-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
[quote name='piechcia15']a co to znaczy dziewczyny od amstafów?ktoś wiedział o ich wizycie i uzgadniały to z kimś? (ja/Aga) dalmatynka to ten mieszaniec co jest na stronie czy jeszcze inna? darmowe allegro mamy od miauczykotka , ale w sumie nie wiem czy mogę o tym mówić:) to jak masz czas to rób kasia gotowce ile wlezie a ja będę wklejała. a o szczeniakach że cos tam panuje to wiem, chyba ze to inne bo juz jeden padł wcześniej:( [....] [/QUOTE] Dalmatynka to ta mix, jest na stronie. Dwie panie które były u naszych astków są podobno z forum amstafów, tak mówiły. Orientowały się jakie mamy psy, jak mają na imię, ogólnie to chyba są z łodzi? Podobno miały być ostatnio już w sobotę jak była Aga. Zresztą, ja nie wiele wiem, bo ja się na tamtym forum nie udzielam, Aga może wie kto to... (?) Ogólnie ok. Powiedzcie mi, czy mam zakładać naszym psom facebooka?
-
W Pabianicach (ok. Łodzi) jest ok. 8-9 letni mieszaniec dalmatyńczyka. To spokojna, bezproblemowa, zgodna z innymi psami suczka. Szuka domu i zrozumienia na ostatnie lata... :( [LEFT] [URL="http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/original/3069.JPG"][/URL][IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3069.JPG.jpg[/IMG] [/LEFT]
-
Jest tyle psów, że w sumie niewiele zrobiłam dziś, bo tyle jest ich w boksach. Były na chwilę dziewczyny od amstafów, mają przyjść w sobotę. Jeden pies został odebrany przez właściciela. Jeden szczeniak ledwo żyje, była ich 5, takie małe wilczaste, zostały 2.... Cały czas są leczone i jeden na bank z tego wyjdzie, ale drugi leci przez ręce...:( Jest 8-9 letni dalmatyńczyk, suczka, strasznie smutna, zaraz ją pokaże dziewczyną od dalmatów. Suczka 3078 - bardzo sympatyczna, strasznie wychudzona. Jest w pokoju pracowników. Nieduża, dość nieśmiała na spacerze ale jak się rozkręci to iskierka. Młoda. Wygląda na to, że potrafi zachowywać czystość w domu a w każdym razie jak tylko ją wyprowadziłam skorzystała z toalety ;) [CENTER] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1593/30277058.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/7681/49738978.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3900/79479740.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7537/17469647.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/687/68344938.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
-
*Pabianice* Jagdterier 3,5 roku w schronisku
kasia14 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Czy Grześ już pojechał do domku?[/QUOTE] Niestety, Grzesiu nadal u nas. Nawet za granicą go nie chcą...:( -
Ok, jutro będę, postaram się ogarnąć zaległości...:( Możesz mi przypomnieć o co chodzi z darmowym allegro? Jak masz taką możliwość to zrobię opisy już w szablonie i wyślę ci gotowe kody. Również zauważyłam zmiany na stronie schronu ;) Z tym że filmik teraz zrobiłabym już lepszy, buu. Ale dobrze, że jest jakikolwiek. Co do fb to mam na to fajny pomysł a ten portal ma wielką moc że tak powiem. Z tym, że średnio się nad nim panuje, każdy może wejść, wie gdzie schronisko, ma dane, bo wszystko musi być wiarygodne więc każdy może na własną rękę podjechać teoretycznie i zabrać psa, więc ja bym proponowała prezentować psy - kundelki po sterylkach lub te w tymczasach. Wydaje mi się, że dobrze zaryzykować, bo raczej typowych ludzi ciemnych co by psy na łańcuch na zadupie wzięło nie ma jednak na tym portalu, pseudo na kundelki się nie łaszczy. No nie wiem, co myślicie? Bardzo wiele schronisk ma profil na fb. Poza tym to dobra reklama.
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie, też nie miałam pojęcia, że Wy to Wy :) -
Felek trafił do schroniska już kilka lat temu. Początkowo był nieufny, bał się mężczyzn. Z czasem zaufał pracownikom schroniska, chętnie wychodził na spacery, łagodny, kontaktowy, bezproblemowy. Mijały dni, ale nikt się po niego nie zgłaszał. Po blisko 2 latach zwątpiliśmy już w jego szanse na adopcje, Felek przez ten czas zmienił się i o ile z charakteru stał się psem idealnym bardzo się postarzał, posmutniał. I wtedy zdarzył się cud, przyszła rodzina, która zakochała się w nim mimo jego długiego pobytu u nas. To było jesienią 2008r. [B]4 dni temu Felek wrócił.[/B] Nie znam powodu jego ponownej bezdomności, jutro będę go odwiedzić, może czegoś się dowiem. Tak Felek wyglądał kiedyś [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/4672/1857e.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8470/1857f.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5333/1857d.jpg[/IMG] Tak dziś [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3076.jpg.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3076a.jpg.jpg[/IMG] [B]Docelowo szukamy dla Felka domu stałego, jednak najważniejsze jest, aby jak najszybciej zabrać do ze schroniska. więc tymczas dla niego byłby zbawieniem. Chwilowo przebywa w łazience aby miał ciepło, bo wszystkie boksy wewnętrzne są zajęte. Nie może tam jednak przebywać w nieskończoność :( Bardzo prosimy o pomoc.[/B] Felek został oceniony przez weta na ok. 7 lat. Jest wykastrowany. Zgodny z innymi psami. Tel. 793 046 770 po godz.17
-
Felek kiedyś miał swój wątek ale to bylo daaawno temu i nie był z tego co pamiętam odwiedzany. Nie wiem też kto założył, możliwe, że Justyna. W każdym razie założe mu zaraz nowy. edit. [url]http://www.dogomania.pl/threads/200826-Felek-malutki-pies-po-2-latach-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji.-Pomocy!-Tymczas-na-ju%C5%BC!-Pabianice?p=16169769#post16169769[/url]
-
Oj Feluś... :( Strasznie się postarzał. A pamiętam, że taka radość jak poszedł do adopcji, bo w sumie był już starszy, długo w schronie a tu ktoś przyszedł i go zechciał...:( Ja w schronie będę jutro, nie wiem, czy mamy jakiś wolont. do których mogę się uśmiechnąć czy nie chcą przyjść? Założyłam mu wątek, zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/200826-Felek-malutki-pies-po-2-latach-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji.-Pomocy!-Tymczas-na-ju%C5%BC!-Pabianice?p=16169769#post16169769[/url] Myślę i myślę, co by tu zrobić, żeby te adopcje ruszyły. Co sądzicie o założeniu naszemu schronu profilu na facebooku?
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
kasia14 replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Takie problemy to każdy by chciał mieć :) To ja też się wyżale, że w sobotę wyjeżdżam na narty a aktualnie leże chora w łóżku. Poza tym przyszlam na ciebie nakrzyczeć że zapomniałas o nas! Ba, nawet do mnie już nie piszesz, nieładnie ;) I przy okazji zapraszam na wątek psów malych z pabianic, myślę, że sie nie obrazisz ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/179003-MINI-NIEDU%C5%BBE-czyli-w%C4%85tek-zbiorczy-MA%C5%81YCH-PS%C3%93W-z-Pabianic!Prosimy-o-pomoc[/url]! -
Mam trochę rzeczy na bazarek z tym, że wyjeżdżam w sobotę, więc nie wiem czy bedę tam miała dostęp do netu i czy będę mogła go poprowadzić...;/ Są to dwie fajne, wielkie puszki do przechowywania karmy, ekologiczne torebki na zakupy z pedigree i whiskas oraz parę drobiazgów...
-
[quote name='Ewanka']Dosia pozdrawia w niedzielę :loveu: Piechciu, odpowiem na pw .............. nie udało się, masz pełną skrzynkę !!! Te sprawy nie dotyczą Dosi. Dosia jest dla mnie szczególną sunią, trzymam mocno kciuki za wspaniały DS. uff ;) Modliszka na Ciebie jest kontakt w allegro ;)
-
[quote name='modliszka84']Kaśka to my z wielką niecierpliwością czekamy na tą 18-tkę :P[/QUOTE] Hym, a to dlaczego? :) Ja wam powiem, że wcale się nie cieszę, w sumie, to jedyny plus jaki w tym widzę to możliwość posiadania prawka a co za tym idzie poruszania się samochodem (zakładając, że będę miała czym jeździć), bo mam zdecydowanie dość łażenia szczególnie zimą wieczorem....
-
Czekaj czekaj, jeszcze trochę i skończy się wypominanie mi, że ja NIEpełnoletnia ;P Jakby w życiu nie było ważniejszych rzeczy ;) A mnie znowu nie było, ciągle coś, zresztą nieważne, eh:( Cieszę się, że Duszek i Biedronka pojechały, niech im się wiedzie na zachodzie;) A na Grzesia się jednak nie zdecydowali?:(
-
Również bardzo bym chciała, aby Dosia znalazła swój dom. Mam nadzieję, że ktoś się odezwie....
-
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
kasia14 replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Biedronka. Ma ok. 12 lat, jest psem właściwie nieadopcyjnym. Większość dnia przesypia, w stosunku do obcych szczeka i straszy zębami.... Kto będzie chciał zgryźliwą, starą babcię? W schronisku jest od sierpnia 2010r.Malutka, bardzo słabo widzi, generalnie starowinka totalna. Do pracowników których zna jest łagodna. Generalnie jej zachowanie jest podyktowane strachem, w schronisku jest hałas, ciągle coś się dzieje a ona przez niedowidzenie itd kiepsko orientuje się w sytuacji. Nie ma szans na adopcję schroniskową. Jest psem naprawdę mini. edit. Biedronka pojechała do domu do Niemiec! :)- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with: