Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. Zaraz wystawię Dosi ponownie wyróżnione allegro w trochę innej wersji i wstawię link. Nie zrobiłam jeszcze drugiej wersji plakatu z odrywanymi kartkami, jutro się postaram, przepraszam. Na razie moge wysylać chętnym osobą na pocztę tamtą wersję bo nie potrafię wstawić tak ogólnie do pobrania tutaj. Poza tym z tego co wiem Dosia miała znowu wykupiony duży pakiet ogłoszeń.... edit. allegro wyróżnione jutro lub w poniedzialek bo nie wyrownali mi jeszcze rachunku...
  2. coś pięknego, patrzę, patrzę i napatrzeć się nie mogę. Coś fantastycznego przed snem. Radość bije z tych zdjęć, cudnie. ;) Dziękujemy :)
  3. Hm, jak na mój gust ona się od Ciebie uzależniła Magda.... I własnie dlatego znosi twoje rzeczy do siebie itd, sporo jest o tym w necie, poprzeglądaj sobie... Myślisz, że zajęłaby się takim kongiem Ika? Jeżeli tak i chciałabyś kupić to daj znać, dołożę się. Trzy światy masz z Ikunią widzę...
  4. Dobrze, to jutro wyślę drugą wersję bo dziś już nie zdążę ;) Zazwyczaj robilam z numerami tylko wtedy zdjęć jest mało, a Dosia taka cudna to chciałam ją pokazać ze wszystkich stron. Będą 2 wersje w takim razie. Numery faktycznie są bardzo pomocne i wygodne, chociaż wydaje mi się, że teraz większość przynajmniej młodszych osób i tak zapisuje kontakt w telefonie. Ale racja, dla Dosi szukamy kogoś trochę starszego, czyli karteczki moga się przydać ;)
  5. W końcu zrobiłam plakat dla Dosi, tylko nie za bardzo wiem jak go wstawić żeby każdy kto chce mógł sobie go pobrać i rozwiesić, dlatego wysłałam do modliszki i piechci, może będziecie dziewczyny wiedziały 'co z tym zrobić'. Wszelkie poprawki mile widziane. No i jest bez odrywanych numerów....
  6. kurcze, postaram sie jutro zrobic po południu plakat, przepraszam ze opoznienie
  7. Gordon jest niesamowity :) Tylko psy go rozpraszały, wszcześniej szlo mu jeszcze lepiej :)
  8. Normalny, podstawowy plakat mogę zrobić na jutro
  9. Trzeba się wziąć porządnie za naszą Dośkę... Wystawie jej znowu wyróżnione allegro tylko tym razem z podstawowym info, skoro jest historia nie działa na ludzi. Mam jeszcze prośbę, piechcia wstaw to do pierwszego postu bo skarbonka nam pomogła. Chciałam zachęcić do deklaracji, po 5 zł, dla nas to niewiele a dla skarbonki dużo. Każdy korzysta z akcji, zresztą wiele osób bardzo ją nadużywa a deklaracji nie przybywa, kasa się kończy, nie można już sterylizować suk od ręki, są długie kolejki i będą jeszcze większe... A sterylki to podstawa, lepiej zapobiegać niż potem ratować...
  10. ech... chociaż w sobotę Rudzinka załapała się na spacer
  11. [quote name='piechcia15']nie wiem ja juz nie mam pomysłu jak go wypromować. Myślę, że powinnyśmy zdjąć allegro na jakiś czas, bo myślę że się juz ludziom opatrzyło.:([/QUOTE] nie... nie zdejmujcie moim zdaniem. Ktoś kto już widział to za jakiś czas i tak jak zajrzy to go nie weźmie a w tym czasie może pojawić się ktoś nowy, wejdzie pierwszy raz i stwierdzi, że to właśnie TEN.
  12. Czyli bardzo dobrze się zapowiada. Rzadko kiedy są takie konkretne osoby chcące adoptować prosto ze schroniska. Trzymam kciuki.
  13. Cudnie :) Możesz Aga napisać coś więcej? W ogóle, przepraszam za moje nieobecności, mam nadzieje, że już niedługo uda mi się zmienić trochę plan tygodnia i zawitać na dobre w schronisku... Ogłoszenia obiecuje i film wkrótce, bo od 2tyg. nie miałam mojego komp. ze wszystkimi danymi - byl w naprawie i gościnnie korzystałam z brata więc ciężko było coś stworzyć. W poniedzałek na 3 dni wyjeżdżam a potem do roboty. Jak się nie poprawię to zobowiązuje was do sprowadzenia mnie na ziemie!
  14. Wiesz, ja tam się zastanawiałam, ale widzę, że nie spełniam kilku warunków, więc.... :evil_lol: Trzymam kicuki za dom dla szkraba!
  15. [quote name='piechcia15']hehe a może:) Kasiu a jak zakończyła się sprawa z tym szczeniakiem berneńczyka?została w swoim domu, czy wydana?[/QUOTE] berneńczyka? A to nie był przypadkiem niufek?
  16. dziękujemy w imieniu Rudzi... oby coś pomogło
  17. jeżeli Dosia dobrze reaguje na nią, to jestem jak najbardziej za zmianą na tańszą.
  18. Zastanawiam się, co tu z nią zrobić... Mógłby ktoś pomóc w ogłoszeniach? Rozsyłaniu wątku Rudzi?
  19. No i co z Tobą Rudzinko zrobimy...?
  20. [quote name='piechcia15']co tu taka cisza?juz wszyscy sobie poszli?[/QUOTE] mam nadzieję, że nie...:( No i co tu z Rudzią zrobić?
  21. Prawdopodobnie mam dobry dom dla bordera, przeglądam wątki ale jeśli byście coś mieli to proszę o pw, bo nie wszystkie wychwycę. Może być pies/suczka dorosła ale młoda.
  22. Się robi. Za dwa dni bodajże wygaśnie allegro to zrobię Dosi wyróżnienie, niech ma śliczna panienka.
×
×
  • Create New...