Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hej :D Jak tam po imprezie? :lol::evil_lol: Cudowne psy :loveu: Czekam na więcej fot :D A i ja też mam fbl :lol:
  2. Hejo :D Widzę, że Anula już poszła, ale i tak będzie imprezaaa :loveu: Ale się nagadałyście :evil_lol: EJ ja właśnie też ostatnio sukienkę założyłam, sama się sobie dziwię :lol:
  3. Heloł mamo :evil_lol: :loveu: No pewnie, ja zawsze zostaję do ostatniego momentu imprezy, a jak :cool3: Nie chce niczego ominąć :diabloti: Cudne zdjęcia :loveu: A dziś impreza u Anulki :loveu: Trzeba imprezować, póki możemy xD
  4. ostatnie piwko [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drinkbeer2.gif[/IMG] ostatni drinczek [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drink3.gif[/IMG] No i lulu, bo jutro znów imprezka i trzeba się wyspać :diabloti: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/7_11_5.gif[/IMG] :hand:
  5. oo będzie pewnie związane z rockiem, heavy metalem itd. :evil_lol:
  6. Łeee wszyscy już sobie idą i mnie samą zostawiają :placz: Co ja tu pocznę :placz: No cóż, najwyżej pójdę sobie.. ale z buteleczką :diabloti: "drink, no drugs" :evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drinknodrugs.gif[/IMG]
  7. Ok, jutro imprezka u Anulki :loveu::loveu::multi:
  8. Lody najlepsze zawsze i wszędzie, no i o każdej porze :evil_lol: Ej no, mamo, co tak wcześnie do spanka, dopiero impreza się zaczęła :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/champagne10.gif[/IMG] drinczka? :diabloti:
  9. Paaa, jutro impreza u Anulki :loveu::loveu: [IMG]http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/050/5024.jpg[/IMG] ktoś chce chipsy? :evil_lol:
  10. EJ no, a impreza się tak rozkręcała :placz::placz::placz:
  11. Haha no jakoś tak ich znalazłam :evil_lol::evil_lol: Fajne nie? :evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/DrunkAgain.gif[/IMG] no nie, czkawki dostałam.. xD LOOOOOOOOODYY :multi: :evil_lol:
  12. No pewnie że dobrze :loveu::loveu:
  13. A proszę bardzo :cool3: Patrzcie co znalazłam :evil_lol: Chyba mamy gości :evil_lol: [IMG]http://obrazki.joe.pl/sub_images/imprezowe-chomiki.gif[/IMG]
  14. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drinkbeer3.gif[/IMG] jeszcze jeeedeen! :evil_lol:
  15. Też jestem ciekawa :evil_lol:
  16. [IMG]http://monik92.blox.pl/resource/1556_1__1_.jpg[/IMG] Przyniosłam baloooooooooooony :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Mmm :loveu: A teraz wam pokażę, jak się tańczy :evil_lol: [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NDUxODE3NDAsNjk1NDMx&f=eee.gif[/IMG]
  18. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/GreenBeer0.gif[/IMG] No proszę, proszę, o bardzo fajnym kolorku i jakie pycha :cool3: :eviltong:
  19. Haha, Łapeczka już wie, co i jak :evil_lol::evil_lol: A może po piwku? :evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/BottomsUp.gif[/IMG]
  20. No pewnie, że będę, jakaś impreza "niedaleko" to ja już lecę :evil_lol::evil_lol:
  21. A no witam, witam :evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif[/IMG]
  22. Hej, hej, już jestem :D:D Ooo impreza u Anulci, ja się przyłączę na pewno :cool3::cool3::cool3::loveu:
  23. A nie wiem, jak chcesz :D:D IMPREZAaaa :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/Imprezowe/nowyrok3.gif[/IMG]
  24. Heloł, znów jestem :diabloti::diabloti::diabloti: Mamo, ta piosenka safri-duo, jak byłammała to jej wszędzie szukałam, ale nie znałam tytułu :placz::placz::placz: :cunao:
  25. Ejj ja zaraz wracam, wrócę gdzieś za niecałą godzinkę, ale wrócę na pewno :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...