-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
[quote name='piechcia15']kurcze zapomniałam o niej:( założę jej jutro wątek:( zapisze sobie aby znowu nie zapomnieć. Tylko chciałam ja najpierw poznać zanim cos o niej napiszemy, bo Patrycja mówiła że wcale nie jest taka gryząca, ona szczeka bo nie widzi i ten czarny pierun ja nakręca[/QUOTE] Może Patrycję już trochę zna? Ja próbowałam ją zagadać ale średnio mi wychodziło i nie ryzykowałam utraty palców, w biurze mi powiedzieli, żeby uważać co się przy Biedronce robi... ;) Ale nie można jej tak zostawić, nie wiele czasu jej zostało...:(
-
Wątek wznowiony, większość maluchów na pierwszej stronie, wszystko aktualne. Gdyby ktoś chciał pomóc w ogłoszeniach byłabym wdzięczna. Tekst można kopiować z 1 strony, są takie podstawowe, ale lepsze takie niż żadne. Część psów ma galerię. [COLOR=red]Myślę, że priorytetem jest znaleźć tymczas dla Biedronki.[/COLOR] Ma ok. 12 lat, jest psem właściwie nieadopcyjnym. Większość dnia przesypia, w stosunku do obcych jest niesympatyczna, szczeka i straszy zębami.... Kto będzie chciał zgryźliwą, starą babcię? W schronisku jest od sierpnia 2010r. Myślicie, że ma jeszcze szansę? [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2880.JPG"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2880.JPG.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2880.JPG"] [/URL] [/CENTER]
-
[quote name='tripti']bardzo dużo tekstu, nie da się ogarnąć wzrokiem za jednym zamachem. Do tego tytuł, ja jak czegoś szukam to wpisuje np chart, golden, a tu Dosia nie wyskoczy. I zdjęcia w miniaturce niezby zachęcające, może jednak takie z całą jej charcią sylwetką. Miniaturka i tytuł zmienione, tekst trochę skrócony. Generalnie każdy tekst trafia do kogoś innego, jednych wzruszy opisana cała historia psa i dlatego go zechcą dla innych to za dużo czytania i wolą opis w stylu ''Dosia lat 5, łagodna, towarzyska itd.''. Ale wydaje mi się, że jeżeli ktoś szuka psa to chciałby wiedzieć wszystko, ja przynajmniej bym chciała i łapią mnie wzruszające historie ;) http://allegro.pl/show_item.php?item=1394860727
-
ciele, pfy ;) Ja tam uważam, że wygląda słodko :) Bo wcześniej było w całości ale też nie było odzewu, to niech pobędzie trochę to i za kilka dni zmienię miniaturkę. Tylko się zastanawiam czy ludziom będzie się chciało tyle tekstu czytać....
-
Wyróżnione.... może tym razem się uda? Jeżeli coś zmienić, to piszcie http://allegro.pl/dobrze-wychowana-bezproblemowa-dosia-prosze-pomoz-i1394860727.html
-
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem, to jest Grzesiem zainteresowany dom w Niemczech i jest szansa, że Grzesiu tam pojedzie.... zobaczymy -
[quote name='modliszka84']oczywiście że pamiętam Kalinkę i Niko... przykro że Kalinki nie ma już na tym świecie, to była taka wspaniałą sunia. Zresztą gdyby nie ta adopcja to już dawno byłaby za TM.... :( A Niko był zawieziony rok temu, dokłądnie rano w Wigilię, taki mu się prezent trafił. Czy ta pani nie myśli nad towarzyszem dla Niko...?[/QUOTE] Wiesz co, nie miałam okazji zapytać, ale myślę, że jeżeli się zdecyduje to napewno się o tym dowiemy. Może chcą trochę odpocząć zanim wezmą kolejnego? W końcu Kalina bardzo długo chorowała przez co pochłonęła masę kasy. Ale miała dużo szczęścia, bo w sumie wzięli ją w ostatniej chwili. W każdym razie niedługo napomknę, że psiaki czekają, bo dom dobry, szkoda, żeby się 'marnował'...
-
Aga pewnie pamiętasz jeszcze Kalinke, starszą sunie mix.owczarka belgijskiego? Odeszła jakiś czas temu za TM, niestety nie sama, musieli jej w tym pomóc:( Bardzo długo chorowała, szczególnie na nerki. Natomiast Niko, adoptowany przez nich rok temu, jakoś właśnie w Wigilię chyba jak dobrze pamiętam go wiozłyśmy do nich ma się dobrze, wszystko ok u niego.
-
Bardzo się cieszę Dota, że jednak wam się udało! Gratuluje!
-
Sponsorzy, w zamian za reklamę. Ale wiadomo, jedne akcje są uczciwe, drugie nie.... [URL]http://ostrow.schronisko.net/aktualnosci-3725.html[/URL] Ja jeszcze nie wiem, bo jak będzie tak zimno to nie wiem czy wyjdę z domu.... zima nie sprzyja nam, psom również :( A jak myślisz, za długi czas będzie odwołanie twojego braku...?:-(:shake:
-
A może któraś z warszawskich gazety wydrukowałaby ogłoszenie Dosi? Ktoś się orientuje jakie tam są gazety, które bezpłatnie by się na to zgodziły? Typu Dziennik itd.... Może ktoś ma znajomości lub doświadczenie w załatwianiu takich rzeczy?
-
[COLOR=red]Kubuś [/COLOR]to jeszcze psie dziecko. Szczeniak, który zamiast poznawać świata znajduje się w psim horrorze. Mimo to Kubuś, jak na 6 miesięcznego psa przystało jest wesoły, ciekawy świata, żywiołowy, chętny do zabaw i pieszczot. Uwielbia ruch i spacery, uczy się chodzić na smyczy. Jest zgodny z innymi psami. Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi i tęskni za nimi, siedząc całe dnie zamknięty w małym boksie. Będzie psem średniego wzrostu. [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2945%203.JPG.jpg[/IMG] [COLOR=red]Szanel[/COLOR] to mała, subtelna i nieśmiała suczka w typie jamnika. Ma dopiero rok, ale wie już co to strach i porzucenie. Szanel jest suczką bardzo łagodną i towarzyską, niepewnie liże rękę osoby, która podaruje jej chociaż odrobinę zainteresowania a jej oczy przepełnione są nadzieją, że może tym razem jej się uda. Szanel pilnie poszukuje domu, ponieważ źle znosi mrozy w zimnym, schroniskowym boksie. Uczy się chodzić na smyczy i chętnie wychodzi na spacery. Jest zgodna z innymi psami. [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2859b.jpg.jpg[/IMG] [COLOR=red] [/COLOR] [COLOR=red]Rudi [/COLOR]2734 ma ok. roku. Jest psem wesołym, towarzyskim i żywiołowym. Lubi wspólne zabawy, jest aktywny, uwielbia spacery. Potrafi chodzić na smyczy. W stosunku do ludzi to pies przyjacielski i łagodny, chętnie poddaje się pieszczotom za którymi nieustannie tęskni. Rudi jest zgodny z innymi psami. Został wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. Idealnie sprawdzi się u ludzi aktywnych, może zamieszkać zarówno w bloku jak i w domu z ogrodem. To, jak spędzi resztę życia zależy tylko od Ciebie! [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2734c.JPG.jpg[/IMG][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2734c.JPG"] [/URL] [/LEFT] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2859b.jpg"] [/URL] [/LEFT] [COLOR=red]Szeryf [/COLOR]jest mieszańcem owczarka niemieckiego długowłosego. Ma ok. 1-2 lat. Jest łagodnym, przyjaznym i energiczny psem. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, chętnie wychodzi na spacery.Jest aktywny, wesoły. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia. Będzie dobrym stróżem i przyjacielem rodziny. [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2980c.JPG.jpg[/IMG][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2980c.JPG"] [/URL] [/LEFT] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2945%203.JPG"] [/URL] [/LEFT]
-
Opisy ' świąteczne' :( Wstęp jeden do każdego z opisów, potem poszczególne psiaki. Gdyby ktoś mógł pomóc z ogłoszeniami było by fajnie. Może piechcia przeznacz jeden post na psy, które potrzebują ogłoszeń, opis + galeria? Żeby ktoś, kto wchodzi mógł nam pomóc? no sama nie wiem..... [B]Święta. Ciepła i przyjazna atmosfera, uśmiechy, życzenia. Jest jednak takie miejsce, w którym nie chciałbyś się znaleźć w Wigilijny wieczór. Wedle przypowieści nawet zwierzęta w ten dzień przemawiają ludzkim głosem. Ale historia, którą chcą opowiedzieć światu nie jest wesoła. Ból, strach, niezrozumienie, samotność, zimno i głód. Odsiadują wyrok za swoją niewinność, nieodpowiedzialność byłych właścicieli . Nie raz latami nie wychodzą z małego boksu. Mieszkają w miejscu zapomnianym przez świat i tak też odchodzą, po cichu, jeden po drugim. Jednak właśnie Ty możesz uratować któregoś z nich i dać mu w prezencie coś najcenniejszego : nowe życie. W zamian odda Ci swoje małe, wierne serce. Nie bój się pokochać psa ze schroniska. [/B] [COLOR=red]Duszek [/COLOR]ma ok. 6 lat. Jest małym, przyjaznym, towarzyskim i łagodny pieskiem. Lubi kontakt z ludźmi, chętnie wychodzi na spacery, potrafi chodzić na smyczy. Lubi pieszczoty. Jest zgodny z innymi psami. Poszukuje dla siebie ciepłego mieszkania pełnego miłości. Jest zaszczepiony, wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. [LEFT][LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2891b.jpg.jpg[/IMG] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2891b.jpg"] [/URL][/LEFT] [COLOR=red] Twix[/COLOR] to malutki, młody, ok. roczny piesek, który kompletnie nie radzi sobie w schronisku. Jest przestraszony i wycofany. Uczy się chodzić na smyczy. Jest zgodny z innymi psami. Wykastrowany. Twix jest bardzo łagodny i przyjacielski, nie ma w nim agresji. Potrzebuje chwili, aby otworzyć się przed nowym człowiekiem. Jeżeli dostanie szansę, będzie wspaniałym przyjacielem. Pozwól mu zaufać na nowo. [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2897a.jpg.jpg[/IMG] [LEFT] [COLOR=red]Fabio[/COLOR] ma raptem 2 lata. Jest wesołym, pogodnym psem w typie jamnika. Mimo całego zła, które go spotkało potrafi nadal cieszyć się życiem. Jednak zima nie sprzyja mu, Fabio bardzo marznie, buda z sianem to dla niego stanowczo za mało. Ten uroczy i łagodny pies poszukuje dla siebie ciepłego mieszkania i towarzystwa ludzi, którego bardzo mu brakuje. Fabio jest zgodny z innymi psami. Wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. Idelanie wkomponuje się w kanapę lub siedząc na kolanach umili zimowy wieczór. [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2922%205.jpg"][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2922%205.jpg.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2922%205.jpg"] [/URL] [/LEFT] [COLOR=red]Marlon[/COLOR] z umaszczenia przypomina miniaturowego bernardyna. Ma niespełna rok i jak na jego wiek przystało zachowuje się jak typowy psi dzieciak. Jest wesoły, towarzyski, łagodny, lubi ludzi i kontakt z nimi. Uwielbia pieszczoty. Chętnie wychodzi na spacery, jest ciekawy świata chociaż w poznawaniu jego bywa ostrożny. Uczy się chodzić na smyczy. Szuka przewodnika, który da mu miłość i pozwoli poznać świat. Jest zgodny z innymi psami, wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. Marlon będzie wspaniałym i pięknym przyjacielem rodziny. [LEFT] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2924%2010.JPG"][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2924%2010.JPG.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/LEFT]
-
Pabianice - amstaf z odciętą łapą - po wypadku - MA DOM!
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Piechcia, rozbawiłaś mnie do upadłego :evil_lol::eviltong: A Łatuś śliczny :) -
[quote name='Ewanka']Dostałam zwrot za sterylkę Dosieńki ......... ufff ;) dziękuję ![/QUOTE] cieszę się :)
-
Ewanko przelewy za sterylki poszły, daj znac, jak dojdzie do Ciebie na konto :)
-
Ewanko zwrot ma być wysłany na początku tego tygodnia....