Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hej. :) Co tam u Adusi naszej? :D Co do biegów, to każdy kto ukończy bieg ma 5. :cool3: A no i chłopacy zawsze są szybsi, nie wiem, jak oni to robią. :roll:
  2. [quote name='Izabela124.']Jeju, co z was za dogomaniacy, nawet robaczkow nie lubicie:shake::shake::evil_lol:[/quote] No właśnie, żeby takich maluchów się bać? :diabloti: Tak szczerze, to ja też miałam niezłe przeżycie z kleszczem. :roll: Jak byłam młodsza gdzieś o 6-5 lat, za uchem przyplątał mi się krwiopijca. :razz: Brrr... nie lubię tych robaków. :razz: [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3757.jpg[/url] Król Bobiś! :cool3: Król psów! ^^
  3. Cygunia ma coraz więcej ogłoszeń... Powinien jakiś domek się znaleźć. ^^
  4. Na pewno dzięki tym namiarom pieski znajdą wreszcie swój długo oczekiwany dom. :loveu:
  5. Witam. :) Ojej, cóż za okropny sen. :-( A raczej koszmar! I cieszę się, że Bonkowi już jest lepiej. :) Kiedy będą foteczki? :cool3:
  6. Na pewno ktoś będzie. ;) Ja nie byłam w 5, 6 i 1 klasie, bo też nad morzem za granicą byłam. ;) Nie no, możesz raczej. ;) No mało biegało akurat z naszego rocznika (bo to rocznikowo) i ten kto nie biegał, miał 1, a każdy kto biegał - 5. ;) Wolę mieć 5. :cool3: U mnie chłopacy gdzieś biegają z 8 sekund coś, a u nas najwyższy wynik na 60m to gdzieś z 9 coś. :roll: Są od nas szybsi. :roll: Kończę 13.20. ;) Nie chcesz jechać? :-o Nie wiesz co mówisz. ;) Będę później, gdzieś tak ok. 22.00, odpocznę od komputera. ;)
  7. Niech ją ktoś wreszcie wypatrzy. :(
  8. No wiesz, Iza, jak wszystkich tym zdjęciem odstraszasz? :eviltong:
  9. Nie no, co się przejmujesz, i tak ich po dwóch tygodniach zobaczysz. :) Ja w tym roku będę na zakończeniu od 3 lat, więc wiesz. :eviltong: Dobrze będzie, nie przejmuj się. :) Ja bym się strasznie cieszyła, a nie przejmowała. :D Do większego można jakieś metalowe rzeczy dać, ale do plecaka nie. ;) Biegają wszyscy z całej szkoły... Będę ostatnia, ale cóż. :eviltong: Rok temu byłam o dziwo 16 na 30 dziewczyn (bo to dziewczyny/chłopaki biegamy). ^^ No i 1 km to dużo. A ok, możesz pisać, ale nie spodziewaj się odpowiedzi w czasie lekcji. :eviltong:
  10. E tam, co się martwisz. ;) Jeszcze na wielu będziesz wycieczkach klasowych. :) Ty wiesz, jak mi było smutno, kiedy gdzieś tydzień przed końcem roku musiałam się żegnać pojedynczo z niektórymi? :-( Ale to bardzo dobra ocena. :roll: Ale lepiej zakładać jasne bluzki. ;) No raczej wszystko możesz wziąść do plecaka podręcznego. ;) Oprócz np. noży, scyzoryków i tego typu rzeczy. U mnie dobrze. :) Biegałam dziś na 300m, ale nie wiem, jaki mam czas. I mieliśmy 2 wfy (1 na zastępstwie). A w czwartek Ty się będziesz przygotowywać do wylotu, a ja będę na biegach przełajowych. :razz:
  11. No no tego po Dumci się nie spodziewałam.. :shake: :diabloti: Jakie zaloty zakochanych. :cool3:
  12. Hej. :) Aha, no to trochę do Szczecina jedziecie. ;) Ja bym tam w ten dzień do szkoły nie szła. :cool3: Choć może na jakąś przerwę, żeby sie ze wszystkimi pożegnać na 2 tygodnie. :roll: A co powiedział o tych dzieciach? :cool3: I jak na geografii właśnie Ci poszło? :) I co ogólnie u Ciebie? :D
  13. Jaki śliczny kochany śpioch. :cool3: :loveu:
  14. Szkoda. :( Mam nadzieję, że ta pani się nie rozmyśli... :razz:
  15. No Chester bohater miesiąca! :cool3: Uratował jeżyka. :loveu: I co z tym jeżem, będzie żył sobie na działce Twojej babci? Czekamy cierpliwie na fotki. :cool3:
  16. Witaj, Saruś. :) O Arisek bardzo ładnie wyszedł na tych zdjęciach, które robiłaś swoim nowym aparatem. :) :loveu: Ja właśnie się zastanawiam nad kupnem nowej cyfrówki, ale nie mam pojęcia, jaka by była dla mnie odpowiednia. :shake: Polecasz mi jakąś? :cool3: Dobrze, że Ariskowi lepiej, teraz jak więcej je o wiele lepiej wygląda. :) Wcześniej taki chudy troszkę był, a teraz... po prostu przystojny chłopak. :cool3: I bardzo ładne zdjęcia przyrody, tych kwiatów. :)
  17. Ślicznie wyszła na tych zdjęciach! Taka kochana mordeczka. :loveu: Ale widać, że smutna. :( Kto wreszcie da jej dom i sprawi, że stanie się ona szczęśliwa na zawsze?
  18. No, ale niestety Pakuś jeszcze domku nie ma. :( Kiedy wreszcie go ktoś pokocha?
  19. Witam. :) O i następne foteczki. :loveu: Jak pilnie i wiernie strzeże Spajki swojego pana. :cool3: Nie ma to jak obrona. :cool3: Zmokła kurka bardzo ładnie powychodziła na zdjęciach. :loveu: Moja mordula. :loveu:
  20. Witam. :) Cała strona zdjęć! :cool3: :multi: Ahh radosny Bobiś. :loveu: Taki wesolutki ma pycholek. :) A ja widziałam muchę! :D Obrzydliwy jest ten kleszcz... brrr...
  21. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Witam :) No tak Bono dalej Cie kocha:D Fotki jutro:)[/COLOR][/quote] Witam. :) Ojej, mój biedny Bonuś, życzę mu zdrówka i lepszego samopoczucia. :) Biedaczek, musi się z tym męczyć. :( Ale mu na pewno po tych lekach przejdzie. ;) Hura, Bono nadal mnie kocha! :multi: :loveu::loveu::loveu: Będziemy czekać cierpliwie na fotki. :)
  22. To, że psy w schronisku są przygnębione nie znaczy, że są stare. Wiele ludzi myśli inaczej. :roll:
×
×
  • Create New...