Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Hmm duuużo się wypiło więc wiesz :diabloti: Ale się wytrzyma, nie takie rzeczy się przeżywało :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :drink1:
  2. No cóż, każdy ma swój gust, ale ta impreza ma być w toim stylu, więc wal śmiało :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/DrunkAgain.gif[/IMG] zaraz przeżyję wirtualnego kaca :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. No ja właśnie ostatnio tę piosenkę z green daya polubiłam :loveu: :loveu: :loveu:
  4. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/musicsmiley006.gif[/IMG] rock n roll :megagrin: :evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/band2.gif[/IMG] dawajcie wiecej piosenek! :evil_lol:
  5. Macie emo green daya :evil_lol::diabloti::lol: [url=http://www.youtube.com/watch?v=gNjiqygkBDw]YouTube - Green Day - 21 Guns[/url]
  6. No on jest fajny :D [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/000672828.gif[/IMG] ciasteczko? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:
  7. Ooo no no, coraz więcej facetów :cool3: :loveu: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/lollipop.gif[/IMG] ja już grzeczniej, z lizaczkiem w ręku :diabloti: [url=http://www.youtube.com/watch?v=Dz16Ia49B74]YouTube - Metro Station~Shake It Music Video[/url] haha, macie to :diabloti::diabloti:
  8. no no, mama zapodaje muzyczkami :evil_lol: :ylsuper::ylsuper::ylsuper:
  9. E tam, z chomikami obrazek był fajny :evil_lol: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/champagne.gif[/IMG] następny!! :diabloti:
  10. [IMG]http://www.firmavia.pl/lizaki.gif[/IMG] a teraz tak grzeczniej, macie po lizaczku :loveu: ... [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/sluze.gif[/IMG] szampanka? :evil_lol: GRATULACJE 900!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Haha no wiadomo :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: i do tego jak ubrana elegancko :diabloti: Loooody :loveu: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drinkbeer2.gif[/IMG] jeeee :loveu:
  12. Ooo jakie słodkości :loveu: [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drinkbeer3.gif[/IMG] piwka? :diabloti:
  13. Ooo ona była kiedyś moją ulubioną :D:D:D [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/GreenBeer0.gif[/IMG] piwkaaaa :D:D ?
  14. [IMG]http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo018.gif[/IMG] densujemyyyyyyy :lol::lol::lol:
  15. To się nazywa muzyka [IMG]http://bdudar.freehost.pl/emots/koncert.gif[/IMG] Ej właśnie, więcej muzyki :evil_lol::evil_lol: ! [IMG]http://bdudar.freehost.pl/emots/zabawa.gif[/IMG] tańczmy wszyscy :lol:
  16. Pijemyyyy [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/BottomsUp.gif[/IMG] A teraz zapodam moim tradycyjnym tańcem :cool1: [IMG]http://bdudar.freehost.pl/emots/dance.gif[/IMG]
  17. mm jakie drineczki, biorę tego zielonego :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.emotikony.friko.pl/emots/7upguy.gif[/IMG] lets deeenss :cool1:
  18. [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/waiter.gif[/IMG] idę serwować drineczki :evil_lol: ... [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/drunk.gif[/IMG]
  19. Patrzcie co wam jeszcze przytaszczyłam :diabloti: [IMG]http://www.alma24.pl/pr_images/5900259111531.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/280/c4baa09de2429e09.jpg[/IMG] [IMG]http://www.polmos.krakow.pl/produkty/krakowska.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti:
  20. Haha ale typy :evil_lol: [IMG]http://www.sylwesteroferty.pl/grafika/gif_1.gif[/IMG] nie zwracajcie uwagi na napis na szampanie :diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Hejo, przyszłam z balonem :evil_lol: [IMG]http://imgs.animeseuespaco.com/images/emo/Emo99.jpg[/IMG] I z drinczkiem też :diabloti: [IMG]http://www.aktywnisingle.pl/images/drinki3.jpg[/IMG]
  22. Ooo jesteś, a niedługo impreza... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Noo same imprezy w tym tygodniu :evil_lol: Ale cóż, trzeba trochę pobalować przed wrześniem :eviltong: Też dodałam i zostawiłam komentarz :D
  24. Hej ;) Fajne zdjęcia, Kabik chyba uwielbia przeskakiwać przez ten murek :eviltong:
  25. [quote name='Pestka']O witam, witam :loveu: Po imprezie? Kaca mam i lecze arbuzem :evil_lol: O widzicie ilu ludzi ma fbl, daj linka :cool3:[/QUOTE] Sorry, że tak długo nie odpisywałam, ale właśnie dodawałam nowe zdj. :lol: funnysmile.fbl.pl :eviltong: Oo to widze, że nie tylko ja mam kaca.. :evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...