Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. Ja osobiście uważam, że pies będący w miejscu publicznym nie ma prawa być agresywnym.... Nigdy, nie ważne czy dziecko podbiegnie specjalnie, czy psa nie zauważy i nie chciący poszturchnie, czy będzie chciało pogłaskać i nie zapyta (co oczywiście dla mnie jest nie do pomyślenia) ale dziecko 2-7 letnie nie myśli o konsekwencjach i to właśnie dorosły właściciel psa, skoro zdecydował się wyjść z nim do ludzi powinien być pewny swojego psa. Wiadomo, może warknąć gdy mu się coś nie spodoba, nawet kąsnąć ostrzegawczo w rękę ale na Boga, pies, który zostawia tyle ran na twarzy dziecka nie jest psem zrównoważonym! Równie dobrze chłopiec mógłby na psa niechcący wpaść i nawet matka stojąca 3 metry dalej by nie pomogła (chociaż osobiście nie wyobrażam sobie żeby tak małe dziecko było samo, chociażby na własnym podwórku a co dopiero na osiedlu....)
  2. śliczna :) Cieszę się, że wszystko dobrze u Was
  3. Proszę, dziś się skończyła aukcja, zaraz wznowię. Tekst można kopiować, ale jest dość długi, na inne portale proponowałabym go skrócić, ewentualnie kopiować to co jest na niebiesko grubą czcionką. http://allegro.pl/show_item.php?item=1207559846 Może chciałby ktoś za sponsorować Dosi wyróżnienie? Ja robiłam swego czasu Dosi sporo ogłoszeń, ale już pewnie wszystkie wygasły.... coś jej zrobię nowego.
  4. Z takimi trenerkami to na pewno wygryzą naszą kadrę i wygrają euro.Psy górą ;) śliczne psiaki....
  5. [quote name='modliszka84']Kacha zdązysz się jeszcze napracować ;)[/QUOTE] Wiem... ale jak już się beznadziejnie wkopałam to teraz będę sterczeć 8h w markecie i nic na to nie poradzę... Milion razy bardziej wolałabym biegać z psami. Ale jeśli ktoś chwilami najpierw mówi potem myśli to takie są tego efekty...;)
  6. Do odstrzału, no dzięki Magda.... Młody człowiek ze mnie, muszę jakoś zarabiać od czasu do czasu na własne potrzeby. A kicha totalna, bo mało płacą, ale cóż...:(
  7. [quote name='Karolajn88']Cześć dziewczyny:) Kilka dni temu rozmawiałam z jedna z Was w sprawie wolontariatu. Dowiedziałam się, że mam się zgłosić o 10 w sobotę w schronisku. Czy to nadal aktualne? Pozdrawiam, Karolina[/QUOTE] ze mną ;) Mnie niestety nie będzie, niespodziewanie mi możliwość zarobku wyskoczyła jednorazowo.... Nie wiem jak modliszka84 z piechcia15
  8. Mnie niestety nie będzie w sobotę bo idę roznosić ulotki...:(
  9. [quote name='piechcia15']tu mam jeszcze fotki Szarika, przydatne w allegro [url]http://img830.imageshack.us/gal.php?g=2444o.jpg[/url][/QUOTE] super, już podmieniam:)
  10. [quote name='łodzian3333']Bardzo dziękuje za informacje w środę będę wobec tego w schronisku i mam jeszcze jedno pytanie gdybym zapewniła pieskowi DT czy mogłabym liczyć na Wasza pomoc w ogłoszeniach?[/QUOTE] Pomogę ;) [quote name='piechcia15']no raczej tak:) aczkolwiek cioteczko ostatnio baaardzo leniwe są :mad::mad: sama widzisz że paru allegro nie mogę się doprosić :roll:[/QUOTE] Prawie każdy ( ;) ) potrzebuje czasem przerwy w tym co się robi, każdy ma też życie prywatne, które czasami zabiera więcej czasu niż by się chciało... Allegro: [URL="http://allegro.pl/szarik-mix-owczarek-przyjacielski-czeka-i1210674855.html"]Szarik[/URL], [URL="http://allegro.pl/foks-terrier-wesoly-i-lagodny-szuka-domu-i1210676126.html"]Foks,[/URL] [URL="http://allegro.pl/sambor-zdarzy-sie-cud-czy-umrze-samotny-pomoz-i1210678674.html"]Sambor,[/URL] [URL="http://allegro.pl/dallas-pies-ideal-spokojny-lagodny-wesoly-i1210679529.html"]Dallas,[/URL] [URL="http://allegro.pl/szila-zywiolowa-i-wesola-suczka-szuka-kompana-i1210890265.html"]Szila,[/URL] [URL="http://allegro.pl/maly-bajtus-czarny-kochany-pies-czeka-i1210890797.html"]Bajtek[/URL] - muszę tylko w niektóry zdjęcia pozmieniać.
  11. [quote name='agata51']Nic się nie zmieniło?[/QUOTE] Nic...:( Klifowi leci już 4 roczek:(
  12. [quote name='malawaszka']super - Kasia o tą własnie stronę chodzi :)[/QUOTE] Zawsze odsyłam tam osoby zainteresowane sznupkami jeżeli nic akurat u nas nie ma ;)
  13. [quote name='piechcia15']już jej znalazłam lokum:) koleżanka z Łodzi i okazuje się że mieszkają gdzieś niedaleko siebie, bo babeczka też jest z Łodzi:) Kasia, idziesz jutro do schronu?ten bence trzeba by zdjęcia zrobić, może wziąć na spacer, zobaczyć jak się miewa:( no i jednego jedynego kociaka wymiziać, bo sam biedak został:([/QUOTE] Biedny, ostatnio dość dużo u nich siedziałam, tylko 2 były... Co do jutra to ciężko mi powiedzieć, postaram się wpaść chociaż na chwilę z samego rana bo nie mam zbyt wiele czasu (zaległe urodziny muszę naszykować ;) ) a w poniedziałek planuje dłuższą wizytę. O Beni pamiętam
  14. [quote name='malawaszka']szkoda, że nie podałaś mu adresu mojej strony - Czupurek z Łodzi też na niej jest i masa innych sznupków :([/QUOTE] Strony sznupków w potrzebie którą masz w podpisie? Jeśli o nią chodzi, to ja ją właśnie podałam babce, której odszedł niedawno sznupek staruszek i chciała adoptować, ciekawe, czy znalazła jakiegoś dla siebie...
  15. Ja ją pamiętam ;) Pani zapłaci każdemu kto ją weźmie (prywatna osoba mile widziana), ale jedzenie chyba wolałaby mieć w cenie chociaż to pewnie jest do ustalenia, może część przyniesie? A puszki nie są drogie dla kotów jakoś strasznie....
  16. [quote name='matrioszka2']Dziękuję, że się odezwałaś.Buziak.:loveu:[/QUOTE] Nie ma za co. Od nas do Dobronia naprawdę jest rzut kamieniem, bliziutko. No i jeszcze nasza podopieczna tam mieszka. Trzymam kciuki ;)
  17. [quote name='kama210']dziewczyny , bardzo Was proszę o zrobienie zdjęć benkowi, jak najszybciej się da w miarę możliwości .. i jakieś dokładne info o nim... pies jest zgłoszony do bernardynów w potrzebie, ...napisałam też do fundacji Bernardyn - tylko tam obecnie trafiło do nich kilka psów w ciągu miesiąca ... .. zobaczymy ... ale info jak najwięcej potrzebne... z góry dziękuję ....[/QUOTE] Jak tylko któraś z nas czegoś się dowie to damy znać ;) Piechcia, a jak twoja stopa...?:( Ale żeś się załatwiła, Ty po prostu wykrakałaś ostatnio w sobotę, że się kiedyś o to załatwisz...:(
  18. Cioteczki ja raczej odpadam ze względów wiekowych ;) Z Pabianic jest jeszcze modliszka84 i piechcia15 napiszcie do nich pw, może któraś akurat będzie mogła, obie dziewczyny doświadczone w wizytach ;)
  19. [quote name='piechcia15']zależy ile trwają te wakacje... fajnie że takie psiaki też czasem znajdują domy:) trzeba o bernarydnie napisać do anety hmm jaki ona miała nick...[/QUOTE] O beniu napisałam na wątku szydłowca. Pani kota chce oddać na 3tyg, 10zł/doba czyli będzie jakieś 200zł. Bezproblemowa, podobno cały czas śpi.
  20. Do schroniska dziś trafiły 2 psy z szydłowca w tym piękny, ale ledwno trzymający się na łapach, masakrycznie wychudzony bernardyn. Poza tym wczoraj do adopcji po odsiedzeniu roku w schronie poszedł pies Paskal 2428, mix onka. Wzięli go młodzi ludzie, dom z ogrodem, chcieli starszego, spokojnego psa, który będzie z nimi jeździł samochodem na wycieczki, byli z nim na spacerze, spodobał się no i poszedł w świat :) Pani szuka też opiekuna dla swojej starszej kotki od 4 września ponieważ wyjeżdża na wakacje czy coś, płaci za pobyt zwierzaka. Pani Bożenka prosiła, żebyśmy dały jej znać czy kogoś mamy.
  21. Trzeba zrobić Dosi badania, szkoda tutaj spekulować na wątku jak sunia czeka i potrzebuje pomocy. Namówiłam mamę na zakup jednych perfum, które kiedyś wystawiałam na bazarku, więc wpadnie 60zł, które chce przeznaczyć dla Dosi.
  22. Ja też czytałam relację z którejś z łódzkich gazet.... dramat... :(
  23. oj Grzesiu..... tyle ogłoszeń i nic, ten pies to ma pecha w życiu
×
×
  • Create New...