Jump to content
Dogomania

kasia14

Members
  • Posts

    5226
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasia14

  1. Wyróżnię Dosi jeszcze raz allegro. Trzeba jej poodnawiać ogłoszenia albo wykupić nowe na bazarku. Ewanko w jakiej okolicy mieszkasz? Chodzi mi o najbliższe duże miasto. Czy mogłabyś zaproponować jakąś miejscową gazetę? Przydałoby się ją poogłaszać w prasie. W psich gazetach ogłoszenia są drogie i mam wrażenie, że malo skuteczne.... dlatego proponowałabym uderzyć do normalnych gazet.... Ma ktoś jakieś znajomości....? Dosia, czas do domu....
  2. Pichcia podrzuciłaś tekst do Paji i kontakt?
  3. [quote name='modliszka84']wow świetnie , wyglada na to ze sie zadomowił :)[/QUOTE] No to się cieszę bardzo :) Wygląda pięknie Bumiś. Aniu, śliczne robisz zdjęcia:)
  4. Dziś na spacerze były : Ksera, Poker, Paladyn, Szarik, Klif, Diana, Ruda, Amur, Makao, Mery, Emma, Strusiek(u mnie Koki), 3105, 3055, Pafanka z kimś z boksu (?) i jeszcze jeden pies ze szpitala... Do Niemiec pojechało 5 psów.
  5. Dziękuje. Do kiedy trzeba dostarczyć tekst? Dziś Ruda była na spacerze, ale coś z nią nie tak. Może miała po prostu gorszy dzień... smutna strasznie była, nie chciała się bawić ani biegać, jak nie Rudzinka nasza.... Mam nadzieję, że nic jej nie jest.
  6. przypominam o rudej... gdyby ktoś mógłby mi pomóc w rozyslaniu wątku byłabym wdzięczna
  7. Dzięki wielkie. Wiecie może, kto mógłby pomóc w ogłoszeniach....? Albo ewentualnie o jakimś ogłoszeniowym bazarku fajnym?
  8. Niektórym już podesłałam, ale nie wszystkim, nie orientuje się kto jest od astków...:( Pomoże ktoś?
  9. Wieczorem przeczytam historię Lenki. Niestety nie mogę wspomóc finansowo...:(
  10. Dziękuje wam za przybycie! Mam nadzieję, że teraz Rudzia nie będzie już zapomina i że to pierwszy krok w drodze do szukania jej domu :) Zrobiłam Rudzi ogłoszenia na dogo. [url]http://www.dogomania.pl/site/ads/id/206/[/url]
  11. Dzięki za przybycie, mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej u ślicznotki i coś razem wymyślimy. Jutro napiszę nowy tekst do ogłoszeń i kontynuuje wysyłanie zaproszeń, dziś uciekam spać....
  12. [quote name='Buell']Rudzia wygląda jak siostrzyczka mojego tymczaska Borysa! Śliczna jest! Mala ma wątki na AST'owych forach?[/QUOTE] Obawiam się, że nie a przynajmniej nikt nie mówił, że to robi. Chyba, że Modliszka jej założyła i się nie pochwaliła....
  13. [quote name='Marycha35']jasna sprawka, już się zabieram, zacznę od swoich znajomych:) damy radę, trzeba suńkę do domku kochającego wyekspediować![/QUOTE] dziękuje:loveu:
  14. [quote name='Marycha35']dziewczynki dzięki za zaproszenie, słów brak, taka suńka śliczna, porzucona, co za kanalia jej to zafundowała!! Trzeba rozesłać wątek![/QUOTE] Witam pierwszego gościa :) Jeżeli mogłabyś mi pomóc w rozsyłaniu Rudzi, byłoby super :)
  15. [quote name='piechcia15']nie aż tak dawno bo teraz jakoś któraś z was zakładała[/QUOTE] Ja miałam założyć, ale koniec końców tego nie zrobiłam. Nie przypominam sobie, żeby ktoś założył, chyba zakończyło się na rozmowach. Ale mogę się mylić.... (?)
  16. [quote name='piechcia15']jeszcze nikt nie dzwonił, ale czekam:) baaardzo dziękujemy za ogłoszenia dla staruszków. My gdzieś mieliśmy wogóle watek staruszków pabianickich no nie dziewuszki? można by go zreanimować.[/QUOTE] Przed porządkami dogo był, ale to dawnooo temu było. Raczej nie ma szans, żeby go odnaleźć. Trzeba by założyć nowy
  17. W czwartek wielki dzień. Nie obiecuję, że będę, ale jest taka szansa. Zobaczymy. Gdyby coś to dacie radę, a jak bym była to go chociaż wymęczę wcześniej :)
  18. Wiadomo, transporter obowiązkowy dla suni. Gdyby był jakiś problem to możliwe, że mogłabym być w czwartek w schronisku, z tym, że zależy w jakich godzinach.
  19. Dziewczyny prześlijcie mi na pocztę zdjęcia w stylu metamorfozy - chciałabym zrobić filmik, a dokładniej 2. Jeden o schronisku, bo ten co jest nie nadaje się na stronę schroniska, znaczy się, teraz zrobię lepszy:) A drugi może zachęci do adopcji...? Tylko potrzebuje materiały, więc jak coś macie to proszę na pocztę
  20. Bumiś zgadza się z sukami ;) Chociaż ma swój boks od dawien dawna i tylko od święta dostaje koleżanki, jak nie ma miejsca w schronisku, tak to jest sam. Jeszcze żadnej nie zjadł :)
  21. Super, widzę, że tfu tfu adopcje coś ruszyły ostatnio. A też miałam o nią zapytanie, no ale cóż.... ;)
  22. Dziewczyny czy ta sunia (Kesi) poszła do adopcji? [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8241/p1010229l.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...