Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. [quote name='piechcia15']kurcze zapomniałam o niej:( założę jej jutro wątek:( zapisze sobie aby znowu nie zapomnieć. Tylko chciałam ja najpierw poznać zanim cos o niej napiszemy, bo Patrycja mówiła że wcale nie jest taka gryząca, ona szczeka bo nie widzi i ten czarny pierun ja nakręca[/QUOTE] Może Patrycję już trochę zna? Ja próbowałam ją zagadać ale średnio mi wychodziło i nie ryzykowałam utraty palców, w biurze mi powiedzieli, żeby uważać co się przy Biedronce robi... ;) Ale nie można jej tak zostawić, nie wiele czasu jej zostało...:(
  2. Wątek wznowiony, większość maluchów na pierwszej stronie, wszystko aktualne. Gdyby ktoś chciał pomóc w ogłoszeniach byłabym wdzięczna. Tekst można kopiować z 1 strony, są takie podstawowe, ale lepsze takie niż żadne. Część psów ma galerię. [COLOR=red]Myślę, że priorytetem jest znaleźć tymczas dla Biedronki.[/COLOR] Ma ok. 12 lat, jest psem właściwie nieadopcyjnym. Większość dnia przesypia, w stosunku do obcych jest niesympatyczna, szczeka i straszy zębami.... Kto będzie chciał zgryźliwą, starą babcię? W schronisku jest od sierpnia 2010r. Myślicie, że ma jeszcze szansę? [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2880.JPG"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2880.JPG.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2880.JPG"] [/URL] [/CENTER]
  3. [quote name='tripti']bardzo dużo tekstu, nie da się ogarnąć wzrokiem za jednym zamachem. Do tego tytuł, ja jak czegoś szukam to wpisuje np chart, golden, a tu Dosia nie wyskoczy. I zdjęcia w miniaturce niezby zachęcające, może jednak takie z całą jej charcią sylwetką. Miniaturka i tytuł zmienione, tekst trochę skrócony. Generalnie każdy tekst trafia do kogoś innego, jednych wzruszy opisana cała historia psa i dlatego go zechcą dla innych to za dużo czytania i wolą opis w stylu ''Dosia lat 5, łagodna, towarzyska itd.''. Ale wydaje mi się, że jeżeli ktoś szuka psa to chciałby wiedzieć wszystko, ja przynajmniej bym chciała i łapią mnie wzruszające historie ;) http://allegro.pl/show_item.php?item=1394860727
  4. ciele, pfy ;) Ja tam uważam, że wygląda słodko :) Bo wcześniej było w całości ale też nie było odzewu, to niech pobędzie trochę to i za kilka dni zmienię miniaturkę. Tylko się zastanawiam czy ludziom będzie się chciało tyle tekstu czytać....
  5. Wyróżnione.... może tym razem się uda? Jeżeli coś zmienić, to piszcie http://allegro.pl/dobrze-wychowana-bezproblemowa-dosia-prosze-pomoz-i1394860727.html
  6. zawsze mi się wydawało, że dostają coś na uspokojenie, przynajmniej te najbardziej potrzebujące...? Mylę się?
  7. Dzisiaj pewnie pół schroniska jak nie całe będzie na lekach...:( Oh Bumiś....
  8. Życzę wszystkim, żeby rok 2011 był lepszy od obecnego, który, przynajmniej dla mnie, był beznadziejny. Psom wspaniałych, nowych domów... A wam dziewczyny dużo szczęścia i cierpliwości ;)
  9. Z tego co wiem, to jest Grzesiem zainteresowany dom w Niemczech i jest szansa, że Grzesiu tam pojedzie.... zobaczymy
  10. [quote name='modliszka84']oczywiście że pamiętam Kalinkę i Niko... przykro że Kalinki nie ma już na tym świecie, to była taka wspaniałą sunia. Zresztą gdyby nie ta adopcja to już dawno byłaby za TM.... :( A Niko był zawieziony rok temu, dokłądnie rano w Wigilię, taki mu się prezent trafił. Czy ta pani nie myśli nad towarzyszem dla Niko...?[/QUOTE] Wiesz co, nie miałam okazji zapytać, ale myślę, że jeżeli się zdecyduje to napewno się o tym dowiemy. Może chcą trochę odpocząć zanim wezmą kolejnego? W końcu Kalina bardzo długo chorowała przez co pochłonęła masę kasy. Ale miała dużo szczęścia, bo w sumie wzięli ją w ostatniej chwili. W każdym razie niedługo napomknę, że psiaki czekają, bo dom dobry, szkoda, żeby się 'marnował'...
  11. Aga pewnie pamiętasz jeszcze Kalinke, starszą sunie mix.owczarka belgijskiego? Odeszła jakiś czas temu za TM, niestety nie sama, musieli jej w tym pomóc:( Bardzo długo chorowała, szczególnie na nerki. Natomiast Niko, adoptowany przez nich rok temu, jakoś właśnie w Wigilię chyba jak dobrze pamiętam go wiozłyśmy do nich ma się dobrze, wszystko ok u niego.
  12. Jest śliczny. wizyta u weta obowiązkowa..... I odpowiedzialny dom
  13. Ode mnie mają e-zwierzak.pl i zaraz zrobię im allegro.
  14. Bardzo się cieszę Dota, że jednak wam się udało! Gratuluje!
  15. Sponsorzy, w zamian za reklamę. Ale wiadomo, jedne akcje są uczciwe, drugie nie.... [URL]http://ostrow.schronisko.net/aktualnosci-3725.html[/URL] Ja jeszcze nie wiem, bo jak będzie tak zimno to nie wiem czy wyjdę z domu.... zima nie sprzyja nam, psom również :( A jak myślisz, za długi czas będzie odwołanie twojego braku...?:-(:shake:
  16. Dziewczyny zapalcie świeczkę na choince i przekażcie dalej : za każdą zapaloną świeczkę schronisko w Ostrowie otrzyma 1zł, akcja trwa do 24 grudnia, gdzieś tu widziałam też wątek na dogo jej. [URL]http://www.naszachoinka.pl/[/URL]
  17. A może któraś z warszawskich gazety wydrukowałaby ogłoszenie Dosi? Ktoś się orientuje jakie tam są gazety, które bezpłatnie by się na to zgodziły? Typu Dziennik itd.... Może ktoś ma znajomości lub doświadczenie w załatwianiu takich rzeczy?
  18. [COLOR=red]Kubuś [/COLOR]to jeszcze psie dziecko. Szczeniak, który zamiast poznawać świata znajduje się w psim horrorze. Mimo to Kubuś, jak na 6 miesięcznego psa przystało jest wesoły, ciekawy świata, żywiołowy, chętny do zabaw i pieszczot. Uwielbia ruch i spacery, uczy się chodzić na smyczy. Jest zgodny z innymi psami. Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi i tęskni za nimi, siedząc całe dnie zamknięty w małym boksie. Będzie psem średniego wzrostu. [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2945%203.JPG.jpg[/IMG] [COLOR=red]Szanel[/COLOR] to mała, subtelna i nieśmiała suczka w typie jamnika. Ma dopiero rok, ale wie już co to strach i porzucenie. Szanel jest suczką bardzo łagodną i towarzyską, niepewnie liże rękę osoby, która podaruje jej chociaż odrobinę zainteresowania a jej oczy przepełnione są nadzieją, że może tym razem jej się uda. Szanel pilnie poszukuje domu, ponieważ źle znosi mrozy w zimnym, schroniskowym boksie. Uczy się chodzić na smyczy i chętnie wychodzi na spacery. Jest zgodna z innymi psami. [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2859b.jpg.jpg[/IMG] [COLOR=red] [/COLOR] [COLOR=red]Rudi [/COLOR]2734 ma ok. roku. Jest psem wesołym, towarzyskim i żywiołowym. Lubi wspólne zabawy, jest aktywny, uwielbia spacery. Potrafi chodzić na smyczy. W stosunku do ludzi to pies przyjacielski i łagodny, chętnie poddaje się pieszczotom za którymi nieustannie tęskni. Rudi jest zgodny z innymi psami. Został wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. Idealnie sprawdzi się u ludzi aktywnych, może zamieszkać zarówno w bloku jak i w domu z ogrodem. To, jak spędzi resztę życia zależy tylko od Ciebie! [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2734c.JPG.jpg[/IMG][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2734c.JPG"] [/URL] [/LEFT] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2859b.jpg"] [/URL] [/LEFT] [COLOR=red]Szeryf [/COLOR]jest mieszańcem owczarka niemieckiego długowłosego. Ma ok. 1-2 lat. Jest łagodnym, przyjaznym i energiczny psem. Bardzo lubi kontakt z ludźmi, chętnie wychodzi na spacery.Jest aktywny, wesoły. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia. Będzie dobrym stróżem i przyjacielem rodziny. [LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2980c.JPG.jpg[/IMG][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2980c.JPG"] [/URL] [/LEFT] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2945%203.JPG"] [/URL] [/LEFT]
  19. Opisy ' świąteczne' :( Wstęp jeden do każdego z opisów, potem poszczególne psiaki. Gdyby ktoś mógł pomóc z ogłoszeniami było by fajnie. Może piechcia przeznacz jeden post na psy, które potrzebują ogłoszeń, opis + galeria? Żeby ktoś, kto wchodzi mógł nam pomóc? no sama nie wiem..... [B]Święta. Ciepła i przyjazna atmosfera, uśmiechy, życzenia. Jest jednak takie miejsce, w którym nie chciałbyś się znaleźć w Wigilijny wieczór. Wedle przypowieści nawet zwierzęta w ten dzień przemawiają ludzkim głosem. Ale historia, którą chcą opowiedzieć światu nie jest wesoła. Ból, strach, niezrozumienie, samotność, zimno i głód. Odsiadują wyrok za swoją niewinność, nieodpowiedzialność byłych właścicieli . Nie raz latami nie wychodzą z małego boksu. Mieszkają w miejscu zapomnianym przez świat i tak też odchodzą, po cichu, jeden po drugim. Jednak właśnie Ty możesz uratować któregoś z nich i dać mu w prezencie coś najcenniejszego : nowe życie. W zamian odda Ci swoje małe, wierne serce. Nie bój się pokochać psa ze schroniska. [/B] [COLOR=red]Duszek [/COLOR]ma ok. 6 lat. Jest małym, przyjaznym, towarzyskim i łagodny pieskiem. Lubi kontakt z ludźmi, chętnie wychodzi na spacery, potrafi chodzić na smyczy. Lubi pieszczoty. Jest zgodny z innymi psami. Poszukuje dla siebie ciepłego mieszkania pełnego miłości. Jest zaszczepiony, wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. [LEFT][LEFT] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2891b.jpg.jpg[/IMG] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2891b.jpg"] [/URL][/LEFT] [COLOR=red] Twix[/COLOR] to malutki, młody, ok. roczny piesek, który kompletnie nie radzi sobie w schronisku. Jest przestraszony i wycofany. Uczy się chodzić na smyczy. Jest zgodny z innymi psami. Wykastrowany. Twix jest bardzo łagodny i przyjacielski, nie ma w nim agresji. Potrzebuje chwili, aby otworzyć się przed nowym człowiekiem. Jeżeli dostanie szansę, będzie wspaniałym przyjacielem. Pozwól mu zaufać na nowo. [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2897a.jpg.jpg[/IMG] [LEFT] [COLOR=red]Fabio[/COLOR] ma raptem 2 lata. Jest wesołym, pogodnym psem w typie jamnika. Mimo całego zła, które go spotkało potrafi nadal cieszyć się życiem. Jednak zima nie sprzyja mu, Fabio bardzo marznie, buda z sianem to dla niego stanowczo za mało. Ten uroczy i łagodny pies poszukuje dla siebie ciepłego mieszkania i towarzystwa ludzi, którego bardzo mu brakuje. Fabio jest zgodny z innymi psami. Wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. Idelanie wkomponuje się w kanapę lub siedząc na kolanach umili zimowy wieczór. [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2922%205.jpg"][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2922%205.jpg.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2922%205.jpg"] [/URL] [/LEFT] [COLOR=red]Marlon[/COLOR] z umaszczenia przypomina miniaturowego bernardyna. Ma niespełna rok i jak na jego wiek przystało zachowuje się jak typowy psi dzieciak. Jest wesoły, towarzyski, łagodny, lubi ludzi i kontakt z nimi. Uwielbia pieszczoty. Chętnie wychodzi na spacery, jest ciekawy świata chociaż w poznawaniu jego bywa ostrożny. Uczy się chodzić na smyczy. Szuka przewodnika, który da mu miłość i pozwoli poznać świat. Jest zgodny z innymi psami, wykastrowany, posiada książeczkę zdrowia. Marlon będzie wspaniałym i pięknym przyjacielem rodziny. [LEFT] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2924%2010.JPG"][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2924%2010.JPG.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/LEFT]
  20. Piechcia, rozbawiłaś mnie do upadłego :evil_lol::eviltong: A Łatuś śliczny :)
  21. Pozostaje się tylko cieszyć, że Roza jest w dobrych rękach i nie przechodzi ich sama...
  22. [quote name='Ewanka']Dostałam zwrot za sterylkę Dosieńki ......... ufff ;) dziękuję ![/QUOTE] cieszę się :)
  23. Ewanko przelewy za sterylki poszły, daj znac, jak dojdzie do Ciebie na konto :)
  24. Ewanko zwrot ma być wysłany na początku tego tygodnia....
×
×
  • Create New...