-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Myślę, że jest ok :) To znaczy bardzo ładny i nie ma tu zbędnych ceregieli więc nie bardzo wiem, co by tu skrócić. Ktoś, kto chce adoptować psa powinien znać jego historię i jak nie będzie mu się chciało czytać ogłoszenia to czy będzie miał czas na opiekę nad Iką...? Chociaż wiem, że dlugie tekstu niektórych zniechęcają.... trudno, szukamy tych wytrwałych nie? Tylko najważniejsze info o suni trzeba będzie pogrubić i już :)
-
Katarzyna napisze, tylko podaj podst. info o Ice ;) Co do sterylki, wet musi wystawić Ci fakturę na stowarzyszenie i skarbonka wyśle mu przelew, tylko to jest kilka dni opóźnienia - jeżeli nie zgodzą się czekać na kasę to ktoś musi wyłożyć pieniądze ( faktura nadal na stowarzyszenie), podaje się numer konta i skarbonka je Ci oddaje. Faktura na całą kwotę i całą opłaca- wysyła skarbonka, następnie my wysyłamy na konto skarbonki zwrot - tyle, ile uda nam się uzbierać. Dane Ci wyślę później na gadu.
-
[quote name='modliszka84']Ja się wciąż zastanawiam nad przejściem na wegetarianizm ale zastanawia mnie moja wieczna anemia[/QUOTE] Ja też chciałam przejść na wegetarianizm ale chyba bym nie przeżyła, już teraz moja waga pozostawia wiele do życzenia i myślę, że jakikolwiek jej spadek byłby niebezpieczny niestety:(
-
[quote name='piechcia15']super to ja juz z Katarzyną pogadam:D[/QUOTE] Już się uśmiechnęłam o częściowe dofinansowanie sterylki, czekam na odpowiedź ;) [B]edit. Możemy ciachać. Skarbonka dołoży nam brakującą kwotę![/B]:lol: Kto jeszcze da grosik aby nie obciążać bardzo skarbonki? Tam tyle suk jest do ciachnięcia...
-
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Piechcia a macie jakiś hotelik na oku który zgodziłby się ją przyjąć? Ile w ogóle kosztuje miesięczne utrzymanie takiego psiaka w hoteliku???[/QUOTE] Koszt hotelowania suczki tej wielkości to okolica 400zł, zależy w jakim hotelu bo ceny są od 12 do 15zł/doba -
Ja mam stałą deklarację w sterylkowej skarbonce, więc zwrócą nam 100% ale jeżeli mogę prosić osoby obecne na wątku o jakies pieniądze to byłoby fajnie - sterylka naszej Dosi nie była tania, Iki też nie będzie w porównianiu do cen, za jakie ciotki ciachają, przydałoby się nie obciążać tak skarbonki i chociaż część wyłożyć z naszej kasy. Magda a ile Ika waży? Może zamkniemy się w 200zł...?
-
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Za jakiś czas przypomnę o odnowieniu ogłoszeń. Ma w internecie, bylo w metrze. Możemy jeszcze wyróżnić allegro.... Chciałby ktoś pomóc finansowo? Innych pomysłów nie mam.... -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
śliczny, dziękujemy! :) -
[quote name='piechcia15']Kasia, tysiąc razy mówiłam, że zapłacę za allegro ze skarpety!! wrr[/QUOTE] Magda, ale po co obciążać i tak biedną skarpetę skoro ja mogę płacić za to co wystawiam? Jak będę miała coś w nadmiarze to wyślę Ci linki i wystawisz 'za darmo' ew. poproszę o zwrot. Aktualnie po prostu mam problem z pamięciom i wysłaniem przelewu - zablokowali mi konto, jak tylko wrócę z wyjazdu to wystawię aukcję ponownie. Możecie napisac co jest dalmatce? Czy któraś z Was wysłała info i fotki do Figi? Jeżeli nie to ja to zrobię, jak widać mam tu stały dostęp do netu
-
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Cisza.... oj co Saba z tobą będzie...? -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Sabunia czeka.... -
[B]Pimpek 2987 i Szanel 2859 mają ogłoszenia na :[/B] psy.pl przygarnijzwierzaka.pl nasipupile.pl petworld.pl adopcjapsa.pl e-zwierzak.pl morusek.pl szerlok.pl doadopcji.pl oraz[B] Fabio 2922[/B] na : przygarnijzwierzaka petworld adopcjapsa.pl gumtree - warszawa e-zwierzak.pl Gdyby ktoś mógłby zrobić Pimpkowi allegro byłoby fajnie, bo ja niestety mam aktualnie zablokowane...:( [B]Tekst do ogłoszeń[/B] [B]Pimpek[/B] to malutki, ok. 7-8 letni spokojny piesek. Z pewnością mieszkał ze starszą osobą, jest delikatny, bardzo lubi kontakt z człowiekiem, pieszczoty. Chętnie wychodzi na spacery, potrafi chodzić na smyczy, zgodny z innymi psaim. Cichy, łagodny, bezproblemowy. Pimpek jest wykastrowany. Szuka dobrego domu w którym znajdzie dla siebie odrobinę miejsca i miłości. Przebywa w schronisku dla zwierząt w którym jest zagubiony i przestraszony - to nie miejsce dla żadnego psa a w szczególności tak małego okruszka jak Pimpuś. Pamiętaj - adoptując psa ratujesz mu życie.
-
[quote name='piechcia15']j a tak żeby mi się nie nudziło to ledwo zataszczyłam klatkę do domu to sąsiadka przyszła błagać o pomoc bo na klatkę schodową ktoś wrzucił ratlerka. Wzięła go do domu ale jej kocica to morderca:( Gdzieś go na dziś komuś wcisnęli do opieki,ale facet nie ma nogi i mieszka na 4 pietrze:( obiecałam że postaram sie znaleźć mu jakiś DT. Basiu wiem że ty lubisz ratlerki :loveu: miałabyś kogoś chętnego?albo macie pomysł kto mógłby go przetrzymać awaryjnie??[/QUOTE] Spróbuj się dowiedzieć o nim czegoś więcej, wiek, zachowanie i zdjęcia koniecznie gdybyś zdobyła i mogła wysłać mi na pocztę było by super. Możliwe, że miałabym dla niej ds.
-
Wystarczy kliknąć w podpis Ewanki ;) Do innego hoteliku, domowego
-
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nic nie wiem, kontakt był podany na piechcia15 i modliszke84 - jak coś będzie się szykowało to napewno dziewczyny napiszą... Ale też jestem ciekawa, czy chociaż jeden tel. był...? -
[quote name='Basia Z.']Ona jutro rano ma zadzwonić. Jak to się dzieje, że niektóre pieski jadą do Niemiec - czy Niemcy oglądają stronę schroniska i wybierają konkretne psiaki dla siebie ? czy jakaś fundacja zabiera wybrane przez siebie psy , żeby przedstawić je do adopcji na terenie Niemiec ?[/QUOTE] Fundacja współpracująca ze schroniskiem ma swoją stronę i to na niej ludzie widzą/czytają o psach do adopcji. Jeżeli są chętni na adopcję fundacja zabiera psiaki do siebie i wydaje do nowych domów.
-
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']jak dla mnie to ona ma 8-9lat. Wzięta była jako szczeniak, a oddana po 6 latach służby czyli teraz będzie miała z 8lat. [U]Jesteś pewna Kasia że ma wpisaną datę 2000r?[/U]oni zawsze na wyrost piszą... aktywowałam dziś kilka ogłoszeń dziękujemy. Zapomniałam tylko wspomnieć aby może nie pisać o miejscowości:( albo pisać okolice Łodzi. Bo ludzie często sami jade i psa sobie zabierają:([/QUOTE] Tak ma wpisane na stronie, w papierach trzeba by sprawdzić ale powinno się zgadzać i z tego wynika, że oddana po 8 latach, tak zresztą napisałaś w pierwszym poście. Zresztą, mało istotne, ważne, że Saba jest wiekowa i pilnie potrzebuje jakiegokolwiek domu... :( -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Też się zastanawiam, kto ma takie szczęście do metra :) Ciekawe, czy ktokolwiek zadzwoni... -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dziękuje Martyna ;) [quote name='Monday']Jestem na zaproszenie kasi Ile w końcu saba ma lat? 8 czy 11????[/QUOTE] Saba miała ok. 8 lat jak zakładany był wątek - 2 lata temu. Generalnie w dokumentach schroniskowym ma wpisaną datę urodzin na 2000rok. -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Super :) Piechcia może wrzuć jakie Saba ma ogłoszenia do 1 postu