-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Kraków - Owczarek pogryzł buzię pięcioletniego chłopca
kasia14 replied to Kinya's topic in Owczarek niemiecki
Ja osobiście uważam, że pies będący w miejscu publicznym nie ma prawa być agresywnym.... Nigdy, nie ważne czy dziecko podbiegnie specjalnie, czy psa nie zauważy i nie chciący poszturchnie, czy będzie chciało pogłaskać i nie zapyta (co oczywiście dla mnie jest nie do pomyślenia) ale dziecko 2-7 letnie nie myśli o konsekwencjach i to właśnie dorosły właściciel psa, skoro zdecydował się wyjść z nim do ludzi powinien być pewny swojego psa. Wiadomo, może warknąć gdy mu się coś nie spodoba, nawet kąsnąć ostrzegawczo w rękę ale na Boga, pies, który zostawia tyle ran na twarzy dziecka nie jest psem zrównoważonym! Równie dobrze chłopiec mógłby na psa niechcący wpaść i nawet matka stojąca 3 metry dalej by nie pomogła (chociaż osobiście nie wyobrażam sobie żeby tak małe dziecko było samo, chociażby na własnym podwórku a co dopiero na osiedlu....) -
Proszę, dziś się skończyła aukcja, zaraz wznowię. Tekst można kopiować, ale jest dość długi, na inne portale proponowałabym go skrócić, ewentualnie kopiować to co jest na niebiesko grubą czcionką. http://allegro.pl/show_item.php?item=1207559846 Może chciałby ktoś za sponsorować Dosi wyróżnienie? Ja robiłam swego czasu Dosi sporo ogłoszeń, ale już pewnie wszystkie wygasły.... coś jej zrobię nowego.
-
[quote name='modliszka84']Kacha zdązysz się jeszcze napracować ;)[/QUOTE] Wiem... ale jak już się beznadziejnie wkopałam to teraz będę sterczeć 8h w markecie i nic na to nie poradzę... Milion razy bardziej wolałabym biegać z psami. Ale jeśli ktoś chwilami najpierw mówi potem myśli to takie są tego efekty...;)
-
[quote name='Karolajn88']Cześć dziewczyny:) Kilka dni temu rozmawiałam z jedna z Was w sprawie wolontariatu. Dowiedziałam się, że mam się zgłosić o 10 w sobotę w schronisku. Czy to nadal aktualne? Pozdrawiam, Karolina[/QUOTE] ze mną ;) Mnie niestety nie będzie, niespodziewanie mi możliwość zarobku wyskoczyła jednorazowo.... Nie wiem jak modliszka84 z piechcia15
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ale śliczna:loveu: -
[quote name='łodzian3333']Bardzo dziękuje za informacje w środę będę wobec tego w schronisku i mam jeszcze jedno pytanie gdybym zapewniła pieskowi DT czy mogłabym liczyć na Wasza pomoc w ogłoszeniach?[/QUOTE] Pomogę ;) [quote name='piechcia15']no raczej tak:) aczkolwiek cioteczko ostatnio baaardzo leniwe są :mad::mad: sama widzisz że paru allegro nie mogę się doprosić :roll:[/QUOTE] Prawie każdy ( ;) ) potrzebuje czasem przerwy w tym co się robi, każdy ma też życie prywatne, które czasami zabiera więcej czasu niż by się chciało... Allegro: [URL="http://allegro.pl/szarik-mix-owczarek-przyjacielski-czeka-i1210674855.html"]Szarik[/URL], [URL="http://allegro.pl/foks-terrier-wesoly-i-lagodny-szuka-domu-i1210676126.html"]Foks,[/URL] [URL="http://allegro.pl/sambor-zdarzy-sie-cud-czy-umrze-samotny-pomoz-i1210678674.html"]Sambor,[/URL] [URL="http://allegro.pl/dallas-pies-ideal-spokojny-lagodny-wesoly-i1210679529.html"]Dallas,[/URL] [URL="http://allegro.pl/szila-zywiolowa-i-wesola-suczka-szuka-kompana-i1210890265.html"]Szila,[/URL] [URL="http://allegro.pl/maly-bajtus-czarny-kochany-pies-czeka-i1210890797.html"]Bajtek[/URL] - muszę tylko w niektóry zdjęcia pozmieniać.
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Nic się nie zmieniło?[/QUOTE] Nic...:( Klifowi leci już 4 roczek:( -
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
kasia14 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']super - Kasia o tą własnie stronę chodzi :)[/QUOTE] Zawsze odsyłam tam osoby zainteresowane sznupkami jeżeli nic akurat u nas nie ma ;) -
[quote name='piechcia15']już jej znalazłam lokum:) koleżanka z Łodzi i okazuje się że mieszkają gdzieś niedaleko siebie, bo babeczka też jest z Łodzi:) Kasia, idziesz jutro do schronu?ten bence trzeba by zdjęcia zrobić, może wziąć na spacer, zobaczyć jak się miewa:( no i jednego jedynego kociaka wymiziać, bo sam biedak został:([/QUOTE] Biedny, ostatnio dość dużo u nich siedziałam, tylko 2 były... Co do jutra to ciężko mi powiedzieć, postaram się wpaść chociaż na chwilę z samego rana bo nie mam zbyt wiele czasu (zaległe urodziny muszę naszykować ;) ) a w poniedziałek planuje dłuższą wizytę. O Beni pamiętam
-
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
kasia14 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']szkoda, że nie podałaś mu adresu mojej strony - Czupurek z Łodzi też na niej jest i masa innych sznupków :([/QUOTE] Strony sznupków w potrzebie którą masz w podpisie? Jeśli o nią chodzi, to ja ją właśnie podałam babce, której odszedł niedawno sznupek staruszek i chciała adoptować, ciekawe, czy znalazła jakiegoś dla siebie... -
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
kasia14 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Dziękuję, że się odezwałaś.Buziak.:loveu:[/QUOTE] Nie ma za co. Od nas do Dobronia naprawdę jest rzut kamieniem, bliziutko. No i jeszcze nasza podopieczna tam mieszka. Trzymam kciuki ;) -
[quote name='kama210']dziewczyny , bardzo Was proszę o zrobienie zdjęć benkowi, jak najszybciej się da w miarę możliwości .. i jakieś dokładne info o nim... pies jest zgłoszony do bernardynów w potrzebie, ...napisałam też do fundacji Bernardyn - tylko tam obecnie trafiło do nich kilka psów w ciągu miesiąca ... .. zobaczymy ... ale info jak najwięcej potrzebne... z góry dziękuję ....[/QUOTE] Jak tylko któraś z nas czegoś się dowie to damy znać ;) Piechcia, a jak twoja stopa...?:( Ale żeś się załatwiła, Ty po prostu wykrakałaś ostatnio w sobotę, że się kiedyś o to załatwisz...:(
-
Misia - rudo-biała, śliczna, malutka sunia szuka domu! Ma dom
kasia14 replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Cioteczki ja raczej odpadam ze względów wiekowych ;) Z Pabianic jest jeszcze modliszka84 i piechcia15 napiszcie do nich pw, może któraś akurat będzie mogła, obie dziewczyny doświadczone w wizytach ;) -
[quote name='piechcia15']zależy ile trwają te wakacje... fajnie że takie psiaki też czasem znajdują domy:) trzeba o bernarydnie napisać do anety hmm jaki ona miała nick...[/QUOTE] O beniu napisałam na wątku szydłowca. Pani kota chce oddać na 3tyg, 10zł/doba czyli będzie jakieś 200zł. Bezproblemowa, podobno cały czas śpi.
-
Do schroniska dziś trafiły 2 psy z szydłowca w tym piękny, ale ledwno trzymający się na łapach, masakrycznie wychudzony bernardyn. Poza tym wczoraj do adopcji po odsiedzeniu roku w schronie poszedł pies Paskal 2428, mix onka. Wzięli go młodzi ludzie, dom z ogrodem, chcieli starszego, spokojnego psa, który będzie z nimi jeździł samochodem na wycieczki, byli z nim na spacerze, spodobał się no i poszedł w świat :) Pani szuka też opiekuna dla swojej starszej kotki od 4 września ponieważ wyjeżdża na wakacje czy coś, płaci za pobyt zwierzaka. Pani Bożenka prosiła, żebyśmy dały jej znać czy kogoś mamy.
-
Trzeba zrobić Dosi badania, szkoda tutaj spekulować na wątku jak sunia czeka i potrzebuje pomocy. Namówiłam mamę na zakup jednych perfum, które kiedyś wystawiałam na bazarku, więc wpadnie 60zł, które chce przeznaczyć dla Dosi.
-
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
oj Grzesiu..... tyle ogłoszeń i nic, ten pies to ma pecha w życiu