Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O! :cool3: Szkoda, że ja tego też nie wiedziałam ... Mam nadzieję, ze pomoże. :)
  2. Jeee wreszcie duże foty. ^^ Ale się Luck zmienił! :loveu: Jaki z niego dżentelmen! :cool3: A Jack i Tiger również bardzo fajnie na zdjęciu wyszli :loveu:
  3. No niedługo Lewisek będzie gotowy. :cool3: Już wszystko ma załatwione. :D
  4. [quote name='xxSweetGirl93xx']ja zawsze mam racje:) nom ok.40 dziewczyn:D a z mojej klasy tylko dwie dziewczyny nie chodzą:) aa po co do okulisty?? idź:D no to szybko bedziecie w domu:) ja jutro kończe chyba o 13.30;p Nie wiem sama dokładnie:) No a co robisz teraz??:D[/quote] Aha no to dużo nawet dziewczyn na to chodzi. No nawet... od 7.30-12.00. :roll: :eviltong: Jestem na DGM i na gg. :eviltong: [quote name='chester07']a idź ty leniu :eviltong: a jak zaczniemy Cię obydwie z Majaczką gnębić to co zrobisz? :evil_lol: bo wiesz, my mamy do Ciebie różne źródła, gadu, mail, dgm, blog .. :D:D będziesz nas miała dość i trochę za niedługo :evil_lol:[/quote] No dokładnie! :D Będziemy Ciebie cały czas gnębić aż do skutku! :evil_lol: Ostrzegam, lepiej się zgódź, to nic się nie stanie. :diabloti:
  5. [quote name='chester07']powinnaś założyć photoblog,tam takie zdjęcia by się nadawały :evil_lol:[/quote] O no właśnie, jestem tego samego zdania! :) Ja właśnie prowadzę fbl od nowa i teraz będę wstawiała tylko zdjęcia takie ... artystyczniejsze. :)
  6. Misiu wskakuje na pierwszą.
  7. Pełno jest zwierząt w schronisku. :( Chętnie bym je wszystkie wzięła, ale to niemożliwe ... No a dzień wzięcia suni już coraz bliżej! :cool3:
  8. No właśnie, musi! :) Jestem dobrej myśli i wierzę w to, że znajdzie. Taki śliczny psiak, jak on już dawno powinien znaleźć. ;)
  9. Chyba nie uda mi się kupić, cały czas zapominam, albo czasu nie mam. W weekend spróbuję. Na pewno ktoś po nią zadzwoni. :)
  10. [quote name='xxSweetGirl93xx']hihi;):) No nie cały czas:P ja tam lubie wszystkim pomagać jeśli nauczyciele nie widza:) a co mi szkodzi:) no on jest dobry tylko udaje że nic nie umie:P z bioli jak bym miał tylko to co ja mu podpowiedziałam to by miał 2 bo mało mu mówiłam wiec cos musiał jednak wiedziec;) no na pania sie obraził....;/ potem narzekał że mu 3 wyjdzie na koniec a to nie możliwe przeiceż jak on moze miec 3:eviltong::eviltong: Po pierwsze mam podwyższoną ocene z muzy i stopień:D wiec jak mi wychodzi 5 to mam 6;D i dodatkowe punkty do zachowania za wystepy:) no a 2 godz w tyg to moze byc:) co powiesz??:D[/quote] No może i masz rację. ;) Aha, rozumiem. No to w sumie się opłaca na to chodzić. A wiele osób no to idzie? Ktoś z klasy też? Ja mam jutro iść z klasą do okulisty i do muzeum... Szczerze, to mi się nie chce, ale raczej pójdę, choć myślałam, że nie pójdę. Ale i tak ok. 12.00 będziemy już w domu, więc może... Ale pewnie sprawozdanie będziemy musieli pisać, tak jak ostatnio z kina.
  11. No właśnie, i powiedział, że zadzwoni... :roll: No Tuptek na pewno dom znajdzie. :)
  12. [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1386.jpg[/URL] Moje Kabisiątko. :loveu: Jaki tajemniczy wzrok. :cool3: [URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/100_1397.jpg[/URL] Aaaa. :loveu: [quote name='xxSweetGirl93xx']:D:D no on zawsze coś potrzebuje;) No ja bym powiedziała że dobrze:) dzisiaj dostalismy 5 ze spr z bioli:D:D podpowiadałam mu oczywiscie co nie wiedział a ja sama swoimi siłami napisałam:D No ogólnie to zaraz bede pisac te pytania na infe:eviltong: Dzisiaj w szkole było fajnie:) najlepiej na angielskim:) nasza pani sie zaczeła śmiać z ryby bo miał ubrany jakiś żakiet żółty jakiejs dziewczyny:P i wszyscy sie smiali z pani smiechu:evil_lol::evil_lol: No a potem dominik sie mnie coś pytał po cichu a pani do niego podchodzi i mówi "a ty co sie tak dżesz, na końcu sali cie słychac" on patrzy na mnie i w śmiech obydwoje:P :evil_lol: to było dobre:) no ogólnie to na bioli tez odmówił odp i dostał 1 a potem miał pretensje do pani ze go pytac chciałą to ja mu mówie że mógł coś powiedziec a on że jej nie bedzie na nic odpowiadał:eviltong: Uparciuch:P No ogólnie to jak juz powiedziałam dobrze mi sie z nim siedzi:) E tam jakiego miłego śpiewu, ja tam chodze bo musze:eviltong:przynajmniej mam korzyści:) spiewam tak srednio ale co tam:) no zaraz dam fotki:D i pisze te odp na pytania dla nas:eviltong: nie wiem czy dobrze ale bedzie:)[/quote] No, ale ja widzę, że on cały czas od Ciebie zrzyna, to jak może być dobry. Aha. Fajnie musiał wyglądać. :cool3: O obraził się z tą biologią. :eviltong: To czemu na to chodzisz? :eviltong:
  13. A no tak. :cool3: I najładniej jest. :)
  14. Zrobiłam kilka podczas wakacji. Teraz zabardzo jeszcze nie mam gdzie, bo ja czekam, aż będzie maj, bo w maju jak w gaju. :D I wtedy ładniej niz teraz u mnie by było.
  15. Jakież artystyczne zdjęcia. :cool3: Oczami Anuli. :roll:
  16. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P niektóre naprawde były dziwne ale niektóre fajne:) no ale co tam... kazdy ma swoje zdanie:) a u mnie dobrze;P opowiem jak wróce bo zaraz jade na chórek:D:D No a fotki po 18 bo musze opracowac co sie nauczyc na infe i wysłac to Dominikowi:P hehe:) do zobaczenia później:)[/quote] No właśnie. ^^ Aha, Dominik potrzebuje od Ciebie pomocy. :D A dobrze się uczy? :eviltong: No to będę czekała, aż mi opowiesz. :) Miłego śpiewu. :D
  17. No niestety ... :razz: Ale i tak mam nadzieję, że Tuptka ktoś wypatrzy. :roll:
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx'];) nie nie można:P nie lubie na takie tematy żartowac :P ja oglądałam tez wczoraj:D:D żaden taniec sie im nie podobał:roll::roll:[/quote] Witam. :cool3: No właśnie, ja normalnie się z tego śmiała, wszystkie tańce wg. jurorów były okropne itd. I nawet tej kobiecie się nie podobało jedno. :eviltong: Dla mnie tam mogło być, choć niektóre rzeczywiście trochę im nie wyszły. A co tam w ogóle u Ciebie ? :) Kiedy fotki? :D
  19. Oj biedulka. :( Na pewno wszystko szybko wróci do normy. :) Trzymam kciuki, by było wszystko ok. :kciuki:
  20. Cieszy się z tego, że go odwiedzono. :) On jest taki samotny...
  21. :cool3: Nikt jeszcze się nie odezwał w sprawie Pakunia? :(
  22. Odliczamy? :cool3: Jeszcze dwa dni do nowego domku dla suni! :multi:
  23. Ja również się cieszę. :) No już niewiele czasu zostało do połowy maja. ^^ Lewisku, czeka Cię domek!
  24. No właśnie, przecież jest bardzo agresywny. :razz: A tak na serio, to musi być kochany. :loveu: Tak bym chciała, żeby wreszcie znalazł dom ... Tyle przeszedł. :(
×
×
  • Create New...