-
Posts
5226 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasia14
-
Wyróżnię Dosi jeszcze raz allegro. Trzeba jej poodnawiać ogłoszenia albo wykupić nowe na bazarku. Ewanko w jakiej okolicy mieszkasz? Chodzi mi o najbliższe duże miasto. Czy mogłabyś zaproponować jakąś miejscową gazetę? Przydałoby się ją poogłaszać w prasie. W psich gazetach ogłoszenia są drogie i mam wrażenie, że malo skuteczne.... dlatego proponowałabym uderzyć do normalnych gazet.... Ma ktoś jakieś znajomości....? Dosia, czas do domu....
-
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Pichcia podrzuciłaś tekst do Paji i kontakt? -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
śliczna :):):) -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dziękuje. Do kiedy trzeba dostarczyć tekst? Dziś Ruda była na spacerze, ale coś z nią nie tak. Może miała po prostu gorszy dzień... smutna strasznie była, nie chciała się bawić ani biegać, jak nie Rudzinka nasza.... Mam nadzieję, że nic jej nie jest. -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
przypominam o rudej... gdyby ktoś mógłby mi pomóc w rozyslaniu wątku byłabym wdzięczna -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie. Wiecie może, kto mógłby pomóc w ogłoszeniach....? Albo ewentualnie o jakimś ogłoszeniowym bazarku fajnym? -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Niektórym już podesłałam, ale nie wszystkim, nie orientuje się kto jest od astków...:( Pomoże ktoś? -
Wieczorem przeczytam historię Lenki. Niestety nie mogę wspomóc finansowo...:(
-
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dziękuje wam za przybycie! Mam nadzieję, że teraz Rudzia nie będzie już zapomina i że to pierwszy krok w drodze do szukania jej domu :) Zrobiłam Rudzi ogłoszenia na dogo. [url]http://www.dogomania.pl/site/ads/id/206/[/url] -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Dzięki za przybycie, mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej u ślicznotki i coś razem wymyślimy. Jutro napiszę nowy tekst do ogłoszeń i kontynuuje wysyłanie zaproszeń, dziś uciekam spać.... -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Buell']Rudzia wygląda jak siostrzyczka mojego tymczaska Borysa! Śliczna jest! Mala ma wątki na AST'owych forach?[/QUOTE] Obawiam się, że nie a przynajmniej nikt nie mówił, że to robi. Chyba, że Modliszka jej założyła i się nie pochwaliła.... -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']jasna sprawka, już się zabieram, zacznę od swoich znajomych:) damy radę, trzeba suńkę do domku kochającego wyekspediować![/QUOTE] dziękuje:loveu: -
mix Amstaffka porzucona na stacji benzynowej!!
kasia14 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']dziewczynki dzięki za zaproszenie, słów brak, taka suńka śliczna, porzucona, co za kanalia jej to zafundowała!! Trzeba rozesłać wątek![/QUOTE] Witam pierwszego gościa :) Jeżeli mogłabyś mi pomóc w rozsyłaniu Rudzi, byłoby super :) -
[quote name='piechcia15']jeszcze nikt nie dzwonił, ale czekam:) baaardzo dziękujemy za ogłoszenia dla staruszków. My gdzieś mieliśmy wogóle watek staruszków pabianickich no nie dziewuszki? można by go zreanimować.[/QUOTE] Przed porządkami dogo był, ale to dawnooo temu było. Raczej nie ma szans, żeby go odnaleźć. Trzeba by założyć nowy
-
Dziewczyny prześlijcie mi na pocztę zdjęcia w stylu metamorfozy - chciałabym zrobić filmik, a dokładniej 2. Jeden o schronisku, bo ten co jest nie nadaje się na stronę schroniska, znaczy się, teraz zrobię lepszy:) A drugi może zachęci do adopcji...? Tylko potrzebuje materiały, więc jak coś macie to proszę na pocztę