to, by się udało i by znalazł jak najszybciej domek! :kciuki:
  20. Hopamy w górę!
  21. Na pewno Ci dobrze poszło. :D Trzymałam za Ciebie kciuki. :cool3: Jutro też będę. :D
  22. Witam z rana! :hand: Oj współczuję Wam. :( Ale na pewno dobrze pójdzie. ;) Trzymam za Was kciuki! :kciuki: ;) Ciekawe, jak pójdzie. :cool3: No i oczywiście czekam na relacje z dzisiejszego dnia. :cool3:
  23. Ja jutro będę mogła pójść do kiosku, dziś mi trochę odpada. Ale zobaczę Cygankę i jej ogłoszenie. :)
×
×
  • Create New...