-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Sterylizują bezdomne suczki i suczki z domów tymczasowych/hoteli. Nie sterylizują na razie jedynie psów mających właścicieli, łącznie z suczkami z melin itp.
-
Nie wiem czy Piechcia albo Modliszka podejmą się wypisania na siebie Dosi bez pełnych deklaracji. Na dogo niestety najczęściej jest tak, że jak pies wyjdzie ze schronu to wszyscy znikają, bo już bezpieczny i ciężko wtedy zebrać deklarację. Tak ze schronu wyszedł od nas amstaff Drops i Semir i szczęście, że wtedy na naszym pabianickim koncie było trochę kasy, bo co miesiąc musieliśmy z niej dokładać ok. 200-250zł, sunia Sara też zadłużyła się na kilka stów i spłacałyśmy z naszych akcji. Chętnych do wpłat niestety nie było. Tylko, że teraz już nie mamy takiego zaplecza finansowego, więc....
-
Mam nadzieję, że nie.... IVV jak widzisz ciężko teraz zebrać deklarację na hotelik, mało kto przybywa na wątek chociażby wesorzeć duchowo (dziękuje tym, którzy odpowiedzieli na zaproszenia!)... Psów w potrzebie, chorych, zaniedbanych, bojących sie ludzi, z pseudo jest na pęczki, a ludzi którzy pomagają stosunkowo niedużo, jeszcze mniej z nich ma możliwość dawania domów tymczasowych, a bez tego niestety pomagać praktycznie się nie da:( Bo co z tego, że Dosia ma ogłoszenia, że my jesteśmy w schronie co tydzień, jak ona biedna i tak tam siedzi, tak samo wystraszona jak pierwszego dnia. Porażka:(
-
[quote name='modliszka84']Kasia, na aukcjezwierzat trzeba podac chyba numer tel i mail w tekscie ogłoszenia bo jest on dosteony dopiero po zalogowaniu...[/QUOTE] Aga ja podaje w tekście, ale to i tak się automatycznie zmienia....:(Spróbuje jeszcze jakoś inaczej wpisać, bez spacji albo nie wiem, pokombinuje....
-
Psie SZKIELETY Dogomanii-PROSZĘ MODaO DODATKOWE POSTY 2,3,4,5 na zdjecia
kasia14 replied to anita_happy's topic in Akcje
Dosieńka, karmiona chlebem ze smalcem.... [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2643b.jpg"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2643b.jpg.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/182555-*Dosia-SZKIELET-!Karmiona-chlebem-ze-smalcem!-Potrzebne-DEKLARACJ%C4%98-brakuje-160z%C5%82[/url]! -
Piechcia, oni szukają tylko swojego psa jak na razie. A, widzę, że obfociłaś już psy z Szydłowca i opisałaś ;) Aukcjezwierzat: Rudi [url]http://aukcjezwierzat.pl/index.php?page=auction_view&id=9695[/url] Florcia [url]http://aukcjezwierzat.pl/index.php?page=auction_view&id=9692[/url] Bokser Debi [url]http://aukcjezwierzat.pl/index.php?page=auction_view&id=9693[/url]
-
Kameralna - nie, sunia nie ma. To na pewno nie ta yoreczka, Ci ludzie byli wczoraj jak ja byłam ją obejrzeć, niestety. Ta sunia normalnie widzi. Oni ogólnie mieli pecha, bo ktoś znalazł sunie i czekał, zabierał ją do pracy do sklepu. No i ludzie przyszli że chcą ją zabrać, ale pani powiedziała, że nie bo tylko właścicielowi ją wyda. Więc za kilka dni ktoś przyszedł z książeczką zdrowia i powiedział, że to ich i zabrali. Państwo dowiedzieli się o tym kilka dni później, to na pewno była ich sunia, bo malutka i niewidoma całkiem:( Szkoda, do tej pory jej szukają, a ta pani nawet nie spisała nazwiska tych ludzi, tylko tyle wie, że samochód na numerach ze zgierza.... W schronisku byli obejrzeć malutką 5 minut po telefonie, że trafił york....
-
Sunia husky, ok. 1-2 letnia. Strasznie miła i sympatyczna, ale żywioł. Tylko by biegała i biegała, ostatecznie pływała i pływała, a jak już jest tak strasznie zmęczona ze nie ma siły biegać, zadowoli się kopaniem, ale bez przesady. Musi ewidentnie mieć zajęcia. Jest suczką ze sporym potencjałem. Ładnie chodzi na smyczy. [CENTER] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5894/15961282.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/3269/53757682.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7339/81275005.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7804/19564886.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/8937/75476108.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/1852/21870298.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4232/58260695.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
Byłam wczoraj w schronisku. Z ważnych rzeczy dowiedziałam się że [B]Misia z Szydłowca została adoptowana.[/B] Mamy przepiękną sunie Husky, płaczliwego Jamnika i zaniedbaną sunię 4 letnią Yorka. Mam zdjęcia całego towarzystwa, zaraz wstawię. Yoreczka, ma ok. 4 lat. Strasznie przestraszona schroniskiem, wiadomo. Ma chore oczko, ciekawe czy zginęła komuś czy właśnie to było powodem pozbycia się jej. Nie jest wychudzona, ale skołtuniona strasznie.... [CENTER] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/6918/86290677.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7822/67107482.jpg[/IMG] [LEFT]Jamniś, młody, strasznie płaczliwy. Bardzo ładny, świeci się cały, zadbany... może ktoś się zgłosi jednak po niego...? [CENTER] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1136/p1240439.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9311/p1240440.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER]
-
ja również tak zrozumiałam : jedzenie w cenie 9z/doba, a wet + jakbyśmy chciały jakąś dobrą, wysokoenergetyczną karmę czy coś w tym stylu to wtedy kupujemy i dajemy Igiełce. Zgadza się?
-
Nie jest źle ;) Od jakiegoś czasu jest też duży wybieg, narzekać nie możemy. Jest też filmik o schronisku: http://www.youtube.com/watch?v=EqQObqMLV3s Igiełka czyli wyżywienie zapewniamy suni same? Czy chodzi o specjalistyczną karmę, a takie podstawowe sunia miałaby u Ciebie?
-
Na dom czeka 4 letni, wesoły i przyjacielski bokser. Ładnie chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy. Wychudzony i wyniszczony. Został wykastrowany, czeka na nowy dom. Tel. 793 046 770 po godz. 17 [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2771c.JPG"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2771c.JPG.jpg[/IMG][/URL] [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2771a.JPG"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2771a.JPG.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2771a.JPG"] [/URL] [/CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2771c.JPG"] [/URL] [/CENTER]
-
Fajnie macie:) Małgosia kocha psy, oj kocha. Wszystkie by głaskała, karmiła, ale jak się wkurzy to potrafi wyciągnąć za 'ucho'. A pies głupi, i tak ją liże. Razem śpią (słodko:) ), jedzą. Ale bojaźliwy pies by na zawał przy niej padł, bo biega, śmieje się, piszczy, a psy za nią, skaczą na nią i szczekają, czasami przesadzą z zębami a ona z machaniem im przed pyskiem. Dom wariatów jak ja to mówię ;) Chociaż... może jakby zobaczyła, że pies się boi to byłaby spokojna, nie wiem, bo nasze oba są równo stuknięte i nawzajem się nakręcają. Ale jak są goście aniołki same w domu ;) A wracając do Dosi, teraz będzie już tylko lepiej. Czuje że uda się raz dwa wszystko ustalić. Jutro powysyłam pw do ciotek.
-
[CENTER] [CENTER] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2767.jpg"] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/2767.jpg.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/2767.jpg"] [/URL] [/CENTER] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B]Imię:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Edi [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Plec:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] pies [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Wiek: [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]1-2 lata [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Waga: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]ok. 4 kg. [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Miejsce:[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]Pabianice [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Sterylizacja: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]nie [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Stosunek do dzieci[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] nie znany [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do innych psow[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] pozytywny (psy, suki) [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Stosunek do kotow:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT] nieznany, można sprawdzić [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Dodatkowe informacje [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT]kiepsko radzi sobie w schronisku, strasznie tęskni za ludźmi.... [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Charakter: [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]Łagodnym towarzyski, chętnie wskakuje na kolana. Miła przytulanka. [FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][COLOR=magenta]Kontakt:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/FONT] 793 046 770 po godz. 17. [email][email protected][/email] PW : kasia14[FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/CENTER]
-
No przykro mi... Chociaż ja osobiście uważam, że dla Dosi lepszy byłby dom bez małych dzieci ( 0-4) przynajmniej na początku, no chyba, że wyjątkowo spokojnych. Pamiętajcie że jest lękliwą sunią a jej życie nie było sielanką. I nie chodzi mi o to że bałabym się o dzieci bo sądzę, że Dosia nic by nikomu nie zrobiła, tylko że mi dzieci kojarzą się z bieganiem, hałasem, zabawą a Dosi przydałby się spokój... Tak mi się wydaje.
-
[quote name='piechcia15']słuchajcie a co to jest to "kt" bo na wielu wątkach to spotykam:( :)[/QUOTE] To chyba skrót od 'która'. Ale pewna nie jestem. No dobrze, więc napisałam opisy dla : Florci, Rudiego, Boksera (nazwałam go Debi), Ediego i Szarika, znalazłam tekst Arki. Został mi tylko... Bajt, Julek, Gumiś, Maks, Irys, Remik, Max, Sonia, Dante, Moris, Pele, Cypis, Teoś, Skoti, Kargul, Poldek, Jetka, Tofik, Foks i tam jeszcze jakieś z 6 psiaków bez opisów i żadnych ogłoszeń, które z nami wychodziły. No i jeszcze z jakieś 20 bez ogłoszeń lub tylko z jakimś jednym, których mam opis typu Dallas. Pestka... :roll:
-
NIe....:( Z tego względu że teraz mała jest na antybiotyku, a poza tym moja mam chyba by na zawał padła jakbym ją wzięła do schroniska, a jak by się dowiedziała, że chcę na niej psy testować to w ogóle by mnie zabiła ;) , Poza tym Gosia się żadnych psów nie boi, ani brudu, pakuje jeszcze palce do buzi cokowiek by nie robiła. Generalnie jak to 2 latek. Sama bym mojego skarba nie zabrała na razie, za wcześnie. Odpada. Ale ja mogę poudawać dziecko, nie ma sprawy, mam już sporą wprawę, jak trochę się zniżę to może przejdzie? ;)
-
[quote name='piechcia15']zaraz będzie stała bo robię allegro:) i osobiście casting przeprowadzę:) kto to słyszał aby grzywek bezdomnym był!![/QUOTE] Ciotka chcesz tylko allegro czy robić resztę ogłoszeń? Ja mogę zrobić kompleciki dziś+jutro. Tylko czy się opłaca? bo się na pracuję a założę się, że z allegro ktoś zadzwoni i tak. Może opisik chcesz?
-
Piechcia to może zapisz sunie na sterylkę u nas. A o ktorej jutro będziesz?