Jeszcze nie wiem dokładnie, zależy od nauczycieli. Jak dostanę z jednego przedmiotu choć jedną ocenę w dół to nie będzie paska, choć na niego liczę. :cool3: Nie wiem czy się uda, ale mam nadzieję, że tak.
A u Ciebie, Majaczeńko? :D
Aducha wracaj już! :buzi: