Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. Dobrze pamiętasz ;) O FB trzeba się do kogoś zwrócić...
  2. ehhh ....:( Ciągle pamiętam i ciągle coś innego się pojawia. Rudzia ślicznie wyszła. Przydałoby się odnowić jej allegro.
  3. [quote name='modliszka84'] Kasia - W spr. Kubusia zgłosili się z ogłoszenia. Dom w Łodzi, ogródek, 3 koty. Fajni ludzie.[/QUOTE] o, no to bardzo się cieszę, że ogłoszenia działają. Zaraz go pozdejmuje :)
  4. Wiem, że na borderke było dużo chętnych, ale szczegóły piechcia zna ;) Aga, a Kubuś pojechał przypadkiem? Czy z ogłoszeń ktoś się zgłosił?
  5. [quote name='piechcia15'] albo taki dziadunio bezimienny...:( [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3100.JPG.jpg[/IMG] Skarbek jedzie w sobotę, ale szczegółów jeszcze nie znam[/QUOTE] Ten bezimienny dziadek pewnie już nigdzie nie pojedzie, niestety nie wróżę mu długiego pobytu u nas. Obym się myliła.... Ale rozmawiałam ostatnio z pracownikami i mówili, że teraz to on już z budy nawet nie wychodzi, zapewne nie je zbyt wiele bo koledzy go objadają, skoro on nie przychodzi. Rozmawiałam z nim, tłumaczyłam, a on popatrzył smutnym wzrokiem, odwrócił się tyłem, zwinął w kłębek i spał, myślał.... Smutne...:( Skarbku trzymam kciuki! Zdjęcia koniecznie w nowym wydaniu Skarbka być muszą, nie ma innej opcji!
  6. Dziękujemy. Teraz byle do soboty, pójdziemy odwiedzić Bumisia.... Przydałoby mu się też trochę ogłoszeń. Naszej starusieńkiej Sabie i Skarbkowi udało się znaleźć dom dzięki ogłoszeniom i nie musiały jechać do hotelu, na który już zbieraliśmy.... Może i jemu się uda? Kto może pomóc?
  7. A. I tak sobie myślę, że można by zmienić trochę info o Bumisiu, chociaż jak uważacie... Bo tak, Bumiś jest u nas już 8 lat a nie 6, ma ok. 10. No i informacjie o charakterze na bardziej zachęcające niż te n fb, bo tamte są trochę nieaktualne : na spacery wychodzi już od dawna, jest psem bardzo kontaktowym, szybko się uczy, potrafi dobrze chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy : siad, podaj łapę, przyjdź... pamięta je od tylu lat :( przywiązuje się do opiekunów, lubi pieszczoty, zabawy. Bardzo łagodny, sympatyczny pies, zgadza się z sukami.
  8. [quote name='delfy2000']Są pytania o konto z FB... podajcie coś, chociaż na PW... Wpłaty prosimy kierować na poniższe konto: nr konta: 37 1140 2004 0000 3902 6530 4732 Piechowska Magda Pabianice 95-200 tytuł ''Bumiś'' + nick z dogo (jeśli to osoba z forum) Mam nadzieję, że piechcia mnie nie zabije za podanie publicznie konta, no ale... ono i tak jest wszędzie:) Co do przyszłego hotelu, leczenia Bumisia, myślę, że będzie kontaktowała się piechcia i to na nią trzeba poczekać z konkretnymi informacjami.
  9. [quote name='piechcia15'][B]błagam zobaczcie...legenda naszego schroniska powoli odchodzi...poddaje się[/B]:( Sabie się udało...a czy jemu zdążymy pomóc?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/136526-Bumerang-mix-wy%C5%BCe%C5%82-sznaucer-6-lat-w-schronisku.Zbi%C3%B3rka-deklaracji-na-hotelik!!?p=16420111#post16420111[/url][/QUOTE] Bardzo proszę, pomóżmy Bumkowi. To wyjątkowy pies z wyjątkową historią:( Proszę, wejdźcie na wątek, już sama Wasza obecność wiele daje.
  10. Równo 8 lat to mu stuknie w schronisku, dokładnie 7 marca.... Natomiast trafił jako młody, ok. 2 letni pies, czyli ma tak z 10.... Jak na tak dużego psa jak Bumek to już sporo moim zdaniem. I tak jak na takie warunki w jakich żyje, tak mało ruchu bo przecież na spacery wychodzi dopiero od jakiś 2 lat to nieźle się trzymał.... Niestety, już nie...:( Trzeba go zabrać. Zacznijmy go ogłaszać a w międzyczasie zbierajmy już deklarację na niego.
  11. Starość nie radość, Bumiś już wiekowy... ale jeszcze 2-3tyg. temu biegał wesoło jak wariat na wybiegu, ciężko mi w to uwierzyć....:( Jutro się wezmę za rozsyłanie wątku, przynajmniej mam już wprawę....:(
  12. Magda, kup jej kaganiec, najwyżej potem go opylisz na bazarku :P A jaki chcesz? Materiałowy? Skórzany?
  13. Pań z Krakowa jest dużo ;) Bardzo się cieszę z takiej opcji, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok. Swoją drogą zauważyłam, że takie psy w wyjątkowej potrzebnie często kogoś wzruszają i ludzie chętniej dają im domu, bez oka, zaniedbane, wychudzone itd. Najgorzej mają starsze, w pełni sprawne psy lub przeciętne kundelki.... przynajmniej tak wynika z moich obserwacji.... Trzymam kciuki. Wizyta P/A konieczna.
  14. Super:) Ja ze swojej strony mogę jedynie wspomóc ogłoszeniami jak już będzie na to czas. Co do fryzjera to mam 2 pomysły, w zależności o której mały miałby wyjazd, bo można go obstrzyc albo w schronisku jeżeli ktoś by się tego podjął, albo umówić go fryzjera z tym, że może być problem z terminem... (?) Jak Aga to widzisz? Żeby do Itske pojechał już w nowszej wersji, szczególnie, gdyby to miałaby być podróż pociągiem. Co do samego transportu to ja nie pomogę niestety, nawet jako osoba towarzysząca w drodze, chyba, że byłaby to godzina po 10.30.... Trzeba napisać do wszystkich dziewczyn z okolicy.
  15. Zrobiłam ogłoszenia naszej Dianie 2731 na: eoferty, kupsprzedaj, kupiepsa, polskastrefa, psy.pl , przygarnijzwierzaka, nasipupile, ojej, pajęczyna, petworld, pineska, adopcjepsa, e-zwierzak, morusek, aukcjezwierzat, kokosy, gumtree warszawa
  16. [quote name='Agmarek']Udało się?[/QUOTE] Udało:) Do domu pojechał Dallas, duży, ok. 10-11 letni pies od 3 lat mieszkający w schronisku.
  17. Ale ten czas leci... dopiero co pamiętam Miśka u nas. Bardzo się cieszę, że tak Wam się udało:) No i żeby Graff się dobrze chował!
  18. Dzięki za obecność:) Skarbek jest mały, ale czy zmieści się w 6kg to nie wiem....
  19. [quote name='bela51']A wysłałyscie link do malawaszki ? On taki kudlacz troche ?[/QUOTE] Wysyłałam.... Kurcze, dt dla małego to podstawa, on wygląda jak 7 nieszczęść. Zbyt długo w schronisku nie wytrzyma....:( Ale niestety nie mamy żadnego pomysłu, gdzie go umieścić... Dziękuje za przybycie.
  20. [B]Przepraszam, ale sprawa bardzo pilna[/B]. Błagam, zajrzyjcie chociaż [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3081c.jpg.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3081a.JPG.jpg[/IMG] Skarbek to ok. 10 letni pies, mieszaniec pudla z grzywaczem (?). Został wyrzucony jak śmieć na ulicę. Teraz przebywa w schronisku, niestety nie ma możliwości aby przebywał w boksach ogrzewanych. Skarbek mieszka w boksie na zewnątrz, niestety nie wie co to buda i cały czas[B] leży zwinięty w kłębek na poduszce, nawet w nocy przy -20*C![/B] Błagamy o pomoc, ten pies długo nie wytrzyma… [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/2031...T-DS-potrzebne[/URL]
  21. Błagamy o pomoc! [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3081c.jpg.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko-pabianice.eu//images/rsgallery/display/3081a.JPG.jpg[/IMG] Skarbek to ok. 10 letni pies, mieszaniec pudla z grzywaczem (?). Został wyrzucony jak śmieć na ulicę. Teraz przebywa w schronisku, niestety nie ma możliwości aby przebywał w boksach ogrzewanych. Skarbek mieszka w boksie na zewnątrz, niestety nie wie co to buda i cały czas[B] leży zwinięty w kłębek na poduszce, nawet w nocy przy -20*C![/B] Błagamy o pomoc, ten pies długo nie wytrzyma… [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne"]http://www.dogomania.pl/threads/2031...T-DS-potrzebne[/URL]
  22. Błagamy o pomoc! Skarbek to ok. 10 letni pies, mieszaniec pudla z grzywaczem (?). Został wyrzucony jak śmieć na ulicę. Teraz przebywa w schronisku, niestety nie ma możliwości aby przebywał w boksach ogrzewanych. Skarbek mieszka w boksie na zewnątrz, niestety nie wie co to buda i cały czas leży zwinięty w kłębek na poduszce, nawet w nocy przy -20*C! Błagamy o pomoc, ten pies długo nie wytrzyma… http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne
  23. [quote name='modliszka84']Nie znam tych psów. A która to Kesi??[/QUOTE] Kesi to ta [URL]http://allegro.pl/mloda-sliczna-wyjatkowej-urody-kesi-szuka-domu-i1477261456.html[/URL] Magda, a kesi jest zarezerwowana przez ciebie, czy ktoś przyszedł do schronu i ja zarezerwował? wiadomo coś? Dużo psów poszło co siedziało dużej widzę po numerkach - to do niemiec czy po prostu było trochę adopcji? 2792 np. pewnie znałyśmy bo tyle w schronie siedział. 3078 to Fusia - mała, młoda terrierkowata suczka. Ona była przez pewien czas u pracowników, gdzieś wstawiałam jej zdjęcia. Z allegro dostaje już ******* bo 5 dzień próbuje edytować nieaktualne aukcje i albo w ogóle nie działa mi opcja zmień albo w trakcie zmian odmawia mi ich zapisania i robota idzie w las ładnie mówiąc, więc nic nie mogę zrobić. A opisów mam pełno na kompie. Można je gdzieś wrzucić to wam byłoby łatwiej robić jakieś ogłoszenia. Może Magda poproś moda o dodatkowe posty, ja uporządkuje na kompie wszystko i Ci wyślę.
  24. Mam dla niektórych opisy, powystawiam im allegro, ale gdyby ktoś któregoś chciał to pisać, wyślę ;) Zdjęcia Foksa rzeczywiście zmienię, bo tyle czasu nikt nie dzwoni, może to coś pomoże?....:(
  25. Mój kot Kapsel poszedł dziś do adopcji. W sumie szybo się rozegrało, pani zadzwoniła, była zdecydowana więc kazałam przyjechać. Jednak adopcja kota to nie to samo co psa. Pani jest z łodzi, kot będzie cały czas w mieszkaniu, nie mają innych zwierząt. Myślę, że będzie ok, gdyby coś się działo to powiedziałam, że przyjmę go z powrotem, ale pani stwierdziła, że nie będzie takiej potrzeby raczej. Z innych pozytywnych wieści dla osób, które czytają nasz wątek i interesują sie losem podopiecznych dziś do adopcji po 3 latach w schronie poszedł staruszek Dallas, zamieszkał razem z również ''naszym'' Niko adoptowanym 2 lata temu.
×
×
  • Create New...